Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marylinlu
12. nov 2011

@annamary27 Ďakujem pekne, aj ja prajem so všetkým veľa šťastia!!! 😉

saska1
12. nov 2011

@nejka41 tak to bude tým 😉 na tehot.príznaky je fakt ešte skoro...možno najskôr 5-6den od transferu..môj prvý príznak okrem prs bolo že som sa začala ráno skoro zobúdzať, čo ináč mám problémy vstať ráno z postele..ale to bolo pár dní pred krvou.Držím palce 😉

linda81
12. nov 2011

@nejka41 AHoj, ja som 3 den po ET🙂

marylinlu
12. nov 2011

@linda81 ahoj.....a ako sa cítiš?

nejka41
12. nov 2011

Ďakujem. Snáď sa to čoskoro zlepší.
@jajka1980 áno chodím do Splnu.

katy2
12. nov 2011

@nejka41 estrimax a estrofem je to iste - ta ista ucinna latka... moze to byt z toho
inak ja som v tejto teme uplne od prvej strany a potom este raz 😉 priniesla mi stastie 😵
drzim palce 😵

Drzim palce vsetkym, ktore ste cakatelky na // 😵 😵 😵

sijust
12. nov 2011

@84matulik to je krasna fotecka,najkrajsia na svete pre teba,vsak? 😉 tak gratulujem k dvom mimikom...ja som mala tiez dost vysoke hcg na 14den po ET, ale zatial vo vacku len jedno miminecko...tak uvidime v pondelok 😉

staga
12. nov 2011

@marylinlu ahoj, my to mame tiez podobne ako vy, ja som v poriadku ale polovicka ma zly spermiogram sme po prvom IVF ale neuspesnom i ked sme vkladali 12bb + 8bb ale s negativnym vysledkom a teraz ideme do druheho IVF, tak dufam ze vianoce budu super.A co ty mala si PK? drzim palce nech mas vysoke HCG.

marylinlu
12. nov 2011

@staga ahoj, PK je predlžená kultivácia? mali sme... a ako to mysliš, že vkladali 12bb + 8bb? Nerozumiem..... ☹ Tak aj ja držím palce, nech Ti to vyjde skor ako mne, lebo je to naozaj psychicke trapenie, ked za každým čakáš a nič....ale ja verím, že tentoraz to už vyjde!

marylinlu
12. nov 2011

@sijust blahoželám!

staga
12. nov 2011

@marylinlu pri embryo transfere mi vkladali 12 bunkove + 8 bunkove co si myslim ze je dobre ale nic z toho. daj vediet ako si dopadla

marylinlu
12. nov 2011

@staga vidis, to je tym, ze moj dr. o takychto hodnotach nic nevravi a ani som nevedela, ze v inych centrach to pacientkam vravia.....som naozaj prekvapena a sklamana.....bola som 4 krat a ani raz neviem, kolko bunkove som mala.... ☹ ☹ az tu o tom citam.....predvcerom som si vyhladala toto forum a tak sa vzdelavam, ale asi dost neskoro..... ☹ ☹ ☹

demizon
12. nov 2011

Ahojte, ja som bola včera na ET - vložili mi dve embryjká v štadiu blastocysta - tak dúfam, že za 14dní budem najšťastnejšia na svete 🙂 po OPU som mala len 4 vajíčka, všetky sa oplodnili ale po PK ostali len tieto dve, ktoré majú tolko sily, že sa dostali až do štadia blastocysty...

Držím vám palčeky

daduliana
13. nov 2011

Caute zeny, nemohli by ste sa mi kazda zdoverit ake hcg ste mali po 14dnoch???a ci ste cakali dvojicky alebo jedno??ja som mala 425,vkladali mi 2 embrijka,ale vcera som zacala krvacat:(((a odvtedy mam hnedy vytok. tak som sa zlakla a utekala na pohotovost,tam mi robili ultrazvuk a doktor mi povedal, ze tam vidi iba jeden vacok ze je to malicke este,ale ze sa nevie jednoznacne vyjadrit:(Mala by som vlastne teraz byt uz 5/3 tyzdni.zajtra mam ist k svojmu gynekologovi a ten mi urobi ultrazvuk este raz.Bojim bojim.Mate niektora podobnu skusenost???

anjelik255
13. nov 2011

ahojte .chcem sa opyytat bral tu niekto pred KET tabletky ESTROFEM? ako to dlho trvalo pred transferom?mam doma toiiz 3 balenia.............

silvinnka
13. nov 2011

@daduliana ahoj,skus byt hlavne v klude,ja som mala na 10ty den ET hcg 951,na sono,ale idem az teraz v piatok a tam mi dr. budpotvrdi dvojicky alebo len jedno,dolezite je aj ci Ti vkladali blostocysty alebo bunkove mebryjka....inak ja som zacala spinit 10ty den,nasadili mi k utrogestanu este aj duphaston a nastastie teraz uz nespinim,akurat ma pobolieva podbrusko...

silvinnka
13. nov 2011

@anjelik255 ahoj,pred KET pokial viem,sa vzdy uziva estrofem (aspon u nas v centre) ja som ho brala od 1DC prvych 5 dni 2x1,dalsich 5 dni 2x2 tbl a potom az po krv 3x2 mg...je to na rast sliznice aby mimi zahniezdilo...

anjelik255
13. nov 2011

Silvinnka
kamoska brala nieco ine.ona to brala len 10 dni a potom isla na KET:

Ja mam domqa totiz 3 balenia Estrofemu , rada by som vedela ako dlho sa to berie, aj kvoli robote,musim im povedat ze budem PN po zakroku...

Ja beriem prvych 5 dni 2x1tb a od 6 do 10 dna 3x1.na desiaty den ide na ultrazvuk.

Prepac ale nerozumiem tej vete ,, potom az po krv 3x2mg.,,Mozes mi to vysvetlit?

Dakujem

silvinnka
13. nov 2011

@anjelik255 prepac,mam tam preklep,,3x2 mg sa berie az do vysledkov krvi HCG) aspon ja som to takto za kazdym brala...z estrofemu sa zvykne trosku tocit hlava....

annamary27
13. nov 2011

@anjelik255 ahoj,ja teraz beriem estrofem pred Ket,mala som 3balenia,idem na kontrolu na 13ti den cyklu a vtedy si v centre vypýtam daší recept,lebo po tej kontrole mi ostane už iba na 1den.

annamary27
13. nov 2011

@anjelik255 ja beriem 3*2 od 1dna cyklu,vklad mám na 16ti až 18ti den a ked sa zadarí budem ich brať ešte 2mesiace.

daduliana
13. nov 2011

@silvinnka ahoj silvinka,to je nejake velmi vysoke HCG ze??mne vkladali blastocysty po 6 dnovej PK.Uz som z toho na nervy,je to hrozne to cakanie.Tehotenstvo sa potvrdilo,len sa teraz vystrasim pri kazdej blbosti a nechcem to podcenovat.Mala som 34 vajicok odobratych,takze ja mam vajecniky tak prestimulovane,ze ma vkuse boli podbrusko:(ale drzme si palce teda

ursula5
13. nov 2011

@marylinlu držím silno palce nech Ti to teraz už vyjde! 😉

marylinlu
13. nov 2011

@ursula5 Ďakujem pekne, aj ja držím palce!!! 🙂 Tentoraz to musí vyjsť, len neviem, či pri pozitívnom výsledku by som mala aj niečo cítiť, myslím tým nejaké príznaky, alebo som aj počula, že väčšinou ženy krvácajú (špinia) a je to tým, že emryjká sa uhniezdňujú. Ja zatiaľ nič necítim, KET som mala robený v pondelok. To čakanie je naozaj hroznééé..... ☹

ursula5
13. nov 2011

@marylinlu na príznaky je ešte zavčasu 😀 a keď nešpiníš je celkom dobre znamenie 😉 ja som začala špiniť presne v deň kedy som mala dostať menzes a už som neprestala výsledok bol negatívny, takže vôbec nerieš či špiníš alebo nie 🙂 príznaky prídu a hlavne pozitívne mysli a kľud nestresuj sa len oddychuj a užívaj si 😉

marylinlu
13. nov 2011

@ursula5 Ďakujem Ti za podporu, si super baba!!!! 🙂 🙂 🙂

anjelik255
13. nov 2011

annamary

Dakujem za odpoved.ja beriem do 10dna cyklu to je 25 tabletiek a potom idem na ultrazvuk.ja vlastne do 10teho dna nevzberiem ani jedno balenie.To sa aj po KET berie estrofen<?

anjelik255
13. nov 2011

@silvinnka

no aj mne bolo trosku blbo prve dva dni ked som to zacala rat.Ak som to dobre pochopila, tak cca na 14-16 czklu bude transfer?

anjelik255
13. nov 2011

@annamary27

ale po KET sa berie Utrogestan.Ja mam 3 alenia Estrofenu a3 balenia Utrogestanu.

silvinnka
13. nov 2011

@daduliana hcg je dost vysoke,zatial to vyzera na dvojicky,v piatok uvidim 🙂) aj ja som mala PK,vklad na 6ty den (blastocysty)kedy mas ist na krv ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre