Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
21. feb 2012

@bique Tak držím palce..je fajn, ked máte eskimáčikov..my žiaľ nemáme..takže všetko absolvovať od znova..ale nevadí...Mňa sa sestrička pýtala, kedy bola posledná ms..a kedže bola 9.2..budúci týždeň mám prísť a zastavia je..a začneme pichať injekcie a papať tabletky.. 😀 😀
No myslím si, že doky tam bude... 😉

ursula5
22. feb 2012

@katla ja som po ET menej ležala ako po KET, ET sa nepodarilo, pri KET som si dala naozaj úplne oddych a kľud to je ale relatívne, či to ležanie pomáha alebo nie, aj embryjko nemuselo byť silné, ťažko je poradiť ale kľudový režim by som dodržala, žiadne dvíhanie ťažkých vecí len pohoda 🙂

ursula5
22. feb 2012

@jajka1980 moja máš super manžela 🙂 bude Ťa obskakovať 🙂 určite dám fotky ako rastie bruško len akosi sa nemám kedy odfotiť 😀 😀 😀 musím počkať keď budem sama doma až si nemyslia chalani že mi šibe, že sa fotím 🙂 🙂 🙂

ursula5
22. feb 2012

@katla ešte ma napadlo, všetky kočky čo boli po mne polihovali a sú tehu 🙂 naozaj rozhodnutie je na každej 🙂

ursula5
22. feb 2012

@rheasil tak to mi je moc ľúto 😒 držkaj sa a hore hlavu bojuj ďalej 😉

ursula5
22. feb 2012

@depa ja som moja pred KET brala E-vitamín a pila čaj gynastan a kyselinu listovú v deň vkladu som vysadila čaj 🙂

jajka1980
22. feb 2012

@ursula5 Tak som s mojím drahým nadmieru spokojná...
A chápem, to s tým fotením... 😀 😀 😀 😀
No ak budeš sama a nafotíš, rada si pozriem foto.. 😉

pufa
22. feb 2012

@camelco Áno, ideš už dnes? To je ktorý deň od vkladu? Držím ti palce a určite daj vedieť, verím že dobrú správu!

katla
22. feb 2012

@depa No ja koza som to zabuldla doma pozriet, takze hned si pisem pripomienku a zajtra to uz na 100% mas 🙂

katla
22. feb 2012

@bique Dakujem za povzbudenie. Drzim Ti moc palce aby Vam to vyslo. Ved si isto napiseme ako sa ktora mame 🙂

katla
22. feb 2012

@ursula5 Dakujem. Ja uvidim ako to bude vychadzat, ale ak podla vypoctov, tak po KET budem tyzden lezat doma a potom druhy tyzden pojdeme do talianka a budem si tam sunky valat na lehatku a dychat alpsky vzduch. 🙂 Boze uz aby to bolo.

depa
22. feb 2012

@ursula5 diky a ten vitamin e nieje škodlivy ked som pred rokom bola tehu som ho brala a mala som pocit že od neho špinim preto sa pytam...ty si ako dlho skušala

ursula5
22. feb 2012

@jajka1980 ja som tiež s tým mojím nadmieru spokojná 😀 😀 😀 niečo odfotím 😀

ursula5
22. feb 2012

@depa vitamín E mi odporučila bylinkárka z Vrbového určite neškodí, brala som ho asi mesiac pred vkladom a prvý trimester celý, teraz ho už neberiem lebo beriem vitamíny pre druhý trimester 🙂

ursula5
22. feb 2012

@katla to už je len na Tebe, ale určite tých prvých 5 -7 dní by som bola v kľude mne sa drobček zahniezdil až na 6 deň tak poriadne, som to cítila 🙂

jajka1980
22. feb 2012

@ursula5 OK. . . pozriem rada nové fotky 😉

katla
22. feb 2012

@ursula5 A tak ja som v klude v podstate stale, aj pracu mam taku kancelarsku kludnu pohodickovu, ale tak budem na zaciatku radsej doma krochnit. A ako si citila zahniezdovanie?

mirkakn1
22. feb 2012

dnes som bola na krv, zajtra budu vysledky, este stale mam nadej, este stale verim 😵

jajka1980
22. feb 2012

@mirkakn1 Tak držím palce..aby to bola jednoznačne pozitívna správička.. 😉 😵 🙂 😀

bique
22. feb 2012

@mirkakn1 zajtra cakam od teba pozitivnu spravicku, jasneeee? 😉 😀 a drzim palce silno silno silno 🙂 😠

mirkakn1
22. feb 2012

@bique no jasneeeeeeeeeeeeeeee 😀

ursula5
22. feb 2012

@katla ja mám tiež kancelársku prácu a radšej som bola doma na gauči 🙂 prvý krát to nevyšlo tak som si povedala, že dám iný prístup a vyšlo to a zahniezďovanie som cítila tak, že ma asi 4 krát riadne pichlo v podbrušku a na druhý deň pomalinky prišli príznaky tehu .... 🙂

ursula5
22. feb 2012

@mirkakn1 držím palce 😉

mirkakn1
22. feb 2012

@ursula5 dakujem velmi pekne 😵

vlastne dakujem vam velmi pekne vsetkym, ze na mna myslite, dufam, ze sa aspon jedna bublinka udomacnila 😵 aj ja si drzim prsty 😉 a aj vam vsetkym 🙂

katla
23. feb 2012

@depa Ahoj. Tak som pozerala ten caj a je to zmes: Alchemilka, Lubovnik, Medovka, Ostruzina, Rebricek a Zihlava. Vsetko je tam v pomere 20g.

jajka1980
23. feb 2012

@mirkakn1 Ahoj..tak aký je výsledoček? Je to tam??? Už máš výsledok? Držím palce..verím, že je to pozitívne. 😉

bique
23. feb 2012

@mirkakn1 halooo haloooo...kdeze si?

mirkakn1
23. feb 2012

takze bohuzial, vysledok je negativny, je mi to luto, dakujem za podporu, drzim vam prsty, ja si teraz dam pauzu, kedze nemame zmrzlinky ziadne ☹

bique
23. feb 2012

@mirkakn1 joj moja, tak som s tebou dufala ☹ ja neviem, teraz sme tu nejak vsetky negativne 😠 najblizsie to urcite vyjde 😉 treba bojovat dalej...trosku pauzy, dat sa dokopy a potom sup na to...drzim palceky

jajka1980
23. feb 2012

@mirkakn1 Ahoj..je mi to strašne ľúto. ☹ .tak som čakala že to bude pozitívne..Strašne ma to mrzí..no hlavu hore ..
Trocha si oddýchni, zregeneruj telo a dušičku a potom hop do dalšieho boja..
Držím palce. 😉 Je to ťažký boj, ale čo narobíme..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre