Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

84matulik
26. jan 2012

@zarabono no vidíš, a ako to zistím???? až taká kuchárka som neni... 😒 😒 😒 aj tak som to z toho spravila a trošku potom cesto narástlo...a bola výborná...hih

zarabono
26. jan 2012

@84matulik no aj my sme ju hned zjedli 😝 musia byt take makke,porovite a mat peknu farbu bielej kavy.nie uz take hnede kusky.i ked aj z toho spravis kvasok,ale je riziko,ze ti to tak nenakysne.mne kupoval predvcerom mm a veru som trpla,co donesie 😅

jajka1980
26. jan 2012

@84matulik Tak to je hlavné..že rastie bruško a aj bábätka.. 😉

84matulik
26. jan 2012

@zarabono no budem vedieť na budúce....🙂)))

84matulik
26. jan 2012

@jajka1980 presne tak....to je najdôležitejšie...

84matulik
26. jan 2012

@zarabono si písala, že máš dietu....napíš prečo...dík

zarabono
26. jan 2012

@84matulik nafukovalo ma a tvrdlo mi brusko.tak teraz pijeme vela actimelu,acidiek,vlocky,sumive magnezko,nech nam travi.

jajka1980
26. jan 2012

@bettypo Ahoj. Tak ja používam sušené instantné droždie. Je to biely sáčok a na ňom lastovička..Som s ním nad mieru spokojná.. 😉

84matulik
26. jan 2012

@zarabono no počuj, ako to bruško si cítila??? ja ho každý deň tak dosť intenzívne cítim...neviem, asi to ani opísať neviem......také že na dotyk je veľmi tvrdé, ale nie je to celý deň...

zarabono
26. jan 2012

@84matulik ja ho tiez vacsinou mavam cely den,a poobede ani nehovorim,hlavne vrch,len vtedy sa mi zdalo,ze mi aj spodok akoby tvrdol

84matulik
26. jan 2012

@zarabono ja skôr cítim spodok, ale nechcem robiť z toho vedu...keby niečo bolo zlé tak doktor by to videl, nie???

gombicka
26. jan 2012

zienky, je tu nejaka, co mala len teraz vklad a cakate na vysledok? Mate nejake priznaky? Alebo ako to znasate?

zarabono
26. jan 2012

@84matulik mna dnes tiez spodok akoby pobolieva,je citlivy,hlavne pri zmene polohy,sede.myslim,ze sa to vazy maternice roztahuju.v piatok bolo vsetko ok,tak snad este je.v utorok mam poradnu

84matulik
26. jan 2012

@zarabono ja až 16.2...ale tak je to určite OK aj pri mne....tak som zvedavá....

zarabono
26. jan 2012

@84matulik ako casto chodis na poradnu?dnes by mi mal prist domaci doppler sono na pocutie tlkotu srdiecka,tak som zvedava

84matulik
26. jan 2012

@zarabono každý mesiac...prečo? ty????

zarabono
26. jan 2012

@84matulik ja chodim kazde tri tyzdne.som na rizikovom

porinka
26. jan 2012

@zarabono
aj ja chcem, kde sa to dá kúpiť...pošli prosím IP 😀

84matulik
26. jan 2012

@zarabono hmmm....takže tak....no jo...mne tiež hovorí doktor že je to rizikové tehotenstvo ked čakáme dvojky, ale nič výnimočné sa nesleduje, mám taký pocit....ja neviem teda...

zarabono
26. jan 2012

@84matulik tak pokial nemas tazkosti,tak je to o trosku ine.ja som mala hned od zaciatku

84matulik
26. jan 2012

@zarabono aha, a čo si krvacala???? a čo čakáte, už vieš? a kam si chodila myslím centrum????

zarabono
26. jan 2012

@84matulik ano.neviem,co to bude.len nech to je zdrave.my sme chodili do brna

84matulik
26. jan 2012

@zarabono acha, ja do gyn fivu.....ale v brne je to vraj super....

zarabono
26. jan 2012

@84matulik my sme boli maximalne spokojny

chmurkaxy
26. jan 2012

@84matulik jeeeej, to sa tesim, cim viac deticiek, tym bude na svete krajsie 🙂 my to budeme mat trosku komplikovanejsie, lebo manzel je stale na sluzobkach v zahranici, takze budem doma sama, ale ved ked sa chvilku nebude upratovat, svet sa nezruti 🙂)) esteze sme taki salamisti :D ako pozeram, vela z vas ma termin v juni, to bol nejaky plodny oktober 🙂)) a uz aj nakupujes vecicky? 🙂

chmurkaxy
26. jan 2012

@silvinnka urcite si krasna buduca mamicka 🙂 co je male, to je pekne 🙂 ja som taky slonik vdaka tym hormonom, meriam o kusok viac ako ty, ale vdaka tym vsetkym IUI a IVF sa na mna nalepilo 20 kil a neviem sa ich zbavit. uz 7 mesiacov chodim do posilky, jeme s manzelom iba proteiny a zeleniny, ziadne cestoviny, chlieb, pizzu, zemiaky, sladkosti, dokonca ani ryzu, no a stale nic :D ak sa nam to podari, asi sa budem kotulat :D a ako sa citis?

ursula5
26. jan 2012

@84matulik ahoj, čítam tému do zadu a našla som že budeš mať párik, tak gratulujem to je krásne 🙂

sycyla
26. jan 2012

@deinad no ano...mas pravdu...mam este dost casu na rozmyslanie, tak uvidime

84matulik
27. jan 2012

@chmurkaxy ahojky🙂))) no ja sa teším, lebo v júni sme mali svadbu a budú dva roky tento rok a ešte aj detičky budeme mať, tak umelo, neumelo všetko nám vychádza...heh....tak som zvedavá, ale hádam ich pekne donosíme až do konca🙂))) No jasne, svet sa vôbec nezrúti, ved nemusíš mať doma sterilitu, ani dobré to neni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak informuj, priebežne...hih Kedy pôjdeš???

84matulik
27. jan 2012

@ursula5 ďakujem, no dúfam že na ďalšej poradni mi to môj dr aj potvrdí....už som kúpila aj nejaké rúžové veci...heh....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre