Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
29. jan 2012

@jaja101 Ahoj..tak piť by sa mal tak 2 až 3 mesiace. Jedno balenie je na mesiac...Ako chuť čaju je v pohode, pije sa bez cukru, no ten olej je ina káva...(mňa z neho trocha preháňa) 😀

sycyla
29. jan 2012

@timmka ahoj, aj mne povedali po transfere, ze ked budem spinit, je to dobre znamenie...emryjka sa zahniezduju🙂
takze bude vsetko ok

sycyla
29. jan 2012

@bettypo ahoj bettypo....velmi ti drzim prsteky, ja som po prvom nevydárenom pokuse a mam dost....to si naozaj nreviem predstavit co by som vyvadzala po 8smich....aj ja ta obdivujem 🙂

jaja101
29. jan 2012

@timmka timi ahoj,citam,ze si uz po transfere....moc moc drzim palce,po tom,co sme si obe prezili,uz to musi dopadnut dobre...inak suhlasim s
@bique ze to nie je vsetko ok,ked mas tolko zamrazenych,a potom bezdovodne mas zrazu o tolko menej..mam pocit,ze uz si ozaj robia co chcu v tych centrach....mne tiez oplodnili 6,2 sa prestali vyvijat na druhy den...na 4 den boli dve na 1 a dve na 1-2 a potom zrazu na 5 den uz boli len dve embryjka...kde ostali tie dalsie dve,to doteraz neviem,bo na otazku co sa s nimi stalo,som uz nedostala normalnu odpoved....bolo to pred vkladom,tak som to ako ty moc neriesila,ale teraz spätne ked sa zamyslim,ma to hneva...ked pojdeme do centra po mrazacika sa ich na to ale isto opytam....ved to su nase babätká,nemozu si s nimi robit,co chcu....

jaja101
29. jan 2012

@jajka1980 a ten olej,to musi byt? tak je to v navode toho caju?ze sa musi kombinovat?

jaja101
29. jan 2012

@timmka timi a to ze spinis je v poho,aj ja som spinila a vidis,3 mesiace sa to drzalo ako kliešt,aj ked to dopadlo,ako dopadlo... ☹

sycyla
29. jan 2012

@gombicka oh nie gombicka.....tak velmi som ti drzala prsty ☹

jajka1980
29. jan 2012

@jaja101 Tak ten olej by mal byť..To píšu na tej stránke, kde je na predaj ten čaj..mal by to byť olivový..
Má sa podávať: 1.dcl čaj pred jedlom + lyžička čajová olej..a hodinu po jedle tiež 1.dcl čaj + lyžička med..

jajka1980
29. jan 2012

@katka1177 ..Ahoj. Tak ako si na tom? Dlho si sa tu neozvala...

jaja101
29. jan 2012

@jajka1980 no to si ma nepotesila 🙂 stym olejom sa neviem,či skamaratim 😖 😖 .to budu stavy,kym si zvyknem,ak si vobec zvyknem ....ale co nespravime pre tie nase miminká 😉 ..aj olej budeme jesť... 😉

jajka1980
29. jan 2012

@jaja101 No ako viem ,že som ťa nepotešila..ale čo už..Ja ho tiež konzumujem nasilu..a s dosť veľkým odporom...a ako som už písala..už ma z neho aj preháňa.. 😀 😀
A to že sa s ním neskamarátiš chápem..ja ho pijem týždeň aj s olejom, no niesme stále kamaráti...je to také dobrovoľne s násilim... 😀 😀 😀 😀

michelitta
29. jan 2012

@jaja101 baby,no je to hrozne,ale s tym asi ,alebo lepsie povedane proti tomu nic nenarobime..a co ak budu po svete pobehovat vase deti u inych rodicov? ze mlada pani mate 8 embryi a zrazu mate uz len 4,lebo dalsie 4 sme darovali,respektive predali :( ☹ v dnesnej dobe,na cierno transplantovanych obliciek a neviem coho,sa moze udiat cokolvek ☹ ☹ ale naozaj s tym sa nic nenarobi,mozme byt asi vdacne,aj za tych desat dni,ze to svoje mame u seba..a ked sa podari,tak cely zivot..
@gombicka mna to mrzi,aj kvoli sebe,lebo dalsi neuspech,jak keby sa aj mna tykal..ak ta mozem potesit,ja to tiez nevidim ruzovo ☹ ziadne priznaky,nic..mas este nejake zmrazene? zatial nezufaj,az krv ti to potvrdi,jedna kocka mi to pisala,ze krvacala 6 tyzdnov a bola tehotna..az hcg v krvi ti moze vyvratit tvoj pocit..zatial sa drz!!

michelitta
29. jan 2012

@bettypo tak ja neviem ze jak to mam ratat? 🙂 jedny hovoria tak,druhe tak 😀 baby ktory den som dnes ked som mala v piatok KET?🙂 Za chvilu budem taka zmagorena z tych hormonov,ze sa budem pytat kolko mam rokov? 😀

michelitta
29. jan 2012

@nelinka777 aky mas pocit Nelinka? ja uz asi 10 den testnem,jak ma zas neprekvapia skor kramy 🙂 ale to uz by bol vrchol,keby prisli o dva dni skor 🙂) a ked negat. tak vecer si zatrieskam na volisi a bude dobre 🙂))

jajka1980
29. jan 2012

@michelitta Presne to som si pomyslela, ked tu písala..neviem už presne ktorá, že odrazu prišla o x. embryjok..že ich určite dali na darcovstvo, a lekar na tom zarobil tučne prachy...a po svete budú behať jej detičky...
To máš pravdu

ursula5
29. jan 2012

@loriana mne robili 24.11. KET, takže rozdiel len 1 deň 😀
http://www.prenatalzilina.sk/ultrazvukove-vyset... kukni tu je to pekne vysvetlené 😉

michelitta
29. jan 2012

@bique tiez sa drz,ja budem asi tiez testovat skor, 2 tyzdne nedaaavaaam 🙂)) budem na Teba mysliet 🙂 no vidis uz si pisala s Katkou,ta ti povie vsetko 🙂

bique
29. jan 2012

@michelitta ja som bola vo stvrtok a som stvrty 😀 a hotovo...lebo ked to vlozia, tak uz je to tam, uz si hlada miestecko na prichitenie...mne to tak logicky vyplyva, ze je to uz prvy den

ursula5
29. jan 2012

@michelitta vôbec sa neboj kýchnuť a zakašľať 😀 no mne varil muž teda za pomoci mojich kybycov lebo variť nevie, ale viac menej som fakt len oddychovala a poviem Ti ja som hyperaktívny človek išli ma zožrať mrle, ale vydržala som to proste musíš, ja už teraz mám depku z toho nič nerobenia, ale už som začala fungovať normálne, pekne variť, prať, manžel ma vytrepal von lebo som si pripadala už ako zhnitá 🙂 tak sa pekne drž

bique
29. jan 2012

@michelitta inak aj ja...nech prvy sok zazijem doma 😀 😀 😀

ursula5
29. jan 2012

@bique moja moc ma mrzí, že už máš takú zlú skúsenosť, my sme dali vložiť jedno po KET prvé ET nevyšlo a dve som nechcela riskovať totiž ja už dvojičky mám a to by som už asi nezvládla 😀

ursula5
29. jan 2012

@michelitta deň vkladu sa nepočíta!!! 😀 😀 😀

bique
29. jan 2012

@ursula5 takze sanca je 😀 doki povedal, ze to jedno je velmi kvalitne..to druhe bolo menej...nahovaral na 2, ze je vacsia sanca, ale s mm sme sa rozhodli a povedali mu, ze dalsie 2 deti uz nedokazem pochovat ☹ nevadi, prezili sme to, babatka boli nadherne, zdrave, len skoro a spontanne, lebo som sice tyzden lezala v nemocnici, ale nejak si nikto nevsimol, ze uz 5 hodin rodim...aj som hovorila,ze mi je zle, ze ma vsetko v bruchu tlaci, tak ze to z lezania, lebo 7 dni som mala prisny rezim, ani na wc, nikde...no a ked prisiel lekar, uz som bola na 4cm a prve babo v porodnych cestach 😢 keby som rodila cisarskym, podarilo by sa ich zachranit...mali sme 740 a 960g, vsetko vyvinute a zdrave 😠 ideme dalej...dufam, ze nam to teraz tiez vyjde 😀 teda viem, tak to cititm a ine si ani nepripustam 😀 ty si do testovania nieco citila?

bique
29. jan 2012

pripadam si ako taky hroch 😀 nic nerobim, iba sa vyvalujem na gauci, checheche 😀

alibabaa
29. jan 2012

@bique ako dlho ste sa z toho dostavali? na psychiku .. v dnesnej dobe sa toto ako moze stat????
velmi vam to prajem a drzim palceky nech to teraz uz nikto nepo... a ze sa konecne dockate vytuzeneho/vytuzenych ruzovuckych uzlickov...

jaja101
29. jan 2012

@michelitta mna to tiez napadlo...ze niekomu predaju,kto nemoze mat svoje...abo do vyskumu....katastrofa.muz mi zakazal nad tym rozmyslat,ze uz je to aj tak jedno..ale nejak mi to nejde.tak uz mame len 1 snehuliacika,a uz len dufat,ze sa nam dobre rozmrazi,a uhniezdi a nebudeme musiet ist znova tou dlllllhou cesto opu.

timmka
29. jan 2012

@jaja101 ja viem, ale mne sa zda, ze to v pohode nie je, neviem preco i ked si namyslam , ze bude dobre, ale raz som si tym presla, tak viem o com hovorim ☹ , ale nie tak skoro, tomu nechapem, mozno tie hormony sa zblznili po kyrete a pride o nieco skor mrcha, aj ta teraz prisla skor a tiez som 3 dni spinila, hoci teraz spinim ine, taky zltohnedy vytok, taky slabulinky, no neviem...... 😒

jaja101
29. jan 2012

@timmka to je "dobry vytok" 😉 .timi skus uuplne pozitivne mysliet.nepripustaj si inu moznost,ako tu,ze si tehulka a basta!! ja do KET pojdem s touto myslienkou,inak to nema vyznam..urcite si tehotna a vsetko je ok.povedz si to kludne aj nahlas niekolko krat za sebou a tes sa z toho...nestresuj,bejby to citi...velmi velmi velmi na teba myslim a drzim vsetky palce co mam a este si aj od muza poziciam,nech ich je viac. 🙂 ale tak nejak tomu verim,ze teraz ti to dobre dopadne...pa

timmka
29. jan 2012

@jaja101 😀 😀 😀 😀 si zlatucka, boze prajem si to, ked to ma vyjst nech to vyjde, len nech to neskonci potratom, ja som si to tiez hovorila a isla som s tym, ze budem tehula a nebudem to tak prezivat, citat net, atd... ale proste ked som zacala spinit, tak to sa proste neda, ale este nadej tu je, boze normalne ma laka testovat, mam dva testiky, skusim v stredu ked nepride mrcha, teraz neviem ani ako si mam ratat, mala som 9.1, prisla pekne nacas, no uvidime, potom dam vediet , napisem IP

bique
29. jan 2012

@alibabaa z toho sa clovek nikdy uplne nedostane ☹ mam skveleho muza, bez ktoreho by som to urcite nezvladla...a 03.03. by mali nasi chlapci rok 😒 takze trvalo necely rok, kym sme sa rozhodli, ze ideme do toho opat...velmi chceme babenko, to nas aj posilnilo, ze ked chceme dat zivot dalsiemu, musime sa pozbierat a ist dalej...takto im to bolo asi sudene...teraz na nas davaju pozor...aj na to malicke, co stvrty den rastie v mojom brusku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre