Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
24. nov 2011

@alibabaa ..ahoj..tak u teba som si myslela, že ti dnes povedia dobrú spávu. Držala som ti palce...no je mi to ľúto... ☹

alibabaa
24. nov 2011

@jaruska74 zavisi od centra. ja idem najskor v januari, ale to si este rozmyslim, uvidim ako to budem citit, nebudem nic silit...

alibabaa
24. nov 2011

@jajka1980 diky za palce... 😉 ale setri si ich este budu potrebne pri KET 😉 😉

jaruska74
24. nov 2011

@alibabaa aha, ja mu mam zajtra volat, ja by som isla najradsej ci najskor,nemam chut to natahovat .....ale neviem kolko mame mrazacikov

alibabaa
24. nov 2011

@jaruska74 a to ti nepovedali? ja som si mala volat, ze kolko nakoniec mrazili.

jaruska74
24. nov 2011

@alibabaa nie,lebo uz bol mimo ordinacie,tak ze mam zavolat zajtra a na vsetkom sa dohodneme. Kolko mas mrazacikov? ja jedno dievcatko uz doma tak mam,necakala som ze to teraz nevyjde :(

marylinlu
24. nov 2011

@jajka1980 bohužiaľ, ja tie negatívne správy počúvam už rok, presne pred rokom som bola na prvom IVF, 4 pokusy a všetky negatívne. Už nemám mrazáčikov, musím začať od znova, bojím sa, že nemám síl pustiť sa do toho znovu. Rozmýšľam aj nad iným centrom, poraďte babenky!!! Viem, že nikde mi nedajú vačšiu záruku, že sa to podarí, ale mám pocit, že tam kde som chodila mi uniklo vela informácii. Chcem lepší prístup a viacej komunikovať s lekárom. Tu na fóre som sa viacej toho dočítala za dva týždne ako dozvedela v centre za celý rok. Ak máte dobré skúsenosti s nejakým centrom, dajte mi vedieť. Ďakujem!

loriana
24. nov 2011

@marylinlu a do ktoreho centra chodis, ked pises, ze si mala malo informacii?

alibabaa
24. nov 2011

@jaruska74 mame 3 snehuliacikov 🙂 tak snad jedno z nich sa chyti 🙂

marylinlu
24. nov 2011

@loriana SPLN Košice, Dr. je veľmi málo komunikatívny, sestrička je úžasná, ale on toho nepovie veľa....neviem ani akú sliznicu som mala a ani koľko bunečné embryjka mi vkladali, keby som o tom vedela, pytam sa ho, ale uz je neskoro...

staga
24. nov 2011

ahojte kocky, dnes sa ma opytala jedna znama ze ci mi po negativnom IVF robili nejake vysetrenie na objasnenie neuspesnosti. Pytala sa ma ci mi neposlali krv do Prahy. Povedzte mi na toto svoj nazor. Dik za vsetky odpovede

doldy
24. nov 2011

@mirka321 @alibabaa @jaja101 @ursula5 dakujem za povzbudenie ženy. Je to veľmi ťažké ale snažim sa isť dalej a v kutiku duše dúfam že sa stane zázrak... Tak uvidím v utorok ☹ Držim vam paste

nurili
24. nov 2011

@marylinlu ja som tiez presla tym ako ty...IVF -ICSI 3 krat KET vsetko neuspesne. Rok pauza zacali sme a hned sa podaril ET. Nevesaj hlavu.... 😉

marylinlu
24. nov 2011

@nurili blahoželám!!! isto? nie som jediná? a kde chodíš do akého centra?

marylinlu
24. nov 2011

@nurili a robila si niečo iné ako predtým??? Pýtam sa, lebo keď sa na to dám, asi budem musieť zmeniť niektoré veci...Ostala si v tom istom centre ?

nurili
24. nov 2011

splnKE

nurili
24. nov 2011

@marylinlu a co by si chce zmenit? ja som bola v psychicky a zdravotne v pohode a asi to stacilo, nie sme este za vodou ale to nie sme 9 mesiacov....

marylinlu
24. nov 2011

@nurili Takže v Splne? chodím tam rada kôli sestričke, dr nie je zly, len keby viacej komunikoval.....

marylinlu
24. nov 2011

@nurili ale aj tak si mi dala nádej, ďakujem pekne a držím palce, nech ti to vyjde až do samého konca!!! 🙂

jajka1980
24. nov 2011

@marylinlu ahoj...chápem ťa a viem o čom píšeš...ja som na tom podobne. My sa s partnerom snažíme o bábo už takmer 8 rokov, bola som 2.x na IUI a teraz v septembry na 1. IVF...tak tiež negatívne. Presne to isté je u mňa..ja som sa na tomto fore tak isto viac dozvedela ako od lekára. Pri IVF mi nepovedal, koľko sú bunkové, akú veľkú mám sliznicu...ba ani to, že treba viac piť a oddychovať...proste nič z toho...Ja chodím do SPLN v Košiciach Stále to skúšame prirodzenou cestou..no bohu žiaľ nič....tiež som z toho veľmi zúfala...Od nového roka ma čaká znova ten kolobeh, preto že nemám žiadnych mrazáčikoch..Pred IVF som mala len 3 vajíčka a z toho mi vložili dve..jedno bolo na nič...a aj tak to nevyšlo...Takže viem ako sa cítiš a čo prežívaš...Tu na tomto fore je veľa babeniek, ktoré sú na tom podobne, ba niektoré ešte horšie...Bola by som fakt najradšej, keby sa to podarilo všetkým, ktoré túžia nosiť bábätko pod srdcom...pre mňa je to najväčšie prianie... Ja som si toho vytrpela až- až...a veľmi to pôsobí aj na psychiku, hlavne ked sa dozviem, že tá alebo oná napr. z rodiny čaká bábo a viem, že je to pre tú osobu bud záťaž, alebo si to dá vziať...takže asi tak...
Ak sa smiem opýtať, do akého chodíš centra ?

jajka1980
24. nov 2011

@marylinlu teraz som si všimla, že chodíš do toho istého centra ako ja...prepáč...

marylinlu
24. nov 2011

@jajka1980 určite máš taký istý názor na dr ako ja, či???

jajka1980
24. nov 2011

@marylinlu áno...taký istý...ako je v pohode, nieje zlý, je stále vážny a nikdy nič nepovie. ba ani počas zákroku mi nepovedal, koľko bumkové embrya ,veľkosť sliznice...proste nič..Ani po negatívnom výsledku nepovedal nič, kde sa stala chyba, prečo to nevyšlo....Hoci ja mám v papieroch nezistenú príčinu neplodnosti...čo sa týka sestričky je hotový anjelik..stále vysmiatá a pôsoby príjemne...Smiem sa ťa opýtať aký je problém u vás..?

marylinlu
24. nov 2011

@jajka1980 u mňa je všetko ok, môj manželík má oslabené spermijky, takže u nás jedine ICSI bolo ponúknuté. Tak isto sa cítim, čo sa týka sestričky a dr. Keby sa aspoň opýtal ako sa máte, ako sa cítite? nič osobné a nič také, čo by človeku dávalo nádej na ďalší pokus. Na jednej strane by som rada zmenila centrum, aby som vedela ako to chodí niekde inde, či je lepší prístup zo strany lekára a na druhej strane by som ostala tam kde som, lebo to už tam poznám, aj oni mňa a je to aj najbližšie čo sa týka cesty z môjho bydliska. Tak neviem ešte čo budem robiť.
😖

kukucka78
24. nov 2011

čaute kočky tak vam posielam večerné tehu vírusíky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

jajka1980
24. nov 2011

@marylinlu Chápem...mne tiež vyhovuje chodiť do toho centra, kedže je najbližšie...Trvalí pobyt mám v Ke, ale bývam v Trebišove. Ale zasa by som šla inde,pretože ma zarazilo, ked som sa od viacerých babenkách z tohto fora dočítala, aké majú bunkové, veľkosť sliznice..Bol to šok, pretože ja som nič podobné od DR. nepočula. Pri vklda mi povedal len toľko, že sú obe embrya krásne..nič viac..Ja dokonca ani neviem, kde je chyba u mňa, pretože mám napísané:nezistená príčina....moja polovička má spermiogram v poriadku. Ale mám pocit, že mne spôsobuje neplodnosť štítna žľaza...tak neviem teraz čo dalej, ale čakám na výsledky z krvi od endokrinologa a som zvedavá či nasadí liečbu, lebo som mu spomenula, že sa snažíme o bábo, no nejak sa nedarí..

jajka1980
24. nov 2011

@kukucka78 ...ach ach...keby sa to dalo takto...bolo by to fakt super.....si zlatá... 😉

loriana
24. nov 2011

@marylinlu no to mi je ľúto, tu viem všetky tieto info ... :(((

kukucka78
24. nov 2011

@nurili gratulujem !!!

jajka1980
24. nov 2011

@nurili ,...blahoželám...potešilo ma, že je tu niekto, kto chodí do toho centra kde ja a že sa podarilo... 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre