Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvinnka
8. nov 2011

@84matulik bodaj by si mala pravdu,ocami posuvam hodinky aby mi zavolali a povedali,ze tam mam hcg....

84matulik
8. nov 2011

@silvinnka určite to tak bude...a kedy ti majú volať???? alebo ty budeš???

silvinnka
8. nov 2011

@84matulik okolo 12:00 ,ak nezavolaju,tak zavolam ja....,vraveli mi,ze do dvoch hodin je vysledok,dali mi to na cito....

silvinnka
8. nov 2011

kocky 10den ET a hcg 951!!!

84matulik
8. nov 2011

@silvinnka dnes hej??? tak daj hned vedieť...a to je raz dva tri...

silvinnka
8. nov 2011

@84matulik 951 😀

84matulik
8. nov 2011

@silvinnka hih...supiš - pupiš... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak doma oddychuj a nestrsuj sa nenamáhaj...kolkatý deň si???

silvinnka
8. nov 2011

@84matulik ja to neviem rozdychat,dnes 10 den ,den transferu nepocitam

84matulik
8. nov 2011

@silvinnka takže perfiš🙂))))))))))) to je super....fakt....Ja idem vo štvrtok už na ultrazvuk, 5 týždeň po transfere...fúa...nerváky...

84matulik
8. nov 2011

@silvinnka a kam chodíš??? myslím centrum??? si PN????

silvinnka
8. nov 2011

@84matulik do Iscaru (BA) ,ja si pracu sama delim,dnes som doma,zrusila som klientov....zajtra by som mala ist doobeda nachvilku do prace 😉

84matulik
8. nov 2011

@silvinnka treba teraz hlavne oddychovať..práca musí isť bokom....ja som už tie PN...lebo to sa v práci nedalo....ja chodím do gyn fivu....

silvinnka
8. nov 2011

@84matulik z gyn fivu mam kamosky,co su po ivf. tehulky 🙂 ,mas pravdu,robota mi za to nestoji!!!budem sa pekne setrit,toto je moje 4te tehu a teraz sa posnazim spravit maximum aby som to dotiahla do uspesneho konca ...

84matulik
8. nov 2011

@silvinnka no jasné, musíš sa šetriť...moje prvé a spravím preto maximum...Som od minulého týždňa PN a mala by som byť do konca roka doma...ani sa tam nejak nebudem náhliť...neni mi dobre a neviem si to v práci predstaviť....

ursula5
8. nov 2011

@silvinnka tak gratulujem a držím palce až to dotiahneš do zdárneho konca 🙂

silvinnka
8. nov 2011

@ursula5 dakujem,tento raz tomusim dotiahnut do uspesneho konca !!! 😉

holly74
8. nov 2011

@silvinnka Silvi, možno budú dvojky 😀 Super!

jajabajaja
8. nov 2011

@84matulik No vsak to, ze ta bolest brucha je neprijemna-neda sa na nic sustredit a naviac ma hockedy doslova odvali od unavy. Prsia ma na prekvapenie takmer vobec nebolia-a to mna inak bolievaju bezne. Zle mi byva skor cez poobedie a vecer, rano sa mi to este nestalo. A vraj ranna nevolnost, hehe. Kamaratky mi tvrdia, ze este aj to moze prist. Ale mne to vobec nevadi-ked som doma. Sice cas priserne leti, kedze takmer pol dna prespim, varim alebo som na vychadzke. Snazim sa kazdy den ist aspon na dve hodky von /bud hodku doobedu a hodku poobede alebo raz naraz/-vraj to prospieva 🙂. Ale niekedy sa kvoli tej PN citim ako vo vazeni, uz mi je dlho od septembra. No riskovat kontrolu rozhodne nemienim .Potom ako som videla, ze pokuta moze byt az cez 16 tisic eur. Ja som tiez v siedmom tyzdni 🙂 , to je super, ze to mozme zdielat. Len dufam, ze dievcata v tejto teme prilis nasou komunikaciou neprovokujeme. Aspon zistia, co ich caka, ked budu mat dve ciarky 🙂

alibabaa
8. nov 2011

kocky, mam taku osobnu otazku

bola som v nedelu na opu a od vtedy mam na intimke s utrosom aj krv.. myslite, ze je to ok, alebo mam zavolat kvoli tomu do centra?

annamary27
8. nov 2011

@84matulik rátam,že najneskôr 20.11.by bol vklad,držím palce na utz 😉

annamary27
8. nov 2011

@silvinnka gratulujem,krásna hodnota hcg 😀

lucia.kl
8. nov 2011

@silvinnka to budú dvojičky z tým HCG - ja som mala na 14deň 667 a sú to dvojky 😀 gratulujem 🙂

silvinnka
8. nov 2011

@lucia.kl hehe,tak budem mat dvoj nasobnu radost 😉

mia83
8. nov 2011

@little_miracle Ahoj ty si mala ET 31.10.11??My sme mali vtedy KET, kedy si ides robit test?Teraz si 1. x na IVF?Ako sa citis?V ktorom care si???

jajabajaja
8. nov 2011

@alibabaa Pre istotu zavolaj. Ked nic ine, budes kludnejsia. Ved v centrach su predsa pre nas 😉 a nase otazky, radosti i starosti

mia83
8. nov 2011

Ahojte je tu niekto kto mal transfer okolo 31.10.2011???

alibabaa
8. nov 2011

jej akurat som si vsimla datum mojho prveho ET. to by mohol byt magicky datumik ze 11.11.11 🙂

mia83
8. nov 2011

@silvinnka Ahoj, kedy si mala ET???

84matulik
8. nov 2011

@jajabajaja hih....no ja som dnes skoro nič nezjedla, je mi celý deň na grc...hroznéééééééééé....nech to prejde ☹ 😠 😠 Acha...nuž čo už....hih....Hádam nie, ved sa podla mňa tešia s nami...
Ja som dnes chcela ísť doktorovi dať potvridiť vychádzky, ale nedalo sa, bolo mi fakt nechutne...ešte aj je....čo už...vydržím....to čo som pribrala prvé týždne asi aj pôjde dole....

84matulik
8. nov 2011

@annamary27 ja držím palčeky pri vkladaní, respektíve hlavne po🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre