Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzancek22
21. okt 2011

@84matulik gratulujem ti a koľký deň od vkladu si ? hcg je dosť vysoké, takže dvojki môžu byť, ja som na 14 den od ET mala HCG 4800 a čakáme dvojíčky.

zuzancek22
21. okt 2011

@pici ahojček, ideš v utorok na krv? ja idem na sono, tak sa možno stretneme.

84matulik
21. okt 2011

@zuzancek22 ahojky, ďakujem....no dnes bol 14 deň....Fúúúú tak to bolo dobre vysoké🙂)) A kolko ti vkladali embrii????

84matulik
21. okt 2011

@zuzancek22 gratulujem, rovnako🙂)) perfektné....

deni73
21. okt 2011

@84matulik Gratulujem, aj ja som mala veľmi vysoké hcg, ale čakám iba jedno bábätko. Veľa šťastia. 🙂

84matulik
21. okt 2011

@deni73 to fakt, tak to by ma potešilo🙂)) nie že by som si chcela teraz nejako vyberať, ale sa bojííím☹((( A v koľkom mesiaci si??? aké vysoké si mala to HCG????? ďakujem...Všetky infošky sú pre mňa teraz dôležité🙂)))

deni73
21. okt 2011

@84matulik No ja som mala hcg cez 2000, ale bola som na krv až 16. deň. Nakoniec som bola trošku sklamaná, že iba jedno sa uchytilo, ale na druhej strane je riziko menšie. A som už v 3. mesiaci.

zuzancek22
21. okt 2011

@84matulik no tak tá holka čo bola so mnou na vklade mala v 14 den od ET hcg vysoké asi cca okolo 1000 a čakajú 1 babenko.

zuzancek22
21. okt 2011

@84matulik a aké vysoké hcg si mala 10 dni od ET, ja som mala 372

jane1
21. okt 2011

Ahojte dievcata. prisla som sem nakuknut po dlhsej dobe a co som trosku citala, tesim sa, ze stale su nove tehule a ze to vy ostatne, ktore na svoje stasticko stale cakate, nevzdavate!
DRZIM VAM MOC PALCEKY
Viem co prezivate, kazda jedna.
my sme sa tiez nacakali, dlhych 6 rokov
Jajka - inak, aj my sme mali disgnozu ako ty, nic konkretne, sice som mala endometriozu, ale bola preliecena. i ked, ked sme riesili v SPLNE ivf, tak doky sa tusim vyjadroval, ze endo loziska tam asi malinke znova su.
BAbulky, ja som priznaky nemala ziadne, a to dost dlho. na 8 den test nega, uz som si zacala zufat. na 9 den kramove bolesti, na 10 pokracovali, kramy nikde. na 11 den pozit. testik, par dni na to hcg 150, asi 3 dni na to uz cez 1300.
nic mi nebolo, ani prsia, ani nic. az potom neskor mi zacalo popichavanie podbruska a to trvalo az dakedy do 12tt asi,
asi v 10 tt sme sa vystrasili, lebo som zacala spinit, poviem vam, bola to strasna bezmocnost, ale ja som aj tak nejak citla, ze mimco je ok. nastastie bolo 🙂
A co som robila po vklade?
ja som si dala dovolenku na tie dva tyzdne cakania, lebo mam stresujucu pracu a aj som taka, ze podavam vysoky vykon, neviem zvolnit, alebo sa odosobnit a tak. a povedala som si, ze urobim maximum pre to, aby som bola v klude, bez stresu, lebo myslim si ze aj robilo cele tie roky svoje.
takze som bola pekne doma, v klude. kazdy den som sa aspon na chvilu zavrela na balkone, myslela ultra pozitibne a sama seba som presviedcala, ze to jednoducho dotiahneme do uspesneho konca. rozpravala som sa s drobcami a prosila ich 😀
ale naozaj prvy krat za tie roky som jednoducho verila, normalne som sama seba presvedcila.
budem vam drzat palceky, tie 2 tyzdne su strasne dlhe, ale verte, ze potom este min. do 13 tt vam to pojde pomalinky 🙂 a potom sa to zrazu rozbehne a ja ani neviem ako a o chvilu som v 3 trimestri 🙂
tak sa drzte a ak by ste mali nejake otazky, napiste ipku 🙂
drzkajte sa.

84matulik
21. okt 2011

@deni73 tak gratulieren....som zvedavá, za tri týždne idme na ultrazvuk, tak tam by to už malo byť vidieť...nie???

zuzancek22
21. okt 2011

@jane1 presne ako si písala ty, aj ja po tých všetkých neúspechoch som bola o tom od dna vkladu presvedčená že to vyšlo, strašne som tomu verila.

zuzancek22
21. okt 2011

@84matulik ja som na 1 ultazvuk bola u svojho gyndoša už 16 den od ET a bola vidieť už dutinka. a potom cca 23 den od ET boli vidieť už pekne obe.

deni73
21. okt 2011

@84matulik Áno, na 1. ultrazvuku sa dozvieš, koľko ich je, a či sú na dobrom mieste, tj. v maternici. 😉 A budeš počuť aj srdiečko.

84matulik
21. okt 2011

@zuzancek22 tak toto neviem, ale na 10 deň som mala pozitívny test..pozri moje foto...

84matulik
21. okt 2011

@deni73 jáj, ešte sa môže stať že je to mimo...že???? ☹(((

veselavrba
21. okt 2011

Ahojte mna uz caka len vikend a v pondelok budem vediet ci som alebo niesom tehotna🙂 Ale chcem sa Vas baby opýtat:Je mozne po transfere spinit trocha? Nieje to nic moc, dnes by som mala totiz dostat menzes a mam aj trocha bolesti brucha tak preto sa pytam. Dostala niektora z vas po transfere menzes? A co potom? Prisli ste o embryjka? Poradte mi.Beriem Utrogestan.

deni73
21. okt 2011

@84matulik Stáva sa, ale nemysli na to, bude všetko v poriadku. 😉

zuzancek22
21. okt 2011

@84matulik tak to si sa musela riadne potešiť, ja som si robila test 9 den od ET a vyšiel pozitívne . neboj bude všetko ok. a kam chodíš do centra , lebo ja chodím do BA do ginfivu a tam robia sono až 3 týždne od poslednej krvy, takže mne to vychádza až teraz v utorok.

zuzancek22
21. okt 2011

@84matulik tak na takéto veci ani nemysli, proste si povedz, že už som tehuľka a vytešuj sa. a žiadne veci zlé si nepripúšťaj.

84matulik
21. okt 2011

@deni73 ja viem, je to ale ťažké...hrúza...už nebudem...

84matulik
21. okt 2011

@zuzancek22 ja tiež do gynfivu, dr. harbulák...Ty??? berieš aj prednison???? ja hej, až do ultrazvuku...

danielkabn
21. okt 2011

@veselavrba,nech sa všetko podarí,nech sa v pondelok tešíš tak,ako ja pred troma týždňami tuším už to sú 🙂
Ja som začala špiniť 8.deň po Ketku a stále to neprestalo,tiež som začala krvácať,bola som už aj v nemocnici a zastavili mi len to krávacanie.
Špinenie je znak toho,že môže prísť menzes,ale aj nemusí,taktiež znak toho,že sa rozťahuje maternica a potom je to ešte nevysvetliteľné špinenie,toto mám od svojho gyndoša,ktorého som dneska bola navštíviť a práve dnes mi to povedal. Ja beriem tiež utrogestan,ale aj dufaston a taktiež kvapky Kanavit.
Taktiež bolesti bruška sú normálne,ja to mám tiež furt. Ja som si robila prvý tehotenský test práve ten ôsmy deň po Ketku,čo som začala špiniť,lebo som sa naľakala a mala som krásne dve koľajnice a už sa to nepustilo. A dneska sme konečne videli už aj dve srdiečka,prajem ti to z celého srdca,aby si zažila tento pocit.
Držím moc palčeky 🙂 🙂 🙂

veselavrba
21. okt 2011

@danielkabn dakujem velmi pekne uz som sa totiz zlakla ze sa nieco deje este som si nerobila test povedala som si ze vydrzim🙂 Aj ked ma to laka ale zase mam povahu ze co si poviem to aj dodrzim, gratulujem ti k dvojickam 🙂Mne povedal moj doktor ze mozem ich mat a ja lebo sa mi krasne oddelilo 12 vajicok a 2 mi vlozili a 10 som si dala este zmrazit, keby mi to nevyslo na prvy raz. Takze je mozne ze mozem spinit trocha kvoli materici ze sa mi zvacsuje? Mna asi po 3 dni od vlozeni zacali rano a vecer boliet strase prsia aj sa mi zvacsili a boleli az do vcerajska a dnes uz nic, tak neviem na com som teraz.

danielkabn
21. okt 2011

@veselavrba,to som si aj ja povedala,ale ako som začala špiniť,tak šup a už som aj ocikávala 🙂 pretože prvý transfer som pochodila tak isto,len nám to malé nevydržalo,16.deň po ET som začala krvácať,ale teraz sme si to vynahradili 🙂
Môžeš špiniť aj kvôli zväčšujúcej sa maternici,nemôžem ti to povedať na 100%,pretože nie som doktor,ale v pondelok sa dozvieš,mňa napríklad prsia vôbec neboleli do 6tt. Určite sa toľko nesleduj,to nerobí dobre,viem z vlastnej skúsenosti.
Držím ešte raz palčeky 🙂 🙂

veselavrba
21. okt 2011

@danielkabn ok dakujem ti este raz 🙂

zuzancek22
21. okt 2011

@84matulik nie beriem iba utroš.

ursula5
21. okt 2011

@84matulik blahoželám a držím palčeky a tie úprimne závidím 😉

silvinnka
21. okt 2011

ahojte,kocky ,mala ste niektora vklad az na 23-24 DC?v pondelokma moja darkyna OPU,my potrebujeme PK ,no a ET mi vychadza az na sobotu,co je 23DC....sa trosku bojim,tym,ze to mam len 4 dni pred menzesom....dakujem

veselavrba
21. okt 2011

@veselavrba ahoj tak asi sa mi potvrdi moja predtucha z rana, ze nebudem tehotna akura som si urobila test a je negativny :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre