Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
no to je tak, ze mam zrasty a aj po tej operacii a lekar mi to nevie zarucit, ze to sa zisti az na ked zacne operovat, zacne laparkou a ked sa to nebude dat, tak mi rozreze brucho, takze tak. no viem co ma caka a nie je to teda nic moc 😔

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3
@jajka1980
dokelu, tak asi pockam 🙂 ale nemam z vas, dievcata, radost 😝 neda sa nejak posunut cas? 😀

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3 moooja, drz sa, potom daj vediet a budem strasne drzat paste, nech je to vsetko ok. a nech mi potom cim skor napises, ze mas // 🙂 to musis absolvovat teraz vramci tych 2-3 tyzdnov? ci potom?

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
vies trpezlivost ruze prinasa, ja si to stale hovorim 😉

nelly3
18. mar 2012

@chmurkaxy
no neviem, uvidim, pockam na vysledky z krvi a potom sa uvidi 😉

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy Radšej počkaj..bola by si len z výsledku smutná..ale na 10 deň môžeš skúsiť..mali by tam byť už // 😝 😝 😝
A čas??? Ved ten letí v poslednú dobu veľmi rýchlo..Hoci pri čakaní po IVF,ET, KET..sa ťahá hrozne pomaly.
Tak už vydrž.. 😉

chmurkaxy
18. mar 2012

@nelly3 tak drzim paste moc moc moc, som si ista, ze vsetko bude ok. das vediet, vsak?

chmurkaxy
18. mar 2012

@jajka1980 ja som si teraz nariadila kludovy rezim, manzel navyse v piatok odletel na 3 mesiace do USA, tak mi tu je smutno a uz vymyslam. a cas sa strasne taha.. ale zajtra uz bude siedmy den, pozajtra osmy, snad sa toho desiateho dockam 🙂 a ty si, Jajka, tiez po ET ci KET? ci pred?

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy Tak niektorej to vyjde pri klasickom režime, inej zasa ak je v klude..teda leží..
Verím ti, že sa ti čas ťahá hrozne pomaly..ešte si k tomu sama..
Ja som pred IVF..Už picháme hormony a zajtra idem na kontrolu do SPLN-u (utz) a krv. Snád bude koniec injekciám..a potom IVF..(2)

chmurkaxy
18. mar 2012

@jajka1980 k injekciam vela energie a dobrej nalady, nie je to easy, ale to vsetko za to babatko stoji, ze? 🙂 dufam, ze zajtra ti povedia, ze este lepsie ako vyborne 🙂

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy Tak stojí to za to..a po bábätku už veľmi veľmi túžime..Ved už sa oň veľmi dlho snažíme..Tak dúfam, že nám to 2. IVF prinesie batôžtek ..(Bábätko) 😉
Vy sa snažíte dlho? či? (ak sa smiem opýtať) 🙂

chmurkaxy
18. mar 2012

@jajka1980 urcite prinesie.. ved som teraz videla na poliach veeeela bocianov 🙂 my sa snazime uz skoro tri roky, z toho dva roky chodime aj do centra. mame za sebou 3xIUI a jedno IVF a teraz jedno (dufam ze vitazne a teda aj posledne) KET 🙂 a vy? ako dlho nechavate bocianovi cukor na balkone? 🙂

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy Tak my sa snažíme 11.rokov..to je teda dosť..a bolo by na čase, keby sa konečne podarilo. Máme za sebou 2.x IUI, 1.x IVf...
Verím, že sa vám to teraz podarí..Bude to víťazné KET.. 😉

chmurkaxy
18. mar 2012

@jajka1980 tak nam obom drzim paste a potom dame nejaky oslavny dzusik s bruskami, dobre? 🙂

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy OK..Súhlasím..a verím, že teraz budeme mať obe // 😉

chmurkaxy
18. mar 2012

@jajka1980 budeme 🙂 som nezlomny optimista 🙂

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy Tak to je fajn...
😀 😉

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy Tak prajem dobrú noc a sladké sníčky.. 😉

bique
18. mar 2012

@stastenka42 ahoj, ano ja idem pre nase nanuciky nanucikate, tiez dufam, ze sa nam rozmrazia ok, ja som bola na kontrolu 9DC, sliznica bola 6mm, tak mi upravili davky a 23.3. uz mam prist rovno na transfer 😉 😀 tak nam drzim palceky 😉

chmurkaxy
18. mar 2012

@jajka1980 aj tebe, Jaji 🙂

bique
18. mar 2012

@chmurkaxy neboj neboj...to nie je presne na cas 😉 hlavne ze nemaskas nejake 4 hodky a viac...to uz by mozno mohlo vadit...vsetko ok, nestresuj 😉 😉 😉

jajka1980
18. mar 2012

@chmurkaxy 😉 🙂 Vdaka.. 😵

chmurkaxy
18. mar 2012

@bique
@nelly3
@jajka1980 baby, vy ste super, uplne ste ma upokojili 🙂 DAKUJEM

bique
18. mar 2012

@chmurkaxy pokoj a pozitvna mysel je teraz najviac 😉 😀

zuzanka.h
19. mar 2012

@jajka1980 veru to čakanie na IVF, KET, ET je strašné ja už posúvam ručičky na hodinách.... som zvedavá čo mi vo štvrtok povedia ☹

timona
19. mar 2012

baby, nevedeli by ste mi poradit nejaku psychologicku v Bratislave, ktora by mi pomohla pri zvladani mojej neplodnosti?

sarasota
19. mar 2012

ahoj @timona ja som zacala pred mesiacom chodit k Mudr.Adriane Bánovskej ,ordinaciu ma v poliklinike Ruzinov.Odporucila mi ju moja sestra ktora chodi k nej uz dlhsiu dobu. Je to velmi mila pani doktorka.Po mojich 3 neuspesnych IVF a strese v praci som dosla k zaveru ze sama to nezvladnem tak som vyhladala lekarsku pomoc .Za ten mesiac badam na sebe pozitivnu zmenu a verim ze za pomoci doktorky sa zvladnem vyrovnat so svojou neplodnostou.Viem ze k nej chodi dost zien prave koli neuspechom v IVF.Tel.48279218.Tak Ti držim palceky .

timona
19. mar 2012

@sarasota ďakujem za odpoveď a este by ma zaujimalo, ci sa u nej plati , alebo je to hradene cez poistovnu..

sarasota
19. mar 2012

@timona nepatrim do jej obvodu som od Trnavy .Bola som uprednostnena a koli mojmu zlemu psychyckemu stavu bola ochotna ostat po pracovnej dobe a venovat sa mi.Za prve sedenie som platila40 Eur.Na kontrole som bola po mesiaci cakala som ze budem platit 10 Eur za kazde sedenie ale povedala mi ,ze to len v tom pripade ,ze by som sa objednala na konkretnu hodinu.

jajka1980
19. mar 2012

@chmurkaxy Nieje zač.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre