Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
3. mar 2009

adulik..vyzera to na dvojky..az trojky 😵 😵 😵 😵 😵 pretoze ja som mala hcg len 75 😵 😵 😵 😵 a cakala som jedno..teda cakam 😵

janula13
3. mar 2009

fuuu adulik tak az tri???to ako elisa, ale ta sa este neozvala, ake cisielko ona hodi..no to vyzera u teba minimalne na dve, ja som mala prve hcg na 10den od ET 220 a na 14den 1500...vas tam v SPLNe testuju na aky den?

katherinesand
3. mar 2009

ahojte, ja som sa sem priplizila, dufam , ze nevadi. 😉
dicinka, janula, vy uz ste da sa povedat proficky 😀 , tak mi poradite.
mali ste najake priznaky? ja som sice len 4 den po ET po PK. viem, ze niektore babenky nemali ziadne priznaky,
ale ak ano, tak viete co? 😒
asi hlupe otazky 🙄 ja viem, to len ta nervozita. 😒
dakujem.

bobjan
3. mar 2009

Ahojte, dievčatá...

Takže ja mám krv negatívnu, tak žiadne zázraky.. 😢

elisa7
3. mar 2009

ahojte.........pozitivne!!!!!.......a HCG som sa samozrejme zabudla opytat v tom navale euforie......este som to nepredychala....

luly3
3. mar 2009

elisa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

katherinesand
3. mar 2009

bobjan, to je mi luto ☹ 😢

elisa a tebe gratulujem. 🙂 precitala som si v tvojom pase, ze co mas za sebou. ☹
tak dufam, ze si si konecne vybojovala svoje stastie. prajem ti vela stastia na dalsich 9 mesiacov. 😉 🙂 😵

katherinesand
3. mar 2009

elisa a priznaky boli nejake? 😒 😕

janula13
3. mar 2009

Katherine ja si ta niekde citavam, vzdy mi padnes do oka, ked mas taky dlhy nick 😀 Ze proficky 😀 😀 😀 nuz ja sa stale citim ako amater zaciatocnik, ved je to 1x a taham rozumy od skusenejsich kde sa len da 😀
co sa tyka priznakov, ja som nemala takmer ziadne, nebolo mi nic, len som trosku citila prsia, ale to preslo po par dnoch, a mala som zapchu, ak je to priznak 😀 ale aj to preslo...ja som PK nemala, takze ty mas vyssie sance, tak verim ze ti to vyjde, nedavas hlupe otazky, ved kolke sa tu na to pytaju, aj ja som sa vtedy pytala, ale ja som neverila ze to vyslo, kedze ani tie priznaky nejake neboli...ale este mas cas a nediv sa ak nijake nebudu, poznam tu babule, co nijake nemali ako ja a su tehule!!!tak ci tak je to tak strasne individulane nieco robi aj utrogestan ak ho beries...takze ver si, drzim palciska..vsetky co mam, aj v brusku 😀

bobjan ☹

katherinesand
3. mar 2009

janulka dakujem. 🙂 a drzim palceky tebe aj tvojim chlapom. 😉
aky je to pocit mat hned dve deticky v brusku? 😵

elisa7
3. mar 2009

dakujem 🙂
katherine- priznaky nemam vobec ziadne doteraz, 9.den ma bolelo brusko a spinila som,ale nastastie to preslo do dalsieho rana. akurat som straaasne unavena
bobjan, to je mi luto ☹

bobjan
3. mar 2009

Gratulujem, ktorým to vyšlo a tým čo čakajú, želám nech uvidíte tie najkrajšie a vytúžené // v živote.

janula13
3. mar 2009

elisa no konecne, blahozelaaaam, velmi sa tesim, tak vy tu budete take zahady aj s majkou do utz 😀 len dychaj dychaj, nech sa nam od stastia nepominies, velmi sa tesim, babule len tak dalej!!

katherine...najlepsi vyraz momentalne ..ake to je..je rodeo 😀 😀 😀

matiasko
3. mar 2009

ahojte babule tak ze zazraky sa ani u nas neudiali 😢
negativne ☹ ☹

luly3
3. mar 2009

matiasko 😢 😢 😢 😢

dicinka1
3. mar 2009

katherinesand...ja som citila take bloest v podbrusku..ako keby som mala dostat kramy..inac nic..ziadne priznaky..to je este skoro..ale ja som mala OHSS..tak mozno ze aj preto..mne sa nafuklo brucho..bolo mi zle,tazko sa mi dychalo...to OHSS vam poviem to je hnus..ale doky mi povedal,ze som ista tehulka 😉

dicinka1
3. mar 2009

bobjan..je mi to luto..mas mrazaciky?

dicinka1
3. mar 2009

elisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem..tak vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😵 😵 😵 😵

dicinka1
3. mar 2009

matiasko ☹ ☹ ☹

bobjan
3. mar 2009

Matiasko, je mi to ľúto..

Dicinka, nemáme nič... 😢

dicinka1
3. mar 2009

bobjan fakt? 😕 ☹ ani mne sa nic nezvysilo po 1 IVF-ku.. ☹ ale druhe bolo uspesne..a mame este 6 mrazacikov..druhe IVF-ka su uspesnejsie... 😉 neboj sa..podari sa to po 2 krat..len sa netreba vzdavat..a bojovat o // nadalej

drobec
3. mar 2009

bobjan..to je mi ľúto ☹ , matiasko..je mi ľúto ☹ elisa, blahoželám a drž sa 😉
dicinka..aj pri druhom IVF si mala OHSS..ja som ho mala pri 1 IVF, teraz sa pripravujem na KET..neviem presne vo štvrtok ma čaká 1 kontrola

adulik30
3. mar 2009

Elisa gratulujem a silno drzim palce 🙂 🙂 🙂

Katherine ja som nemala nijake zvlastne priznaky az nato ze som hrone unavena kde lahnem
tak spim 🙂 troch ma pobolievaju prsia a dokonca sonm na 10 den zacala spinit tak
som ani zazrak necakala a vidis podarilo sa 😀

Dicinka ,Janula dakujem vam a o par tyzdnov uvidime kolko sa ich
zahryzkalo len nech je vsetko aj nadalej v poriadku ja sa potesim aj trom 😉

bobjan
3. mar 2009

Dicinka, ďakujem,...bolo to moje 3.IVF a dvakrát bol ET...takže sme radi, ak máme čo vložiť...

dicinka1
3. mar 2009

3 IVF?BOBJAN...TO VAZNE?a ani raz sa nepodarilo?takze budes uz iba samoplatca?fiha..to ma naozaj mrzi..naozaj...budes to mat tazke..stoji to kopu penazi..no jednej babe sa podarilo az na 7 krat IVF...dufam,ze tebe sa podari bud prirodzene,alebo 4 IVF..a kde je vlastne u vas chyba? 😕 ☹

bobjan
3. mar 2009

Dici, je to tak 😢 , ani raz sa nezadarilo...ale cez poisťovňu mám ešte raz, lebo 2.IVF som mala v ČR, teda tam som si to platila....

Manža je o.k., ja mám nepriechodné vajíčkovody, endometriózu, zvýšené protilátky proti spermiám a trofoblastu...takže prirodzene nehrozí... 😢

Ďakujem aj tak 😵

dicinka1
3. mar 2009

moja,je mi to tak luto..je to nespravodlive... ☹ esteze si si jeden cyklus hradila v ČR...tam to nestoji vela,ci ano?

janula13
3. mar 2009

adulik, tak si davaj na vas pozor, uz sa tesim na tvoje spravicky z utz 😀

bobjan
3. mar 2009

Dici, mala som tam len minimálku a vyšlo nás to na 20.000,- Sk...

dicinka1
3. mar 2009

fiha?20 000 sk?boooozinku..ja som pocula ze je to tam lacne..no vidim,ze az tak lacne to nie je ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre