Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

michelitta
9. dec 2011

@linda81 uuuuž 13.12?teeeda,my sme to mali v októbri a najskôr môžme v januári,keď čakám na konci 3 mns.a kam to chodíš lindus,prepac zabudla som. takže už beries utros estrofen a tak? ja mám predpísaný 1mg,ešte v musím ísť v januári checknut či nemám cystu a ísť s drahým k notarovi,či chcem aby mi potom platil prídavky🙂🙂 lebo teraz je to otras,chaos,všetko..tak sa drz a aké si mala skóre v počte buduc. deti?😉

michelitta
9. dec 2011

@linda81 🙂

annamary27
10. dec 2011

@linda81 nech sa Ket zadarí 😵 a Vy budete mať krásne sviatky 😉

84matulik
10. dec 2011

@michelitta @linda81 Držím Vám palčeky🙂)))) To je cuba dub....Ja som úspešne po, čakáme dvojky🙂))) Tak nech si takúto informáciu vypočujete z centra pred vianocami, bude to vhodný darček🙂)))

ela304
10. dec 2011

ahojte baby, tak sa mi to už kráti, dnes som 11 den po KET a v utorok ma čaká krv. Pocity mám rôzne, raz tak a raz tak. Bolelo ma brucho 5-6 den,už som myslela že je to v pase a potom 4 dni nič a teraz ma tak mierne pobolieva občas ako na mrchu, ale len tak slabučko, tak neviem co si mam o tom mysliet 😉 😉 😉

ela304
10. dec 2011

@84matulik joj, to je frajerina dvojičky. My sme dali tiež dve embryjká, ja by som tiež pristala aj tri. 🙂 🙂 Este mame dva mrazaciky, tak ak by to nevyslo pojdeme v marci. 😉

moncici
10. dec 2011

Ahojte neviete mi poradiť som 5 den po KET a bolia ma kríže a picha ma na pravej strane velmi sa bojím absolvovala som už druhé prvé mi odišlo v 7 týždni a vtedy som nemala také pocity Dakujem 😉

ela304
10. dec 2011

@moncici no ja akurat som pisala to iste,ja som sa zlakla ci to neni mimomaternicove, lebo ma pichalo riadne asi 5 minut, no dalsie dni už nic, tak som to potom vylučila. Neviem co to je, ci je to ok, ja uvidim v utorok. Pevne nervy 🙂 🙂 🙂

moncici
10. dec 2011

@ela304 dik ja uvidim až v piatok ,lebo mrazáčikov už nemám prestali sa vyvýjať ,aj tebe pevné nervy nech maš pozitívny výsledok 🙂

viktoria1975
10. dec 2011

ahojte dievcata, aj ja som po KET. Kolko binkove embyjka vam davali?

linda81
10. dec 2011

@84matulik no bol by to fajn darcek, ale strasne sa bojim , ze zas nebude...

linda81
10. dec 2011

@michelitta no ja beriem estrimax od 1.12, od dneska utrogest a v utorok KET.Na 30 den po ET som dostala MS? a normalne pokracujem v dalsom cykle.Mala som 9 oocytov, z toho 6 embryjok, tak mam 4 mrazaciky este🙂.V pondelok sa budu rozmrazovat 2🙂.

fredinek
11. dec 2011

tak a je to potvrdene 2 IVF neuspešne v piatok ta zla sprava vysledky su negatívne tak som to nechcela počut ............................. 😔 ☹

alibabaa
11. dec 2011

@linda81 ja idem v ten den na konzultaciu 🙂

alibabaa
11. dec 2011

@fredinek 😢 😔

linda81
11. dec 2011

@alibabaa 🙂...ako sa citis? mna uz ten smutok presiel a teraz sa snazim tak inak to brat, ak aj nevyjde.Potom si dam kusok pauzu asi , a dalsi KET uz bez PN.

84matulik
11. dec 2011

@ela304 hih....len sa trošku toho obávam, či to zvládneme....Dúfaam že áno.....že????? Neviem či len ja mám taký strach z dvojičiek.....fúúúúúúúú....Ved uvidíme... a teraz kedy ideš???

84matulik
11. dec 2011

@linda81 nemôžeš tak rozmýšľať už teraz......To ti vôbec neprispeje a fakt to nakoniec nemusí výjsť....Takže pozitívne treba uvažovať🙂)))

viktoria1975
11. dec 2011

@84matulik ahojjj, blahozelam! Mozem par otazocok? Ty si bola na KET? Kolko bunkove embryjka ti vkladali,...? Ja som bola teraz v piatok na KET...tak cakaaam

ela304
11. dec 2011

@84matulik ja som dnes 12 den po KET, na krv idem v utorok. som zvedava ked to nevyjde tak pojdeme na KET vo februari. Mame este 2 embryá. Mne vkladali dve blastocysty. ty si sa ako cítila. Bolelo ta ako na mrchu. Mna trosku pobolieva, ale tak slabulinko. Len ma bolieva hlava tak mam pocit ze to je ako pred mrchou 😠 😠 😠 len lieky mi to umelo držia. No a to pichanie pred tyzdnom ma tiež naštvalo, lebo to bolo riadne pichanie ☹ ☹ Uvidime.

staga
11. dec 2011

@deinad ahoj, ja som bola dnes na ultrazvuku a nie je to take dobre ako to bolo minule co sa týka folikul tak nadalej stimulujem a v stredu idem znovu na ultrazvuk.A ty co kolko mas vajicok 🙂

staga
11. dec 2011

@viktoria1975 ahoj, mne vkladali 12bb a 8bb ale bohuzial bez uspechu a tebe?

viktoria1975
11. dec 2011

@staga mne vlozili dve embrya, jedno 6 a druhe 8 bunkove. Ty kam chodis? mas prve KET?

84matulik
12. dec 2011

@viktoria1975 ahojky, tak ja som bola na KET - áno.....vkladali mi dve embrijka, ale koľko mali...ja fakt neviem☹(((((((( No super, tak držím pästičky🙂)) aj naše myšky držia🙂)))) ja idem zajtra na prvý normálny ultrazvuk, tak už som celá napätá....hih.....

84matulik
12. dec 2011

@ela304 neboj, to dobre dopadne a nebudeš musieť ísť znova vo februári🙂))) zajtra je taký zvláštny deň....ja idem na ultrazvuk, nejaké baby tu písali tiež o kontrolách, krvi a ultrazvuku...Tak verím že všetko bude OK🙂)))))))))) hih....

viktoria1975
12. dec 2011

@84matulik tak drzim velmi palceky, nech ich krasne vidis. Pocuj a davala si embryjka na predlzenu kultivaciu? Kde chodis, do akeho CARu?

84matulik
12. dec 2011

@viktoria1975 ďakujem, podobne....ja som chodila do Gynfivu BA, ale teraz už svojmu gyndovi.....
A ty?

viktoria1975
12. dec 2011

@84matulik ja chodim do ISCARU v BA. A davala si tie embryjka na predlzenu kultivaciu? Kazdy vravi nieco ine - jeden, ze je to super, iny, ze sa to nema robit...

staga
12. dec 2011

@viktoria1975 ja chodim do Brna, bolo to moje prve IVF ale nemali sme co zamrazit tak teraz skusame druhy krat odznova ale uz to nejde tak dobre ako prvy krat a kedy ides na krv? drzim palce moc,moc nech mas krasny darcek od jeziska

viktoria1975
12. dec 2011

@staga ja mam HCG 23.12. - to by bol krasny darcek, dakujem za podporu!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre