Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

michelitta
1. feb 2012

@bique presneeeeeeee..aky je v tom rozdiel? ja tiez po ET pocity jak tehotna,velke brucho,prsia,ale to boli tie hormony..preto si myslim,ze toto co mam,ze citim vajecniky a palenie je len dalsia odozva estrofemu..joj ty sa mas,ty si vlastne Gabi den popredu ze? si bola stvrtok ja v piatok,no skocim fakt ten 10 den,uz mi to cakanie ide hore krkom 🙂

bique
1. feb 2012

@michelitta xe, to ver, ze aj mne 😠 takze ja zajtra rano testikujem, nech je ako chce, budeme uz 8den po...tak hada aspon dusik sa nam ukaze 😀

bique
1. feb 2012

@michelitta hej hej, ja som bola vo stvrtok 26teho 😵

michelitta
1. feb 2012

@bique MOJA DRZ SA!U teba to citim pozitivne 🙂

sycyla
1. feb 2012

@zuuuzana7 dakujem 🙂

jajka1980
2. feb 2012

@bique Ahoj..Tak ako ti dopadol dnešný testík?? Snád bol pozitívny.. 😉 😵

bique
2. feb 2012

takze testik negativny..ale dnes je 8den od KET, takze zatial tomu nepripisujem dolezitost 😉 sestricka hovorila, ze skor ako 10ty den sa neoplati testovat, ze tie testy nie su spolahlive, len nech vydrzime do krvciky, ale samozrejme, ze ja nevydrzim a som zvedava...tak tak mi treba 😒 o dva dni testujem zas, ja sa lentak nevzdam 😀

jajka1980
2. feb 2012

@bique Tak ešte je nádej a myslím si, že 8.deň je skoro testovať..No ver, že na 10 deň tam budú 2 koľajnice.. 😉
Takže presne ako píšeš, nepripisuj tomu dôležitosť... 😵
Držím palce o 2 dni.. 😉

bique
2. feb 2012

@jajka1980 @michelitta takze testik negativny..ale dnes je 8den od KET, takze zatial tomu nepripisujem dolezitost emoticon sestricka hovorila, ze skor ako 10ty den sa neoplati testovat, ze tie testy nie su spolahlive, len nech vydrzime do krvciky, ale samozrejme, ze ja nevydrzim a som zvedava...tak tak mi treba emoticon o dva dni testujem zas, ja sa lentak nevzdam emoticon

jajka1980
2. feb 2012

@bique Neboj..o 2 dni tam budú tučné koľajnice..a to, že si zvedavá, ako si na tom, je normálne. Ja som pri prvom IVF bola hrozne zvedavá, no ked som si spravila test, mala som veľké obavy otočiť hlavu a pozrieť výsledok..(bol negatívny)..ako vždy.. ☹
No teraz urobím čokolvek, aby to vyšlo..
Tak držím všetkých desať.. 😝

ikuska
2. feb 2012

Ahojte, dnes picham puregon, poviete mi ako mam postupovat, teda zaciatok viem nastavim 125, stlacim a pichnem, ale ked budem zajtra pichat, tak znova od nuly nastavim 125 ???? Dakujem.

bique
2. feb 2012

@jajka1980 jeeej, diky diky 😀 uvidis, aj tebe to tentokrat vyjde...ja este nevesam hlavu...je to blby pocit, ale tiez testy nie su spolahlive a vela krat este dost nizku hladinu hcg nezaregistruju...takze pozajtra testujem 😀

ladenka77
2. feb 2012

@ikuska ahoj,ANO,musis stale nastavit kolko pichas,takze znova 125,ak sa ti to v ampulke minie,ostane ti na ciselniku cislo,kt.si potom dopichnes z novej ampulky,ak by si to nahodou presvihla,ze sa ti podari natiahnut viac ako ti treba,tak ten ciselnik natiahni pokial sa da,uuuplne najviac,az ti akoby bude chciet vypadnut piestik a stlac len ,lahko sa ti to uvolni naspat na 0.....
dufam,ze som pomohla,a drzim palce... 😉

jajka1980
2. feb 2012

@bique Vdaka... 😉
Takže pozajtra daj vedieť..výsledoček,,a pre istotu sem daj aj foto veľkých koľajníc,.. 😀

bique
2. feb 2012

@jajka1980 chichi...oki 🙂 dufam, ze budem mat co 😉

jajka1980
2. feb 2012

@bique Tak snád áno...ved veriť musíš a myslieť len a len pozitívne. To, že bol test dnes bieli,ešte nič neznamená..Ved 8.deň..to je nič,...Takže nádej je.. a veľká..uvidíš..a tie koľajnice budú tučné.. 😀

bique
2. feb 2012

@jajka1980 vsak tak...ja len pozitivne 😀 ja viem, ze to je este skoro na testovanie, no ale my buduce mamicky si v tomto nedame povedat 😀 ale vsak o tom to je, tak co? brusko ma 3ti den boli ako na MS, tak to je urcite dobry signal, lebo mna tak bolieva iba den pred MS a ta ma byt az 07.02.... 😀 takze supko supko... 😀 mna pozitivizmus neopusta 😀

gaganka81
2. feb 2012

ahojte baby, chcem sa spýťať, je niektorá z vás z okolia NR?
Potrebovala by som zistiť, či je niekde v okolí dobrý gynekológ, ktorý sa špecializuje na neplodnosť... Pomôžte mi, vďaka

jajka1980
2. feb 2012

@bique presne tak..to máš pravdu s tými budúcimi mamičkami...
Takže držím palce...a pozitivizmus nech sa neopováži ťa opustiť.. 😉

jajka1980
2. feb 2012

@bique 😉 😀

michelitta
2. feb 2012

@bique moja,v pohode,8 den je nic 🙂 ja som dneska drzala sestrine 1,5 mesacne na rukach,a skoro mi ruka odumrela..a ja ze,pre toto to robim? 😀 Len nepokusaj,lebo testnem aj ja! :D Drz sa Gabi!najek nove pocity? Mna len pali brucho,stale z toho estrofemaca,takze nic nove 🙂

ikuska
2. feb 2012

@ladenka77 Ahoj, dakujem velmi pekne, uz je to pichnute do bruska, vsetko v poriadku a moc si mi pomohla.

michelitta
2. feb 2012

@timmka Timmi ahoj,dufam,ze uz nespinis,alebo nech aj,ked Ti to ma dopomoct k babetku..🙂 uz si testovala? ja si asi pockam rovno na mrchu a nebudem testovat 😖 mam nejake tusenie,ze ma tu sleduju 🙂 🙂 takze ja podam vysledok v IP na poziadanie..pripadne v profile 🙂
ozaj kocky neviete preco po KET sa ide na test az o 2 tyzdne? to mam akoze este 1 dalsi tyzden vydrzat? a co som nejaka vydrziavacka?😀😀 a myslite ze ked pojdem na krv 10 den,ze to bude realny vysledok?
dikes za odpovede..
Idem chrnet,zajtra do prace na cely den,aspon mi to rychlejsie odtika 🙂

shailina
3. feb 2012

@michelitta moja ja som sa testovala 7 den po KET a nic ani len duch dnes je to 9 den po ket a mááám nutkanie si urobiť test opat ale moj názor je že to nevyšlo lebo ma bolí brucho už 4 den tak ako keby som mala dostat menštruaciu a preto sa asi netestnem ☹ šetkýým Vam držím palce nech tam máte 2 čiarky 🙂

michelitta
3. feb 2012

@shailina drahá si myslis,že mňa to neláka? ja som dnes 7(bez KET)a rozmýšľam,že či sa neutisim aspoň meraním teploty.Lenže keď ja ani nevie koľko mám mať,tie sproste grafy BT sa v tom nevyznám a zbytočne sa zas vystresujem..mne sa zdá že sa mi skracuje krcok,nemám ho taký tvrdý ako predtým,takže si myslím,že tiež nie body naviac..no a dnes v noci som sa potila jak pes,a to sa mne stáva tak 2 dni pred ms..keďže mám dostať v stredu a chodia mi vždy 2-3 dni skôr,tak mi to krásne vychádza!😀 že zase prd makovy! a to sa ani testovať nemusím..
bože však tento mesiac je nejaký divny,zatiaľ to vyšlo len jednej kocke. z transferu,či???shali,skus ešte počkať 2 dni..ja pôjdem v pon na krv,aby som večer mohla ísť za sportom..to mi dobre spraví na psychiku..držkaj sa!!prajem tí aby tí to vyšlo!!

bique
3. feb 2012

@michelitta dakujem dakujem za pozbudenie 😀 zajtra skusim zasa testnut, to bude,ze 10ty den, ale aj ked ratam den KET, tak mozno este stale skoro...ale ja som taka nedockavaaa 😠 no a ty len pekne sestrine popestuj, treba trenovat, lebo coskoro budes mat svoje 😀 😀 😀 ja stale brucho ako na ms, ziadne spinenie ani nic, ja beriem od spodu utrogestan a mam pocit, ze mam celu susu spuchnutu 😀 😀 ze asi je brutalne prekrvena 😀 inak nic, mozem tak iba cakat na test 😒 no a ty kedy ides na tu krvicku?

bique
3. feb 2012

@michelitta sewas moja..sledujes krcek aj v ine mesiace? lebo moj je od kvazi ovulky, teda od kedy som zacala brat hormony pred transferom, az do teraz rovnaky, teda uplne makky...a skusala som hladat na internete, tak ziadna zmienka nikde o zmenach na zaciatku tehotenstva az od 25tt sa nieco o zmenach spomyna a potom pri porode...tak nemas nejake info ty?

michelitta
3. feb 2012

@bique mam 🙂 pockaj moja, vyhúpem na koňovi 😀

michelitta
3. feb 2012

@bique inac som sa nasmiala,ze spuchnuta,to mam aj ja! 😀 A ozaj,ked som si tam strcila utros tak som citila taku gulicku na spodnej strane posvy,kokos nemoze to byt nejaka cysta? aj vy to tam mate? krcok ten tam je,ten definovat viem,ale hento,mam bobky do kelu ☹

bique
3. feb 2012

no baby fakt...ako sa sprava krcek maternice po otehotneni? lebo to nikde neviem najst 😒 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre