Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinasc
6. feb 2012

ahojte, prosím vás chcem sa opýtať, môžem si pregnyl pichnúť aj sama do brucha?

ysarion
6. feb 2012

@tinasc pregnyl sa picha do svalu, nie do brucha a mne nedoporucovali si to pichnut sama, ale nejaky zdravotak 🙂

tinasc
6. feb 2012

@ysarion ok tak asi pôjdem na tú pohotovosť 😉

anika142
6. feb 2012

@tinasc ahoj, ja som si pregnyl pichala vzdy sama do brucha alebo mozes ist na pohotovost si to pichnut do svalu.

anika142
6. feb 2012

prepacte ze som vam sem vtrhla, len tak som mrkla uz som tu davno nebola. Ja idem na vklad (KET) 14.2.

tinasc
6. feb 2012

@anika142 držím palce... na nete som si našla, že sa dá aj do brucha, že si ženy aj samé pichajú, ale radšej by som do svalu, nechcem fakt nič pokaziť...

anika142
6. feb 2012

@tinasc jasne ako uznas za vhodne, ja som sa pytala doktora a on mi povedal, ze si ho mozem pichnut do brucha. Ja som si vsetky injekcie doteraz sama pichala a to len preto lebo sa mi nikdy nechcelo trepat na pohotovost. To tusim pise aj v pribalovom letaku ze moze ist do brucha. Ja som prvy krat mala vybratych 12 vajicok a v druhom pokuse 18 vajicok tak si myslim ze som nic nepokazila.
Dakujem za povzbudenie.
Drzim palce tiez.

sycyla
6. feb 2012

@deinad 🙂 tak ti to vychadza na valentina...pekne ...ja nic....cakam na leto ...

sycyla
6. feb 2012

@bique joj moja zlata....ja si myslim , ze ste to mali niekde nahlasit...neviem kde sa to hlasi, ale urcite by zato niekto mal niest zodpovednost!!!!

jajka1980
7. feb 2012

@anika142 Ahoj..tak ti to krásne vychádza na Valentína..Tak prajem len a len pozitívum...a samozrejme držím všetky palce.. 😵
My to máme ťažké, no sme riadne bojovníčky... 😉

tinasc
7. feb 2012

@anika142 ďakujem, ešte včera sa našla ochotná osoba na poslednú chvíľku a pichla mi ho do zadku 😉 ale keby nebola tá možnosť, tak si ho pichnem sama, prešla som veľa tém o pregnyle a píše sa tam aj tak aj tak... takže ak by ešte bolo treba tak by som to urobila aj sama 😉 ale žiadne nabudúce dúfam nebude 🙂 ja som si celú stimulku pichala sama, to nebol problém 🙂

timona
7. feb 2012

myslite, ze osmy deň od pichnutia pregnylu može byt tehu test este stale pozitivny?

anika142
7. feb 2012

@timona ahoj, davnejsie ked som si pisala s babami ktore tym presli na 5ty den (od zavedenia embrya) uz mali test negativny. Cize uz neucinkoval. Niektore si robia testy aj kazdy den. Zalezi aj na tom na ktory den si mala transfer.

anika142
7. feb 2012

@jajka1980 dakujem pekne. aj ja drzim palce.

jajka1980
7. feb 2012

@anika142 Vdaka 😉 ..a drž sa..potom verím, že napíšeš len pozitívnu správičku..teda bude pozitívny výsledok..a HCG veľmi veľmi vysoké.. 😀

jaja101
7. feb 2012

@timona mne vravel dr,ze sa vyplavuje od 5 do 10 dni,ale podla mna skor bližšie tych 5.ja som mala na 7 den po vklade pozit.test a pregnylom to nebolo...

timona
7. feb 2012

@jaja101
@anika142 ja som vklad nemala, sli sme prirodzene a pred ovu som pichla pregnyl...v septembri som bola na IVF-neuspesne a na treti den od pregnylu bol slabucky duch a na stvrty den bol test biely...

bique
7. feb 2012

ahojte...dnes 12 den po KET a na teste ani duch...nekrvacam, nespinim...nic 😒 poznate niekoho alebo je tu niekto, kto mal test z mocu neg a krv pozitivnu? topiaci sa aj slamky chyta 😠 vo stvrtok nas caka krvicka, ale pripravujeme sa uz na nie velmi pozitivnu spravu ☹

gombicka
7. feb 2012

dievcata, ktorym vam nevyslo IVF, stalo sa, ze ste niekolko dni po skonceni menstruacie zacali znova krvacat? Ja som asi 5 dni po menstr.a z nicoho nic som zacala krvacat - sice iba slabo, ale predsa. Bolesti nemam ziadne. co to moze znamenat?

bique
7. feb 2012

@gombicka neviem ti ja moja na tuto otazku odpovedat...moze to byt stale sposobene hormonmi...pre klud ale v kazdom pripade zajdi k dokimu 😉

gombicka
8. feb 2012

@bique ja poznam 2 zienky, ktorym testy ukazali nie a jedna z nich uz porodila a druhu to caka o
2 mesiace

jajka1980
8. feb 2012

@bique Ahoj..aj ja poznám jednu kočku, tiež bola na IVF, mala negatívny test, no dnes jej bábo v brušku má 8.cm. 😀 .Takže ešte nieje nič stratené.. 😉

mona32
8. feb 2012

@bique AHoj, ja mam ten isty pripad...v pondelok som bola na krvi mala som HCG 6,08, ze vraj nad 5,8 je uz tehotenstvo a na druhy den som si robila doma test a mi vyslo negatyvny...teraz neviem na com som ☹

bique
8. feb 2012

@jajka1980 jeeej, dakujem za povzbudive slove...ja si myslim, ze sa to podarilo, aj mm hovori, ze to namne vidi, ale tie hlupe testy ☹ a dnes sa mi od rana brutalne kruti hlava, ako na odpadnutie, nejak sa mi asi znizil tlak...a s tym ja normalne problemy nemavam 😉 he, idem si zmerat 🙂

bique
8. feb 2012

@mona32 tak to je super, ze mas HCG na tehotenstvo...niekomu jednoducho rastie pomalsie a babo sa mohlo uplne zahniezdit trosku neskor...ja som citala pripady, ze niektore baby, ktore otehotneli pri sledovani ovulacie lekarom pri asistovanom otehotneni prirodzene, ze sledovali ovulku ultrazvukom aj hladinu hormonov z krvi, tak niektore, ktore tatko otehotneli, tak mocovy test mali pozitivny az 14dni po poslednej MS, dovtedy nic...z krvi uz ale boli pozitivne...takze preto este aj ja sa nevzdavam a zhanam infosky kde sa da 🙂 neboj, uz to bude iba pekne rast 😀 nekazali ti prist este na raz na krv? alebo ako dalej?

jajka1980
8. feb 2012

@bique Nemáš zač..a na hlúpe testy sa jednoducho vykašli..tie aj tak nie sú na 100% spoľahlivé.. 😉

bique
8. feb 2012

@jajka1980 mas pravdu, aj sestricka mi hovorila, no, ale ja si nedam povedat 😒 tlak mam fakt znizeny..teraz som merala...tak zajtra uvidime 🙂

jajka1980
8. feb 2012

@bique ..Takže držím palce.. 😝

bique
8. feb 2012

@jajka1980 urcite dam vediet ako sme dopadli 😉

jajka1980
8. feb 2012

@bique Ja ťa plne chápem..každá sme rovnaká..Chceme vedieť výsledok skôr,ako pôjdeme na krvičku..ja som si tiež robila test..a robia ho asi všetky, hoci vieme, že nie sú spoľahlivé..Ale predsa. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre