Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ursula5
15. nov 2011

@annamary27 ja neviem čo beriem, to mi dali presne v centre, to sa berie aj po vklade? lebo ja už od soboty mám brať aj utrogestan 2x2 plus tie tabletky.... koľký deň cyklu Ti vychádza na vklad??? držím palce nech sa rozmrazia a šup hop k maminke 😉

ursula5
15. nov 2011

@alica311 áno idem do Heliosu 😀 mám tam byť na 8.00 😉 no ty ma uvidíš ja Teba nie lebo neviem ako vypadáš 😀 😀 😀

alica311
15. nov 2011

@ursula5 Ja tam mám byť medzi 7:30 a 8.00, tak sa hádam stretneme, ak ťa zbadám, dám vedieť, že som to ja alica 311, teda ak chceš 🙂

ursula5
15. nov 2011

@alica311 ok kľudne sa pri hovor 🙂 😀 no ak tam bude zas toľko ľudí ako v piatok býva tak ámen tma 😉

alica311
15. nov 2011

@ursula5 OK, tak dám vedieť 🙂 Ja som tam bola len raz v piatok a to až na 14:00 a vtedy tam nebolo nikoho, tak to neviem posúdiť, ale hádam, sa rýchlo vybavíme. 🙂

ursula5
15. nov 2011

@alica311 piatky a pondelky sú najhoršie .... ja mám len pohovor a sono kontrola sliznice pred KET tak hádam budem rýchlo vybavená a asi pôjde aj manžel so mnou .... 😀 a ty ideš na kontrolu?

alica311
15. nov 2011

@ursula5 Ja idem tiež na konrolu, budem 10 DC, pred IUI,. Máme už podanú žiadosť na IVF, ale chceme skúsiť aj jedno IUI, aj keď u nás je miminálna šanca, aby to vyšlo. Aj so mnou ide mm, bo ja nemám šoferák, a cesta do MT od nás tvrá tak 2 hod. po dialnici 😖

lenkalienka01
15. nov 2011

@ursula5 drzkam prsticky 😉

anjelik255
15. nov 2011

@annamary27
daj vediet ako si dopadla.

annamary27
15. nov 2011

@ursula5 ja beriem estrofem 3*2 a ked to vyjde mám ho brať ešte 2mesiace a od zajtra beriem aj utrogestan 3*2,vklad mi vychádza na 16ti den cyklu.

little_miracle
15. nov 2011

@marylinlu zatial uplne super - len obcas pobolieva brusko.........nevolnosti sa mi vyhybaju 🙂
V pondelok ideme na sono - tak sa uz tesim na to ako po prvy krat uvidime nasu fazulku/fazulky???

little_miracle
15. nov 2011

@timmka urcite aj po vklade dodrziavaj pitny rezim - mna chytil OHSS az 3 dni po vklade. Potom som musela chodit na infuzie.......a na 8 den po vklade sa to este zhorsilo, ale to som uz v centre kazdemu tvrdila ze som urcite tehu - tak mi Dr. dala predcasne zobrat krv na HCG 😲 ......a jasne ze sa to potvrdilo 😀

marylinlu
15. nov 2011

ahoj, dnes sa cítim dosť čudne, prsia zvačšené a boľavé, v podbrušku pobolieva....vyzerá to na mrchu??? Dúfam, že nie, lebo sa už z toho asi zbláznim!!! ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

marylinlu
15. nov 2011

@little_miracle ty si mala krvný test robený už na 8 deň po transfere???

marylinlu
15. nov 2011

@kukucka78 a cítiš nejaké príznaky???? lebo ja som tiež mala vklad 7.11. a dnes cítim prsia a trošku aj v podbrušku bolí ako pred menzesom. Tak neviem....bojím sa, že to zas nevyjde ☹ !!!!

staga
15. nov 2011

katy33- neviem ti napisat, nejako to rapluje 😠 , ozvi sa mi

staga
15. nov 2011

@kukucka78 drzim palce 🙂

staga
15. nov 2011

@lenkalienka01 ahoj, ako sa mas?

staga
15. nov 2011

Ahojte baby, mate akekolvek skusenosti s -bylinna-zmes-pre-podporu-ivf ( ktora sa da objednat na - otegotnenie.sk)??? Pila niektora z Vas tento caj? Aky mate nazor na tuto bylinnu zmes?

jajka1980
15. nov 2011

@staga Ahoj. Tak ja som si ho objednala a pijem ho od začiatku mesiaca. Chuťovo je výborny...ved čo môže byť na ňom zle, ked je to na čisto prírodnej báze.. 😉 No či bude fakt fungovať pred IVF ešte nemám odskúšané. Ja by som mala ísť na IVF v januáry...len musím najprv zriešiť iný probém zdravotný...Neviem či som ti pomohla mojou odpovedou. Ja som si objednala zatial 2 balenia, no doobjednam ešte 1... 😀

jajka1980
15. nov 2011

@staga Ešte som zabudla dopísať, že čo viem, jedna babenka z tohto fora ho pije tiež... 😝

ursula5
16. nov 2011

@alica311 🙂 tak budem držať palce to budeme mať skoro na rovnako výsledky 🙂 my sme tiež absolvovali IUI ale nič z toho ani z prvého vkladu tak uvidím ako dopadne ďalší pokus 🙂

ursula5
16. nov 2011

@annamary27 už 16 DC Ti budú robiť vklad??? mne až na 19.-20. písali v protokole ja beriem lieky s takým dlhým názvom neviem si to zapamätať teraz 2x1 a od soboty 1x1 a utroš, všade je to inak 😀

ursula5
16. nov 2011

@lenkalienka01 ďakujem 😉

alica311
16. nov 2011

@ursula5 No predsa úspešne 🙂

ursula5
16. nov 2011

@alica311 je to moje želanie, ale je to na osude 😎 ale pozitívne myslím 🙂

84matulik
16. nov 2011

@marylinlu neboj nepríde, mňa tak bolelo tiež brucho 😀 😀 😀 😀 😀 a veľmi moc....až do krížov mi to išlo...

lenkalienka01
16. nov 2011

@staga dakujem za opytanie, mohlo by byt lepsie 😀 teraz mam mesiac pauzu a v januari idem do druheho IVF, tak sa uz aj tesim, tie nervy 😀 😝 mi strasne chybaju 😅 a ty ako ? vzdy rano si pri kave precitam, ako sa vam vsetkym dari . No co, uz len cakat do januara, aby som prispievala aj ja len pozitivnymi spravami 😀 Drzim vsetkym vsetkych 20 palcov, vy mi budete drzat v januari 😉

moncibubu
16. nov 2011

Ahojte babenky aj ja tu obcas nakuknem ako sa vam dari,som zvedava ako dopadne kazda jedna z vas a drzim vam silno palceky.Ja som stale domka na PN, lebo mam momentalne silny zapal, 😒 tak sa liecim a v januari chceme skusit KET, sme dokonca objednani aj na Reprodukcnu imunologiu, ale az v januari, tak uvidime.Pekne sa drzte a myslite pozitivne 😀 😀

katka1177
16. nov 2011

@lenkalienka01 lienocka aj ja so uz tesim na januar 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre