Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
14. okt 2011

inac som citala v minulosti to niekto aj spisoval 🙂... Utorok tento ci minuly? A inac vyjde to a basta!!!!!! Priznaky , nepriznaky 🙂

katka1177
14. okt 2011
pici
14. okt 2011

@katka1177 tento som bola na vklade , vysledok 25teho.. jasne ze to vide. skor ci neskor urcite...

katka1177
14. okt 2011

@pici tak dobru nocku Tebe aj bambulke/am v brusku.... nech sa pekne hniezdia 🙂...... a budes testovat?

pici
14. okt 2011

@katka1177 dakujem... zatial som si ista ze nie... ale to sa s pribudajucimi dnami ako sa poznam urcite zmenil.. chcela by som vydrzat tak do nedele pred krvou v utorok... uvidime

katka1177
14. okt 2011

@pici 🙂)) ... presne, ja som mala to iste odhodlanie, no uz ma zacinaju svrbiet prsteky 🙂)))

pici
14. okt 2011

@katka1177 no ja "nastastie" nemam doma ziaden test :D ale lekarne hned 6 v dosahu :D xixi a jednu vedla v dome... ale zatial ma to nelaka.. uvidime.. ty mas kedy vysledok???

katka1177
15. okt 2011

@pici ja mam ist vo stvrtok, tak mozno testnem vo stvrtok rano.... ja som si tiez radsej nekupila 🙂... ale kazdm dnom je to tazsie 🙂..... do akeho centra chodis? ja iscare ba. ...... takze nemyslit na to a sup sup nieco prijemne robit 🙂.....

pici
15. okt 2011

@katka1177 no tak tebe sa to uz pekne krati :D to uz by ma urcite rucky svrbeli :D ja chodim do gf :D

katka1177
15. okt 2011

@pici ved mi hovor svrbia a poriadne.... som sa odpratala na vikend na chatu.... ziadna lekaren na blizku!!!!!! 🙂))))

pici
15. okt 2011

@katka1177 aky dobry napad.... dufam ze ti to vydrzi a ze budes mat pozitivnu spravikcu cez telefon... ja ale hovorim ze na nieco to testovanie aj bolo dobre, uz som vedela ze sa nic nekona,, tak ten smutok bol rozkuskovany... a nebol to naraz taky sok

84matulik
15. okt 2011

@katka1177 čo by si testíkovať chcela???? počkaj do pondelka...🙂)))) alebo vydržíť do krvného testu??? ty si tiež bola v piatok, že????

84matulik
15. okt 2011

@pici ty si bola teraz na vkladaní???? som to asi nejak neregistrovala....fíííha

84matulik
15. okt 2011

@katka1177 a ty sa ako cítiš??? ja nejak už necítim, že nič....čo to....má to tak byť?????????

katka1177
15. okt 2011

@pici ved hej , aj ja som minule uz testla, takze nebolo velke sklamanie ked volali, vacsie bolo potom ked som cakala na dalsi cyklus a chystala sa na ket a cyklus nechodil test // , hcg 86 a potom uz len klesalo.... sakra samy nervak... ale treba to inac aj so zartom, lebo by nas inac asi piclo 🙂

pici
15. okt 2011

@84matulik ano bola som v utorok :D
@katka1177 tak to ano. ja potrebujem byt den sama so sebou a svojim zialom a potom to beriem sportovejsie

katka1177
15. okt 2011

@84matulik ja som bola vo stvrtok , ja tiez nic necitim, ako to ma byt... hocijako len nech su tam //. 🙂. Trosku ma boli obcas vecer brucho ale inac nic a naposledy tusim predvcerom.... matulik ... dobre bude !!!!! .... sme predsa pozitivne naladene!

84matulik
15. okt 2011

@pici gratulieren🙂)))))))))))))) super...a to si bola GF??? u Drabeka??? cítila si to...alebo ok????

timona
15. okt 2011

baby preco vam davali prednison?viem ze potlaca odvrhnutie embrya, ale mne ho vobec nedavali..

84matulik
15. okt 2011

@katka1177 ja rovnako, sem-tam ma bolí večer brucho, ale taká som nafuknutá, že večer mám brucho ako v 12 týždni...hrúza....hih

84matulik
15. okt 2011

@timona niektorí lekári ho dávajú hned niektorí, až ked sa to nepodarí...známej nedali a na prvú šupu - dvojičky🙂))) takže tak...inak je to podla mňa dobrý humáč, ale beriem ho 😀

pici
15. okt 2011

@84matulik ano robil mi drabek a citila som to.. ale mam pocit, ze cim viac tam chodim tym je to lepsie :D a diazepam som si ani nedala...

katka1177
15. okt 2011

@84matulik jooj tak to je podla mna dobre znamenie .... ja inac neznasam vracat / kto by /, ale teraz by som s radostoooooou 🙂)))))....

84matulik
15. okt 2011

@pici som počula že on to robí podla "nálady" preto sa pýtam...mne to robil harbulák a nič...vôbec...ani som nevedela ako to spravil....bálala som sa predtým...ale po tých raňajších tbl....asi aj tie spravili svoje.....neviem jasom si myslela že som bola OK...ale vraj nie...sa smaili 😀

84matulik
15. okt 2011

@katka1177 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dúúúúúúúúúúfam....no vracať ani ja nie, ale možno ani nebudeme🙂)))) a spravíš test zajtra??? mám aj ja????

katka1177
15. okt 2011

@timona mne ho tiez nikdy nedali

katka1177
15. okt 2011

@84matulik zajtra urcite nespravim, som na chate v horach, ziaden test nemem ani lekaren nastastie 🙂 ..... ale som odhodlana vydrzat az do stvrtka rana... no uvidime ako bude rast adrenalin ....

pici
15. okt 2011

@84matulik teraz mal celkom naladicku :D

84matulik
15. okt 2011

@katka1177 no ja som tiež odhodlaná vydržať, ale neviem...som myslela že v pondelok, nie zajtra...videla som že si mimo z predchádzajúcich mailov🙂))) som sa sekla...
PS: asi tehotenská "mimoza" 😀

84matulik
15. okt 2011

@pici no tak supiš🙂)))) a kolko ti vložili???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre