Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
18. feb 2012

@camelco Tak to nemáš dúfať, ale veriť...a držím palce..bude to pozitívne..neboj.. 😉

camelco
18. feb 2012

@jajka1980 tak verím 😀 😀 😀 😀

jajka1980
18. feb 2012

@camelco Treba...a myslieť len pozitívne. 😉 😉

bique
19. feb 2012

@camelco ahoj...a ty sa ako citis?

ursula5
19. feb 2012

@jajka1980 ja som nič nebrala celý prvý trimester ani na bolesť hlavy robila som si vodu s citrónom a radšej som sa snažila spať 🙂

jajka1980
19. feb 2012

@ursula5 A to pomáha voda s citronom na bolesť hlavy?. 😕

camelco
19. feb 2012

@bique celkom v poho 😉 ............ síce od včera ma bolí podbruško ako na MS, mám naliate prsia (dokonca sa mi zdá že väčšie ako pred MS) a ešte k tomu sa mi nejako točí hlava od včera ........... snažím sa nemyslieť, a tiež som rozmýšľala nad tým že by som v piatok testla, to by bolo 11 dní od ET 😕

camelco
19. feb 2012

@ursula5 musím vyskúšať aj ja, keď ma to chytí ........... zaberá aj na migrenove stavy ?

daduliana
19. feb 2012

Ahojte dievcata, taka mozno trochu divna otazka ale dufam,ze ma niekto podobnu skusenost. Ja som par dni po KET, 1.IVF vyslo ale do 2 tyzdnov som potratila:( No vsimla som si aj pri IVF aj teraz pri KET ,ze kychnem za den asi 30 krat.Mate niektora nieco podobne??

rheasil
19. feb 2012

@camelco ja som tiez na 11 den po ET bola na krv HCG som mala 290 UI a to bolo presne 27.1.2012 ...kedze normalny test mi neukazal nic, len cez krv.

camelco
19. feb 2012

@rheasil ďakujem za info, myslíš, že ukáže až krvný test? na ten mám ísť až na 14. deň, a gratulujem, držte sa s mimi 😉

rheasil
19. feb 2012

@camelco dakujem 🙂 no ja som robila, cca. na 8 den normalny test ale to bolo skoro, neukazal mi nic a to mi vlozili 2 embryjka.
No potom som testovala este na 10 den a zasa nic len uuuuplne slabucka ciarka,tak som sla na krv na 11 den lebo som to uz nemohla vydrzat a HCG bolo 290 UI. A kedze som stale nemohla uverit urobila som si na 14 den normalny test a jasne boli dve ciarky 🙂 ..no ale ked som bola 13.2. na sono bolo stanovene len jedno embryjko, druhe sa neuchytilo.
No a teraz dufam ze to jedno vydrzi,lebo zacala som spinit a mierne krvacat,takze len lezim beriem kopec liekov a na dalsie sono idem teraz utorok tak dufam ze bude vsetko ok...

rheasil
19. feb 2012

@camelco a tebe drzim palce aj malickym 🙂 nech ti to vyjde, sice neviem kolko ti vkladali? jedno alebo dve?

camelco
19. feb 2012

@rheasil strašne silno držím palce všetkých 20 aby bolo všetko v poriadku, bolo to tvoje 1.ivf?

camelco
19. feb 2012

@rheasil len jedno, ale verím tomu, že sa zahniezdilo a už mu je dobre

rheasil
19. feb 2012

@camelco no dakujem uvidime, fakt neviem...no je to moje druhe IVF+ICSI a kedze som mala v januari 39.. ....ak by som musela ist na dalsie uz mi to nehradi poistovna a to bude tiez mensi problem....takze len dufam ze to male vydrzi...
1.IVF som mala v 2008 ale sa neujalo lebo strajkovala moja stitna zlaza,teraz som uz dobre nastavena,chvalabohu,ale ani manzel nema dobry spermiogr. takze mi momentalne neostava nic len dufat, ze sa male udrzi....

camelco
19. feb 2012

@rheasil tak ako mňa poučili baby ..."NIE DÚFAŤ, ALE VERIŤ" .... škoda, že poisťovňa je obmedzená na ten vek, u nás tiež 2. ivf, ale ja budem mať 34 takže ešte máme 1 pokus, ale ja verím že to bude na súrodenca .......... tiež sme mali IVF+ISCI (mm slabý spg)

camelco
19. feb 2012

@rheasil určite sa udrží 😉

rheasil
19. feb 2012

@camelco no to mas pravdu,manzel veri tiez len ja som trocha na "vazkach"....poistovna by mala zvazit nielen vek (a urobit aj vynimky,alebo aspon do 40-41 navysit)ale aj okolnosti, zdravotny stav a diag. A inac to prve som si hradila sukromne, takze som da sa povedat mala len jedno hradene od nej.
No ale ja to nezmenim..

pufa
19. feb 2012

@camelco aj ja idem na krv 27.2. tak hadam to bude stastny den pre obe 🙂

camelco
19. feb 2012

@pufa určite to budú pozitívne správičky 😉

camelco
19. feb 2012

@pufa budeš robiť aj domáci test? ja som chcela risknúť v piatok to bude 11 deň, len sa stále neviem rozhodnúť

ursula5
19. feb 2012

@jajka1980 áno mne to celkom pomáhalo 🙂 zmiernilo tú hlavnú a silnú bolesť, veď vyskúšaj 😉

ursula5
19. feb 2012

@camelco tak mne ten citrón zmiernil tú hlavnú bolesť potom som už vydržala 🙂 však vyskúšaj 😉

pufa
19. feb 2012

@camelco ja budem mať 11ty den v ten pondelok kedy pojdem na krv tak uvidim, mozno si spravim v nedelu den pred tym. Predosle IVF som ale vydrzala netestovat, verila som priznakom a tak aj bolo. bohuzial to nedopadlo nakoniec dobre. takze uvidim. manzel nie je doma cez vikend, mozno z dlhej chvile jeden test ocikam 🙂

camelco
19. feb 2012

@pufa ja som rozmýšľala, že radšej vydržím do tej krvi 😉
@ursula5 veď keď to na mňa najbližšie dôjde tak to vyskúšam

ursula5
19. feb 2012

@camelco zo začiatku ma dosť bolievala hlava hlavne prvé 2 týždne a už som nič nezniesla piť len tú vodu s citrónom 🙂

camelco
19. feb 2012

@ursula5 hlavne že ti to zabralo, moja svokra mi hovorila, že ona mala celé tehotenstvo s tým problém = bolesti hlavy

ursula5
19. feb 2012

@camelco ja som to mala len na začiatku potom sa to upravilo, teraz hlavu vôbec necítim vlastne sa cítim úplne normálne akurát sa zaobľujem 🙂

camelco
19. feb 2012

@ursula5 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre