Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

staga
20. nov 2011

@linda81 len to nevzdavaj urcite ti to vide, kazda ma ine priznaky, ked ti mozem poradit nerob si teh.test pockaj az na krv aby ta vysledok teh.testu nezdeptal tak ako mna.Ahoj a drzim palce

nurili
20. nov 2011

@moja72 aj kontrolna palicka bola dost svetla....uz mi neostava nic ine len mysliet pozitivne.... 🙂
dakujem za podporu... 😵

sijust
20. nov 2011

@nurili ahoj,pockaj na krv,ta bude najistejsia...pregnyl sa vyplavuje z tela najskor po 10tich dnoch...mohlo by to byt aj z toho...drzim palce 😉

moja72
20. nov 2011

@nurili zajtra budeš kedy vedieť výsledok?

nurili
20. nov 2011

@sijust po 8 dni som mala ducha a po kazdom dni to len tmavlo.... // a to zo dna na den, boli pekne tmave....tak neviem.... 🤐 mozno ze to bola ina znacka testu....

nurili
20. nov 2011

@moja72 zajtra poobede bude vysledok..... 🤐

moja72
20. nov 2011

@nurili neboj, určite bude dobrý. držím moc, moc, moooooooc palce 😉

nurili
20. nov 2011

Dakujeeem....hadam mas pravdu.... 😉

alibabaa
20. nov 2011

@ursula5 ja som zacala spinit 7 den.. takze asi zle znamenie... a este k tomu uz nemam ani citlive didi... no .. tak uz len cakat zajtra o 14,00 ... vysledok. ale asi bude negativny... podla toho co pises ☹

alibabaa
20. nov 2011

@vivera jej, tak to ideme v ten isty den na krv ak si bola ET. 🙂

sijust
20. nov 2011

@nurili je to mozne...podla mne je dost skoro testovat 8den,ja som testovala az na 11ty a ciarka bola slaba,ale na 14ty den bolo HCG obrovske...takze verim,ze budes tehu...a moc drzim palce 🙂

alibabaa
20. nov 2011

@nurili ides zajtra na krv? aj ja.. tak drzim ti silno palceky 🙂

dorotka_
20. nov 2011

@moja72 dakujem, vsak budem, kym sa nepotvrdi ze je to negativne vzdy je nadej hoci len mala ale je 😉

dorotka_
20. nov 2011

@alibabaa ahoj smiem sa spytat este stale mas to spinenie, lebo mne sa tiez v 7 den po stalo to iste a stale to trva tak neviem ja idem vsak na krv az v piatok

alibabaa
20. nov 2011

@dorotka_ hej stale ho mam. zajtra idem na krv mam 10 den od ET. a v piatok na potvrdenie znova... tak trpnem aky vysledok mi povedia...

dorotka_
20. nov 2011

@alibabaa
no som zvedava aj ja co ti povedia, ja budem tiez v podnelok 10 den po ET ale mne doktor povedal za az na 14 den mam ist na krv tak sa este nacakam budu to strasne dlhe dni

dorotka_
20. nov 2011

snazim sa mysliet este pozitivne ale uz mi to velmi nejde 😒

dorotka_
20. nov 2011

@alibabaa
budem ti drzat zajtra palce

annamary27
20. nov 2011

@ursula5 ďakujem,mám 20min denne na PC,tak sa Vám kočkám z koníka aspon smiem ozvať,inak by mi to chýbalo,kontakt a podpora od Vás 😀 😀 😀 😀

annamary27
20. nov 2011

@lenkalienka01
@marylinlu ďakujem 😀

alibabaa
20. nov 2011

@dorotka_ viem ako sa citis.. asi chodis do ineho centra ako ja.

alibabaa
20. nov 2011

@annamary27 drzim ti palceky zlatko a aj @elise 🙂

vivera
20. nov 2011

@alibabaa ahoj to mas super, že ideš na krv už zajtra. ja musím vydržať do piatku. budem držať prsty

alibabaa
20. nov 2011

@vivera aaaach to som z GF v nasom spolocnom datume jedina? Dakujem ti a aj @dorotka_ -e 🙂

marylinlu
20. nov 2011

baby držím vám všetkým palce!!! ja by som mala ist na krv zajtra, tak uvidíme, ale mám nejaký blbý pocit, test som si zatiaľ nerobila, nemám odvahu, bojím, že tam bude zlá správa..... ☹ prsia ma akosi prestali bolieť a sem tam cítim niečo v podbrušku, tak neviem či to bude dobrá správa....

alibabaa
20. nov 2011

@marylinlu drzim ti palce aj ja.. ja idem tiez zajtra na krv.. ja som si ale na rozdiel od teba ten test urobila.. a je negativny... prsia ma tiez boleli a uz aj prestali... a sem tam ma pichne v podbrusku,.. a este navyse spinim od 7 dna od ET.. tak tiez tomu moc neverim ale strasne moc dufam !!!! ze to bude pozitivne... 😉

marylinlu
20. nov 2011

@alibabaa musíme tomu veriť, aj keď je to ťažkéééé....ale čo má byť to bude.....drž sa moja!

mia83
20. nov 2011

@ursula5 ďakujem!hmm,to dúfam zajtra sa to vyjasní-zajtra ďalšie krvné testy na hcg, že či sa zvyšuje ako má...

nurili
20. nov 2011

@alibabaa aj ja tebe vsetkych dvadsat....

nurili
20. nov 2011

@sijust ja som testovala od 8 dna a ciarka len tmavla a tmavla den za dnom silnejsia az ju bolo vidiet az z lietadla. Vcera som netestla a dnes rano som skusila a nebolo tam nic aj tak testovacia bola ako si slaba....nechame to na zajtrajsok.... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre