Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

elapp
27. mar 2012

@martina2207 iba vcera. vklad mam v sobotu, resp. nedelu

bique
27. mar 2012

@elapp no vsak jasneeee..,,ja ti to nevyvraciam, ze PK je dobre nechat urobit...ved ja som si nechala a vyslo nam to na prvykrat...len uz potom pri mrazeni a rozmrazovani je vacsie riziko poskodenia ze aj po transfere sa prestanu z nejakeho dovodu vyvijat 😉 ale ja som jednoznacne za PK 😉

elapp
27. mar 2012

@bique jaj no vidis, ja som este zatial ku KET nedosla, tak som to neriesila... dik za ozrejmenie

bique
27. mar 2012

@elapp 🙂 🙂 tak nie je zac 😀

martina2207
27. mar 2012

@elapp tak dlho?

elapp
27. mar 2012

@martina2207 co tak dlho?

martina2207
27. mar 2012

@elapp čakáš na ET.

sidlo
27. mar 2012

@zuzanka.h dakujem za info. Aj ja uz chcem na materskuuuu🙂 Koly tomu sme to zabalili vonku a teraz sa tu trapime. Ja mam dost stresu aj z toho odbehovania z prace lebo u nas od teba chcu 150% ny vykon a este im mas ruky nohy boskavat ze vobec mas to stasie u nich pracovat. By som sa im najradsej na to .....a konecne sa venovat niecomu zmysluplnemu🙂 baculatemu🙂

sidlo
27. mar 2012

baby ja si nemozem pomoct ale mam silny pocit ze ked pojdeme nabuduce tak bez tej PK. A nakoniec musi to teraz uz vyjst. Lebo v zime sa troska bojim byt tehotna.

zuzanka.h
27. mar 2012

@sidlo no ja som si povedala , že to risknem. Pred IVF som bola aj v kúpeľoch v Lúčkach - tam som sa zotavila hlavne po psychickej stránke (samozrejme v robote PN) a potom dve mesiace nato PN s IVF 🙂 je pravda, že riaditeľka bola naklonená mojej situácii a nerobila mi problémy za čo si ju nesmierne vážim

bella1303
27. mar 2012

@sidlo ziadne nabuduce nebude... Vyjde nam to vsetkym teraz!!!

sidlo
27. mar 2012

@zuzanka.h a co robia v tych kupeloch? Je super ked nadriadeny je aj clovek🙂
@bella musi nam to vyjst ved si zasluzime
@elab diky za typ. Taketo clanky ja mozem len sa mi ich nechce hladat takze taky link stale potesi🙂 Ja len ze vedecka teoria je pekna vec....no prirodu tazko oklames. Verim ze pri ET je to mozno lepsie. No dufam ze aj mrazaciky to vydrzia🙂 ....jedine ze by sa uz teraz chitili obe potvorky🙂

zuzanka.h
27. mar 2012

@sidlo no keďže mne nezistili príčinu neplodnosti tak mi poisťovňa preplatila iba procedúry . Ubytovanie a stravu som si hradila ja... Mala som tam rôzne procedúry, ktoré mi naordinoval kúpeľný lekár´. Stretávala som sa tam s babami, ktoré mali oveľa väčšie problémy ako ja a stále verili . Boli optimistické a toho ich optimizmu sa ušlo aj mne 🙂 a to mi pomohlo

sidlo
27. mar 2012

@zuzanka.h aha ...takze to bolo zamerane konkretne na neplodnost? ja mam PCO a u mm je tiez problem. Mne sa optymizmu tiez zide lebo ja som kruty realista.

elapp
28. mar 2012

@martina2207 5-6 dni, presne tolko, co trva Pk

jajka1980
28. mar 2012

@bique Tak to budem veľmi šťastná,ked sa splní sen..a v telke dávajú presne ako píšeš stále to isté.. 😉

jajka1980
28. mar 2012

@ursula5 Tak boli 3 a 2 sa pri PK prestali na druhý deň vyvíjať..ale vraj to čo mám v brušku je veľmi silné a kvalitné..morula 😵

jajka1980
28. mar 2012

@makovicka53 Nešla si s partnerom domou na audičku???
Ja sa cítim fajn..ležím, som v klude..takže žiaden problém... 🙂

zuzanka.h
28. mar 2012

@jajka1980 a tebe ked vkladali morulku??? kedy testuješ?
@sidlo no u mňa hej ale každému ušijú procedúry na mieru Je to fakt potrebné. Poslala by som do kúpeľov každú čo má takéto problémy ako my 😉

jajka1980
28. mar 2012

@zuzanka.h Tak nechystám sa testovať...Len by som stresovala a to nechcem, aby som zbytočne nepokazila ten pocit,že ju mám v brušku.. A myslím len pozitívne...Takže testy??? Vôbec..Len ležím a papám, chodím na Wc a do sprchy. Aj na nete som 3x za deň po 15 minút..
Máte niektorá skúsenosť, že ak vložia po PK morulku..,že to vyšlo???.

84matulik
28. mar 2012

@jajka1980 no haloooooooooo??? čo nové???? som zvedavá a nepíšeš ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

84matulik
28. mar 2012

@ursula5 ahojky, čo máte nové???? už viete čo čakáte? ako sa cítiš?

jajka1980
28. mar 2012

@84matulik Tak už ležííím..Máme v brušku morulku..Mali sme PK..Tak poctivo ležím, aby som zasa niečo nepokazila.. 😵
Myslím len pozitívne...A vy ako sa máte?? Všetko v poriadku? 🙂

84matulik
28. mar 2012

@jajka1980 no krása....teším, teším, teším...tak pekne oddychuj a ležkaj aspoň pár dní a potom u len úsmev na tvári....a koľký deň si? a koľko ti vkladali????? alebo ako? ja asi tomuto až tak nerozumiem, lebo ja som rovno išla na KET.....

84matulik
28. mar 2012

@jajka1980 no my fajn.....zväčšujem sa už🙂))))) hih....pomaly všetko pripravujeme, keby niečo 😉 😉 😉

jajka1980
28. mar 2012

@84matulik Tak mali sme 3 vajíčka a pri PK sa nám 2 prestali vyvíjať..Takže nám ostalo len jedno - teda morulka..
Výber vajíčok sme mali vo štvrtok a vklad teraz v pondelok..
Takže sme 2.deň od ET..
Pocity žiadne, ležím a leňoším..pozerám telku..Proste pohoda..
Nechcem nič pokaziť..A myslíme len a len pozitívne.
dokonca dohovárame bublinku, nech pekne ostane v brušku, že ju ľúbime a veľmi po nej túžime..Tak hádam poslúchne..
Vy sa zväčšujete..to je krása...

84matulik
28. mar 2012

@jajka1980 Neboj, poslúchne🙂)) a zostane v brušku....a teraz pôjdeš tak za dva týždne na test? alebo?
No fajn, držkám päste a pridávajú sa aj naši dvaja chrústi🙂))))

zumike1
28. mar 2012

Ahojte, no baby, dnes som mala zacat stimulovat, ale nedosla MS... "super" v piatok som si dala poslednu tabletku antikoncepcie, Dr povedala ze cca utorok dojde MS, tak v stredu prvá injekcia Puregonu... ale nedosla, ako mam vyvolat? mate nejake domace triky? ponatahovat sa trosku, alebo cervene vinko? alebo co? chcem zacat uz so stimulkou, uz cakam dlho... to je moje druhe I
@jajka1980 tesim sa stebou, ze konecne mas v brusku fazulku 🙂 prihovaraj sa knej, aby tam aj zostala 🙂 🙂 drzim palceky, dufam ze onedlho budem mat aj ja fazulku v brusku :D musim sa nejako pozitivne naladit, lebo troska som negativne posledne dni... a to nie je dobre... takze tak 🙂 drz sa :D

bella1303
28. mar 2012

@zumike1 ahoj mne pomohol horuci kupel. Vyskusaj to🙂 tiez mi meskali, vecer som si dala dlhy kupel a rano prisla mrcha🙂

jajka1980
28. mar 2012

@84matulik Tak to dúfam a verím...Na krvičku mám prísť o 2.týždne..a vdaka za päste..tebe aj tvojím drobčekom.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre