Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zulka29
2. okt 2008

Presne Katy, hormóny robia svoje, podbruško môže podľa mňa boliť aj preto, že mrcha sa chce spustiť, ale bráni jej v tom Utroš, ale tiež to môže byť tehu 🙂 . Možno ešte krčok môže čo to napovedať, či je tuhý, alebo mäkký, po tých neúspečných KEToch mi vždy zmäkkol....no a test, ale toho sa bojím ako čert, ani ja som netestovala, keď testujum a pozerám na ten test a tie // normálne vyvolávam a keď tam nie sú 😨 .......
Ešte si užijem dnešný bezstarostný deň, lebo zajtra buď budem šťastná, ale vzápení aj tak príde ďalšie čakanie, alebo budem strašne nešťastná 🤐 .

katy2
2. okt 2008

zulka strasne drzim palce... neche je to pozitivne!!!!!!! dufam, ze das vediet.... ja sa este nacakam.... 😠

dicinka1
2. okt 2008

ano ostavam dom an pn..

zulka pre teba--extra 😉

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ALE TEBE UZ NETREBA,PRETOZE TY SI TEHULKAAAAAAAA

zulka29
2. okt 2008

Dici, ďakujem aká pocta 😉

Ale dnes ich potrebuje najviac Misi 🙂 . .... držíme palčeky 😉

dicinka1
2. okt 2008

ano..drzim jej silno palceky...veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi 😉

misik1
autor
2. okt 2008

vdaka kocky.tak si uchmatnem par virusikov od dici............ 😀 😀 😀

misik1
autor
2. okt 2008

a zulka...ten makky krcok sa asi kedy objavil? Moj bol zrasteny, tak neviem ci sa da nan spolahnut... 😖

aanetta
2. okt 2008

Ahojte baby.tak ja asi zase nic lebo som zacala trocha spinit,tak ako minuly mesiac ☹
a vam prajem zajtra pozitivne testiky 🙂

misik1
autor
2. okt 2008

ahoj aanetta, ja myslim, ze mozes aj zahniezdovat, nie? ved uvidis, to su take nepredvidatelne a nevyspytatelne situacie? a minuly mesiac si mala ten 1.ket?

aanetta
2. okt 2008

to zahniezdovanie tak neskoro uz urcite nie.ano minuly mesiac bol 1.KET.teraz 2.a este mame posledny 3.

misik1
autor
2. okt 2008

kolko dni si po nom a ake velke embryjka ti davali?

aanetta
2. okt 2008

v sobotu som mala transfer a embrya mame vsetky blastocysty.a tie sa zahniezduju v den transferu alebo den po tom.aspon tak hovorila embryologicka.

misik1
autor
2. okt 2008

tak to ano uz su zabyvane.....ale ostava len cakat a verit a niecim sa zamestnat......drzim palce, vsetky na rukach aj na nohach 🙂 😉 😵

aanetta
2. okt 2008

ale jasne ten tyzden uz to vydrzim 🙂

dicinka1
2. okt 2008

aanetta..ano...blastocysty sa uhniezdujeu v ten den..alebo den po 😉

zulka29
2. okt 2008

anetka, nie je to pravidlo, môžu sa aj neskôr zahniezdiť. Ja som pri 1"úspešnom" IVF mala špinenie cca na 9 deň od vloženia 8 bun. embryjí, teda cca 6 deň by to bolo po ET blastocysty 😉 Koľký deň si teraz?
Ja som teraz žiadne špienie nemala 😖 ....

dicinka1
2. okt 2008

zulka..ale ked vkladaju blastocysty je to ine..ako ked ti vkladaju 8 bunkove.. 😉 ..blastocysty sa uz hned zahniezduju..

zulka29
2. okt 2008

anetka, teraz čítam že v sobotu bol transfer, takže moje počty sedia, dnes si 6 deň 😉 takže je to veľmi nádejné 😉

zulka29
2. okt 2008

Dicinka, ako som písala, špinenie som mala na 9 deň od ET 8 bunk. embryja, do blastocysty sa vyvynie do 3 dní...9-3 =??? 😉

katy2
2. okt 2008

anetka, zatial nestresuj.... spinenie je v poriadku.... drzim palce 🤐 🤐 🤐 😵
deci, vidim, ze ty si uz robis normalnu vybavicku.... 😉

katy2
2. okt 2008

dicinka, prepac, malo tam byt dici 🤐

vladimira1
2. okt 2008

ahojte......do klubu verim uspesnych cakatelov sa pripajam aj ja.....mam vlozene od pondelka 2 embryjka predlzena kultivacia

vladimira1
2. okt 2008

krv na hcg mi vezmu az buduci piatok......... 😠

aanetta
2. okt 2008

dakujem vam za povzbudenie ale ja som mala to iste minuly mesiac.no uvidim ako to bude, zatial som len rano utrela na papier ale aj tak sa citim ako pred mrchou.

katy2
2. okt 2008

aneta, neboj, este je cas na ms....
vladimira, vitaj, aj ja som mala ET v pondelok ale nemala som PK.....

vladimira1
2. okt 2008

inak v jednej mudrej knizke som sa docitala ze tehotenstvo sa i u nas pocita presne tak od poslednej menstruacie ako u tehotenstiev s prirodzenym priebehom...na nete je i tehotenska kalkulacka da sa to pozrriet , ved ked sa nad tym zamyslime je to aj logicke........vsetky vypocty lekarov smerovali od 1 dna menstruacie a tak nas aj nastavili......

dicinka1
2. okt 2008

vladimira..super..tak vitaj moja medzi nami...ty si od hermiho?vsak?

katy..vybavu uz mam davno..kupovala som postupne..mam doma plny vakuovy vak pod postelou..vsetko nove...to co sa mi pacilo,tak som kupila..uz iba kocik a postielka+hniezdo...a to je cas 😉

katy2
2. okt 2008

dici, ty sa teda fakt nezdas.... ty uz aj rodit mozes, uz mas vsetko pripravene 😉

vladimira1
2. okt 2008

takze co keby sme nechali tie chmurne uvahy 🙂 🙂 🙂 podme sa tesit......... 😉

vladimira1
2. okt 2008

dici ........ty mas teda paru 🙂 🙂 🙂 potrebovala by som tvoju energiu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre