Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
16. mar 2012

@jajka1980 ja som vcera mala sliznicu 6mm, citim podbrusko a som nejaka placliva, vsetko ma hned rozlutosti, aj uplne somariny 😀 takze stimulka funguje perfektne 😀 transfer bude 23.3. pekny datum 🙂

loriana
16. mar 2012

@ursula5 Ahoj, ani ja ešte necítim pohyby :(, ale už by som rada 🙂)) V pondelok idem na UTZ, tak nám aj potvrdia pohlavie, neviem sa dočkať, u nás to naposledy vyzeralo na chlapca, ale nám je to jedno, lebo to bude naše prvé dieťa. Už mám aj dosť veľké bruško 🙂

ursula5
16. mar 2012

@loriana no mne sa udá, že už dnes čosi cítim ale neviem isto čo to je 😀 ja som dievčatko chcela ja mám doma už 2 valibukov 15 ročných, na UTZ idem až 21tt, 26.3. tak si ešte vyše týždňa počkám ale nevadí možno sa aj pohyby rozbehnú 😉

jajka1980
16. mar 2012

@bique Ahoj..Tak je to hádam na dobrej ceste..Takže teraz ti to pekne vyjde..a aj dátum je super.
Ja ešte beriem injekcie do nedele a v pondelok mám prísť znova na UTZ do SPLN-u..Takže som hrozne zvedavá..Dúfam, že injekciám už bude koniec..mám ich dosť..hrozne štípu. 😀 😀 😀
Takže tebe držím palce a moc moc ti prajem, aby to bolo potom pozitívne..Drž sa 😉

bique
16. mar 2012

@jajka1980 no chacha chichi...aby sme sa nestretli v piatok 23tieho 😀 aj ja tebe drzim silno silno 😉 tentokrat nam to urcite vyjde 😀

bique
16. mar 2012

@ursula5 ahojky...nemas pocit, ze ti po crevach putuju vzduchove bubliny ako po fazulke? tak to je potom ono 😀 aj ja uz zasa chceeem 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou 😀

jajka1980
17. mar 2012

@bique Tak to by bolo super..keby sme spolu čakali 2.týždne na verdikt.. 😀 😀 😀
No verím, že sa nám to tento krát podarí..obom..a vlastne všetkým z MK..ved prichádza jar..a všetko sa prebúdza..tak aj naše orgány.. 😀 😀 😀

stastenka42
18. mar 2012

@bique ahojky,a ty ideš na mrazáčiky? Ja mam v stredu kontrolu sliznice 13.DPO tak som zvedavá ako nám narástla a KETko by sme mali mať ak sa nám nanučiky rozmrazia cca 26-27.3.

ursula5
18. mar 2012

@bique neviem či to až tak cítim ale občas keď som v kľude cítim v brušku žblnk a dosť 🙂 ešte je to veľmi slabučké ale už sa to rozbieha 😉

chmurkaxy
18. mar 2012

ahojte baby, som dnes 6. den po KET, vkladali nam jednu zmrzlinku. prve dni ma bolelo podbrusko, teraz ma skor uz len "toci" z hormonov, ale inak som celkom v poho. chcem sa ale spytat, vcera sa mi stalo, ze mi nezazvonil budik na estrofem a utrogestan a zobudila som sa hodku po tom, ako som ich mala brat. myslite, ze to moze nejak negativne ovplyvnit? bojim bojim :(

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
nic sa neboj, ja som si uz kolkokrat dala tabletky (utrogestan alebo estrofem) po termine, aj hodku niekedy aj dve 😉

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3 a neovplyvnilo to vysledok? ja som to naposledy pokaslala sama tym, ze som si vybrala, ze budem fungovat normalne a nebudem v kludovom rezime. a na 9.ty den som uz bezala na pohotovost a bolo po zmrzlinkach. tak teraz chcem skusit vsetko mozne, nech nam to konecne vyjde.
Nelly, ty si na tom ako?

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
no zatial mi to nevyslo, ale ja nestracam nadej, ja som tak prve 2 dni ze klud a potom fungujem normalne, ale ja mam pracu v kancli, ja si myslim, ze ked sa to ma uchytit tak sa to uchyti aj keby si trsala celu noc na disce 😉

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3 jasne, dolezite je nic tazke nedvihat . ja si este aj flasku mineralky sucham po stole, ked ju potrebujem niekam preniest :D a ako dlho sa snazite? mate nejake zmrzlinky?

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
no velmi dlho, mala som 9 a postupne ich minam, este mam 4 😉 snad aspon jedno sa uchyti a ked nie ideme dalej 🙂

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3 ja to uz tiez teraz tak beriem, ze strasne by som chcela, aby to vyslo. ale ak nie, mame schvalene dalsie IVF (plati nam do oktobra), takze by som isla za manzelom do USA (je tam na sluzobke) a potom by sme to IVF riesili v lete. teraz sa nam z dvoch mrazacikov rozmrazil len jeden, tak dufam, ze to je taky, co k nam strasne chce prist do rodiny 🙂

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
tak drzim moc palce, ja mam tieti zmrzlinky este z 1.IVF snad nebudem musiet ist znovu, ale ak ano asi budem zvazovat brno, baby si velmi chvalia to centrum, no uvidime co bude 😉

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3 a kedy idete vy na zmrzlinu? 🙂)

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy Ahoj..Držím palce.. A to, že si tablety užila hodinu neskôr nevadí. Horšie by bolo, keby si ich vôbec neužila..Takže tým sa vôbec netráp a mysli len pozitívne..
Tak držím palce, aby boli //..ak budeš ovšem testovať. Ak nebudeš testovať, aby to bola len a len pozitívna správička 😉

chmurkaxy
18. mar 2012

@jajka1980 ved mna uz dlane svrbia teraz :D zajtra bude 7. den po transfere, mali sme predlzenu kultivaciu., tak uz som premyslala, ci by sa uz nedalo testnut 🙂 ale mam od manzela zakazane. len nie je doma, tak uvidime, ci som fakt poslusna zena 🙂)

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
neviem, bola som vo februari, teraz idem na krv - hormonalny profil lebo ho mam uz stary + ci nevytvaram nejake protilatky voci embryam, aj kultivaciu mi robili novu, takze teraz budem cakat na vysledky cca 2 -3 tyzdne, mozno april, ale neviem ci predtym nepojdem na operaciu - mam cysty +zrasty a pod. a mozno aj preto sa to nechce ujat, uvidim podla vysledkov a tak

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3 moja, to ma mrzi, verim, ze to vyriesia. tak ides na laparku? ono sa hovori, ze po nej je najvacsia sanca aj prirodzene, lebo je vsetko take vycistene.. a das si vlozit 1, 2 alebo 3? 🙂 teraz som bola na KET s babou, ktorej dali tri, lebo boli spolu zamrazene a ze ked sa vsetky rozmrazia, tak to robia vraj v Gyn-Five tak 🙂 to by ale asi moj muz nerozdychal 🙂 ty uz mas doma nejakeho drobca ci to bude prvy milacik rodiny? 🙂

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
no ja uz mam jednu operaciu za sebou ( laparotomiu - rez cez brucho ) takze laparka asi nie, ale ved uvidime, mne minule tiez chceli dat tri - ze dve su oki a jedno velmi slabe, ale ja ze eeee stacia dve, nabuduce si dam aj tri 😀 nie nemam ziadne bejby, a ak bude tak to bude ze velky milacikkkkkkkkkk 😵

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3 my mame tiez tuto zmrzlinku taku lenivejsiu, z povodnej varky nam dali minuly maj 2 sikovnejsie embryjka, zostali nam 3, jedno sa hned prestalo vyvijat, dve zamrazili a uz zostalo len jedno 🙂 tak verim, ze to je ten prirodzeny vyber a toto je to nase milovane 🙂
hm, a ta laparotomia, to je tiez taka mala jazvicka po operacii?

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy Takže porušenia sú..no je to na tebe..no každo- pádne držím moc moc palce..a plne ťa chápem. 😀

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
no mala ani nie, to je rez cez brucho skoro ako pri cisaraku, takze nic moc ☹

chmurkaxy
18. mar 2012

@jajka1980 asi je to blbost, ze? 🙂 uz niekomu vysiel test tak skoro? 🙂 mam ten pepino, citlivost 10.

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3 och, ta laparka bola celkom v poho, jeden rez na 3 stichy mi urobili cez pupok a druha trosku nizsie iba mini na jeden stich. a laparoskopiu ti nechcu urobit ci to sa pri tejto diagnoze ani neoplati?

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
ja by som aspon do 10 dna pockala, ja si robievam 12 den 😉

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy Tak asi je to skoro ešte..radšej počkaj, aby si sa zbytočne nevzdávala..Ak chceš skutočne urobiť test, vyskúšaj na 10.deň.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre