Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ursula5
18. nov 2011

@moja72 mne by dvojičky vadili už stačilo, pred týždňom mali 15 a som rada, že už sú už vyprplaní a nič im nechýba bola to drina na začiatku 😉 a koľko máš rokov ale nemusíš odpisovať 😉 predpokladám nad 35 😀 ty to tu máš riadne preštudované 😉 koľke IVF si mala?
tak hor sa do boja, držím Ti palce 🙂

moja72
18. nov 2011

@ursula5 mám 39 😀 jasné, že to tu mám naštudované, veď to tu čítam dobré dva mesiace 😀 toto bolo moje 3.IVF

ursula5
18. nov 2011

@moja72 tak Ti strašne moc držím palce nech je to do tretice všetko ok 🙂 ja som absolvovala len 1 IVF mám ešte čas do 39 absolvovať ďalšie 2 😀 😀 😀 ale pevne verím, že to nebude treba 🙂

moja72
18. nov 2011

@ursula5 dúfam, že aj tento KET budeš mať posledný 😉 tie čakania sú stašné ☹

ursula5
18. nov 2011

@moja72 najhoršie sú tie 2 týždne kedy čakáš na výsledok, tak tie mňa osobne zabíjajú najviac, ale teraz vezmem dovolenku nie PN asi až do 2.12. a potom pôjdem na konci do práce, buď sa uchytí alebo zas nič a nebudem kvôli tomu doma 2 týždne vychádza to 10 dní doma tak to by som mala zhruba vedieť na čom som minule som to už vedela 😀

ursula5
18. nov 2011

@moja72 a kedy máš mať výsledky začiatkom decembra? tak pekne oddychuj a mysli pozitívne hádam Ti to už konečne vyjde, držím moc palce

demizon
18. nov 2011

tak som prisla z centra, to pichanie mi moze sposobovat trosku zvetseny vajecnik, doktor hovoril, ze OHSS to neni, ale pre istotu mi dal lieky aby sa nerozvinul...a ze na sono este noze nic vidiet, mala si pravdu moja72 , drzim vam palce baby

moja72
18. nov 2011

@ursula5 1.12. mám robiť test. pri 1.IVF som bola na PN 5dní, pri 2.IVF som si vzala 3 dni dovolenky a tak som sa teraz rozhodla že si zoberiem PN až do výsledku, lebo v práci mám kopu stresov tak sa tomu chcem tentokrát vyhnúť

moja72
18. nov 2011

@demizon hlavne že je všetko v poriadku. si doma alebo chodíš do práce?

demizon
18. nov 2011

@moja72 som doma, len na jeden den pojdem do prace a potom az do piatku doma...

alibabaa
18. nov 2011

mam otazku.. mozem 7 den spinit? dnes som povodne mala dostat mrchu... asi je to zle znamenie ze???

demizon
18. nov 2011

vobec to nemusi byt zle znamenie, zalezi aj od toho ake embryjko, teda v ktory den po oplodneni ti ho dali...krv sa moze vylucit pri zahniezdovani...

alibabaa
18. nov 2011

@demizon 2 blastocysty mi davali.. 5 den od oplodnenia... ja sa tak bojim, ze by to mohla byt ta hnusna mrcha... ☹ ☹ ☹

demizon
18. nov 2011

@alibabaa zahniezdenie zvykne byt na 6. alebo 7.den po oplodneni...ale aj neskor...urcite to nevzdavaj, neovplyvnis to, len sa zbytocne stresujes...viem o com hovorim, zazila som to 3x...ak ma mrcha pridt tak pride...neboj, drzim palce vsetky

timmka
18. nov 2011

ahojte, baby to cakanie je hrozne, ja som akurat 3 dni po vklade, neviem ako to vydrzim, este pocas vkladu som citiila vajecniky , ale teraz nic, nic ma neboli, len citim brusko sem tam na mrchu, pocas stimulky som mala ohss, tak ma upozornil, ze ked budu bolesti a brusko velke, ze sa chrustik uhniezdil, tak cakam na tie bolesti ako na zjavenie 😀

linda81
18. nov 2011

@alibabaa ja si myslim , ze je to dobre znamenie, a ze krvacas pri zahniezdovani...ja 9 den nic...uplne nic...asi sa zacnem zmierovat s tou druhou moznostou☹...

katka1177
18. nov 2011

@ursula5 .... uz vo stvrtok.... to strasne leti.... teda aspon mne sa to tak zda.... ursulka velmi drzim palceky!

silvinnka
18. nov 2011

ahojte baby ,
tak ja sa Vam hlasim z nemocnice 😠 Vcera ma prijali so silnymi bolestami v podbrusku,ktore sice trvali len par minut,ale sposobili mi silne krvacanie....pekne ma prijali,napojili na infuzie,zvysili lieky a o 2 hodky sa im podarili zastavit krvacanie,teraz uz ani nespinim (nastastie)
Dr. mi spravil sono:TRALALALA cakame predsa len dvojicky a gestacne vacky maju 1,4 cm 🙂 V jednom videl zacinajucu srdcovu akciu,co bol milo prekvapeny,tym,ze na srdiecko je este cas....ak bude vsetko o.k,nezaspinim,tak hadam,ze v pondelok pojdem s detickami domov 😉

lenkalienka01
18. nov 2011

@silvinnka superovo, drzim palce 😉

silvinnka
18. nov 2011

@lenkalienka01 kua 😠 musi to dopadnut dobre a v brusku su silniiiiiiiiiiibojovniiiiici!!!

in131
19. nov 2011

Ahojte. Picham si decapeptil 6 den a mám pocit že som dostala zapal mechura. Včera som bola u doktorky a nič jej neukazalo a mna to štipe vonku stale. Zavolam do centra a pojdem asi na pohotovasť. Mam pocit že mi to niekto nedoprial. Pri provere som ochorela teraz zas toto. Dufam že mi to nestopnu. 😉 Toto sa môže stať len mne. 😒

84matulik
19. nov 2011

@silvinnka tak super gratulujem🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 🙂 🙂 🙂

dorotka_
19. nov 2011

@alibabaa
ahoj ja som tiez vecer zacala trochu spinit a pokracuje to aj dnes tak verim ze tam vo vnutri je vsetko ok 😉 , drzim mojej blastocyste palce, viem ze je to nasa mala bojovnicka

pitinko2
19. nov 2011

ôôô

moja72
19. nov 2011

@dorotka_ tiež držím palce, aby to bolo len uhnieznením. koľký deň po ET vlastne si?

dorotka_
19. nov 2011

@moja72
dnes som 8 den po ET, ale MS mam mat az okolo 25.11., tak uvidim

dorotka_
19. nov 2011

na jednej stranke som nasla take pekne video ako sa plod vyvija a tam vychadza ze do toho 12 dna od oplodnenia by sa malo ukoncit uhniezdenie, to moje je vlastne dnes 12 den od oplodnenia

moja72
19. nov 2011

@dorotka_ na špinenie pred MS by to bolo teda ešte skoro

moja72
19. nov 2011

@dorotka_ veď si skús dať tak za 2-3 dni test, to by už mohol aj niečo ukázať. na krv ideš kedy?

annamary27
19. nov 2011

@ursula5 dostala som 20minut na PC od mm,dve bublinky sú od včera 13.30 v mojom brušku,kontrola 2.12. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre