Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marylinlu
20. nov 2011

@nurili ahoj, neboj...určite si tehuľka.... 😉 tie testy su niekedy nekvalitnééé.....držím prsty!!!! 🙂

gabinkaa
20. nov 2011

@annamary27 manželíka treba poslúchať 😀 držím moc palečky, aby sa bublinkám v brušku páčilo a vydržali najbližších 9 mesiacov 😉

nurili
20. nov 2011

@marylinlu dakujem pekne za povzbudenie...

gabinkaa
20. nov 2011

@kukucka78 čo to čítam? na testíku dve čiarky? no supééééér blahoželám, tak zajtrajšia krvička bude pozitívna, držím palečky na zajtra 😵 😵 😵

linda81
20. nov 2011

@alibabaa Ahoj...zajtra velmi drzim palce🙂....

demizon
20. nov 2011

držím vám palce baby...

linda81
20. nov 2011

Ahojte diecata... 2 dni som tu nebola, strasna depka...ale dnes je to uz lepsie.Som 11 den od ET, do dnes mi nic nebolo, dnes ma kus pobolievalo podbrusko, ale preslo to uz. Inak ziadne krvacanie, spinenie,nic...dufam , ze to nedojde naraz ...Na test doma som nenasla odvahu, povedala som si , ze zajtra, ale teraz uz ani nemam dako vnutornu potrebu testovat...ani nemam ziadny doma 🙂 .Mozno to vydrzim do stredy a bude to bud...alebo....
Vsetkym testujucim drzim zajtra palce🙂...

linda81
20. nov 2011

@staga Ahoj....dakujem za povzbudenie🙂...dnes mi je o dost lepsie....chcela som zajtra testovat, ale uz nemam to nutkanie...uvidime🙂

ursula5
21. nov 2011

@alibabaa moja ešte nie nič stratené, počkaj si na výsledky už tu boli tehulky aj keď špinili, strašne moc držím palce ozvi sa 😉

ursula5
21. nov 2011

@annamary27 tak to máš dobre aspoň 20 min, ale niekdy to stačí ja to budem tiež tak robiť, moc držím palce a ozvi sa aké máš pocity ... 😉

ursula5
21. nov 2011

kočky všetkým dnes čo testujú držím palce!!!! dajte vedieť výsledky 😉

moja72
21. nov 2011

Čaute baby, chcem sa vás spýtať či máte niektorá skúsenosti s meraním BT po ET?

alibabaa
21. nov 2011

@moja72 moj subjektivny nazor: zbytocne, lebo utros udrzuje potrebnu teplotu .... aspon podla mna... teda..

linda81
21. nov 2011

@alibabaa Ahoj...no uz si po odbere?...vies co sa mi dnes stalo....rozhodla a odhodlala som sa urobit si test.....bezim do lekarne, kupila som super citlivy...no ...a neukazala sa ani jedna ciarka...ani ta kontrolna....teraz po 45 min ta kontrolna taka , ze ju hladat pod svetlom musim....neviem ci sa mam smiat ci plakat...ako naschval...

alibabaa
21. nov 2011

@linda81 tak to je silaaaaaaaaaaaaaaa. chybny test si si kupila.. keby sa tak dal reklamovat 😠 😠 😠 😠
ja uz mam odber za sebou... jedno moje ja hovori ze bud realista a druhe moje ja stale sniva... uz len cakat na 14 hodinu.... 😕 😕

linda81
21. nov 2011

@alibabaa to je strasna schiza toto....ja na jednej strane tiez zmierana...si hovorim , zvladli ini, zvladnem aj ja a na druhej strane hoooooooooooozne chcem tie //🙂
asi je to znamenie zhora, ze mam nechat tie testy tak🙂....neviem , ako vydrzim do stredy...stale takmer ziadne pocity, vcera kus bolesti na MS? ale asi len za hodku, a potom nic....
mas nieco na plane do tej 14 tej?

dorotka_
21. nov 2011

ahojte baby, tak mne sa dnes spustila MS, skoda, zajtra pojdem na krv ci nahodou predsa len hcg neukaze zeby som teoreticky mohla byt tehotna, mala som ist az v piatok no dnesok to zmenil, ale silno pochybujem, no mame dve dvojice zamrazene tak budem pevne verit, ze to vyjde, Vam co ste boli dnes na krvicke silno drzim palceky nech su same pozitivne spravy 😉

alibabaa
21. nov 2011

@dorotka_ zlatko aj ja uz citim krize tak ze dovi dopo... tiez ich v priebehu dna ocakavam ... o 14 volam do centra vysledok krvi... ale ... tiez mam uz len taku malicku dusicku...

dorotka_
21. nov 2011

@alibabaa
ale neboj sanca je tam stale vela bab malo spinenie a boli tehu, strasne ti drzim palce a nech ziadna MS nechodi, moj manzel sa ma od vcera snazi presvedcit, ze to je v poriadku aj ked dostanem lebo ze sa mi to tam musi precistit a este nejake vajicko ak by tam bolo vyjst von, az na to ze tam nema ake byt kedze mi ich vybrali vsetky ale zlaty, snaha sa ceni :D

linda81
21. nov 2011

@dorotka...to ma mrzi teda...ale aj tak do krvi je vzdy nadej...

dorotka_
21. nov 2011

@linda81 dakujem, no je ale asi len tak 1%, strasne rada by som isla cim skor na dalsie vlozenie ak uz budu dokazy ze nic z tohto

dorotka_
21. nov 2011

ale vy sa baby drzte a len pozitivne spravy 😅

84matulik
21. nov 2011

@annamary27 úžasne a koľko dní si už transferu????to budeme mať tuším všetky dvojičky...hih 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mne už pomaly začína aj bruško rásť...už som 9tt🙂))))))))))))) tak to letí....hih

ursula5
21. nov 2011

@alibabaa držím palce, všetky aj na nohách!!!! 😉

moja72
21. nov 2011

@alibabaa držím palce nech je výsledok pozitívny 😉

kukucka78
21. nov 2011

@gabinkaa ahojček moja nechcela som ti písať chcela som ťa prekvapiť a takto si ma odhalila....čakám telefonát potom sa ozvem asi si zjem zatial všetky prsty!

doldy
21. nov 2011

Ahojte chcem sa vás opýtať či je dobrý nápad ist na 7 den po ET do nemocnice na tehu test z odberu krvy? Vaham ale musim nastúpiť do prace a ak by som vedela že sa drobec udržal nešla by som tam ani za svet. Marodovala by som dalej aj ked viem že by to malo nasledky. Som tak na hrane, ak do prace nepridem prepusti ma ale ak tam pojdem budem pracovat vo velmi stresujucom prostredi a bojim sa že to pripadne uškodi... Ani ani... čo poradite?

ursula5
21. nov 2011

@doldy 7 deň je ešte skoro, ťažko radiť 😒

doldy
21. nov 2011

@ursula5 Ahoj, no som z toho zufala, myslis že sa to este ani v krvy neukaže? Vieš ked normalna hodnota Hcg je nula cela niečo. neviem či sa tam už niečo ukaže ☹

silvinnka
21. nov 2011

ahojte,tak nemocnica sa nam predlzuje,sono mi spravia az v stredu ☹ potom sa rozhodne....
Inak vsetkym cakatelkam drzim silno paste!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre