Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy2
16. mar 2009

dici, predavaju ich v lekarni 😠 😠 😠

dicinka1
16. mar 2009

katy,co to boli za testy? 😕 mozno tam boli nejake tieniky co si chcela vidiet....ja som nemala nikdy // az ked som naozaj bola tehulka..a to mozem povedat,teda napisat,ze som ich uz robila hroooooooozne vela

katy2
16. mar 2009

dici, nebol tam tienik... boli tam //.... otvorila som tu aj temu na tuto temu a viacere mi to potvrdili.....
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😠

ale to uz nie je tvoj problem tak sa nad tym netrap.... 😉

dicinka1
16. mar 2009

misi..a v kolkom tt si bola?lebo to zavisi aj od toho...a aj od toho aky citlivy test si mala....a ake dlhe cykly si mala? 😕

dicinka1
16. mar 2009

katy,ved hej..len mi to nejde do hlavy..robila som si veeela testov..od tych za 30 korun zo zdravotnickych potrieb ...az po tie za 150 korun...a na ziadnych neboli nikdy // ....a pardoooon...boli,ale len ked som ich chcela vidiet..a pozerala som do svetla...to bol naznak toho,kde mali byt tie // 😀 neviem no..a robila som si aj test best2

katy2
16. mar 2009

ja to uz neriesim, len viem, ze potom som uz kupovala jedine mamtest... ten ma nesklamal.... 😵

dafy
16. mar 2009

katy2 aty si tiez od Hredzaka?

dicinka1
16. mar 2009

ok..ja sa lucim...drzim vam tu palceky..papa baby 😉

katy2
16. mar 2009

dafy, ano 😉

majkabb
16. mar 2009

no tak holky ,ved je to jedno ,,ak to tam je tak to ukaze,podla mna 😵 😵 😵

dafy
16. mar 2009

a ty si uz tehula alebo este len cakas??nejako som to nepostrehla katy2

katy2
16. mar 2009

dafy, ja som bola v tejto teme na prvych strankach tiez cakatelka..... preto tu obcas zabludim..... som v 27tt, vyslo nam 2.IVF.....

dafy
16. mar 2009

aha tak to je super.a co to bude?

katy2
16. mar 2009

mam to v pase.... bude to dievcatko, ale na zaciatku to boli dvojicky, len jedno babo to vzdalo este v zaciatkoch....

mayka
16. mar 2009

majka ja som si robila pred chvilou druhy test a je tam len jedna ciarka. Tak teraz fakticky neviem. ☹

dafy
16. mar 2009

katy2 a ty si si tiez spravila test pred krvou??ked hej na ktory den???este sa ta chcem spytat kolko embr.ti vkladal hredzak??

katy2
16. mar 2009

mayka, pockaj s testom na rano... rano je hcg najkonsentrovanejsie.... cez den v zaciatkoch tehu klesa.... 😉
dafy, ja som testovala od 7.dna po ET, uz bola slaba ciarka a postupne silnela... ale mne vkladal 3 embryjka, a boli to dvojicky, tak aj hcg bolo dost vysoke..... pri jednom byva hcg nizsie, preto aj testy su pozitivne az neskor....

mayka
16. mar 2009

aha no aspon som pripravena na vsetko. katy a kolko si mala hcg pri dvojickach? nepametas sa?

katy2
16. mar 2009

mayka na 14.den po ET 500 a na 16.den 1160... v albume mam aj testy z prislusnych dni....

majkabb
16. mar 2009

no tak mayka ,,uz si dnes nemala ,,skus rano 😵 ja viem ze je to silnejsie ale ...vydrz ,,ja sicemam stale ten test pri sebe a cucim na neho ,,ci nahodou ten tienik nezmizne ,,som to ale blazon 😀 😀 😀

mayka
16. mar 2009

majka nie si blazon aj aj na neho furt cumim a druhy som schovalal lebo ho nechcem ani vidiet. hihihi

majkabb
16. mar 2009

😀 😀 😀 je to hrozne ,ale aj tak mam strach ,je to len tienik ,,taky slabucky...uz ma presla euforia a zacinam panikarit ,,ze to nic nemusi znamenat 🙄 🙄 🙄

mayka
16. mar 2009

majka a teraz som pre istotu kukla aj na ten druhy test a je tam taka jemnulinka aj druha caaaarka. Tak asi som uz fakt mala malo toho hcg. Ja som hrozna blondina

Sorry& blondinky nic v zlom 😀

majkabb
16. mar 2009

to asi bolo dost dlho po limite? nie? a nevies po kolkych minutach sa tam objavila? tak uz sa s tym prestanmne zatazovat ,,ty to predsa zajtra budes mat potvrdene z krvicky a ja budem cakat do piatku

mayka
16. mar 2009

ved hej ale je to pekne na nervycky 😀
Zajtra podam spravu. 😉

majkabb
16. mar 2009

ok ja uz idem do prace ,,budem zajtra cakat ,,tak zatial papa 😉 😉 😉

mayka
16. mar 2009

majka do prace? A ja z prace.... Tak prijemnu poobednu sluzbu ti prajem. Ja som mala dnes velmi zlu pracovnu moralku... 😀

janula13
16. mar 2009

majkabb, az teraz som precitala, tak blahozelaaa, vy ste to dnes ale rozbehli s tymi pozitivnymi testami a spravickami, nebojte sa, kliidek, ste tehulky a krvicka vam to potvrdi, aj tienik zosilnie, uvidite zajtra..
mayka nezabudni sa spytat na
hcg 😉
dafy a ty tiez este mas sancu, test ti moze aj v den krvi vyjst negat akrv bude pozitiv, nechcem ti robit plane nadeje, ale hlavne sa nestresuj, lebo nadej je, daj tomu sancu, drzim palceky aj tebe 😉

luly3
16. mar 2009

baby aj ja gratulujeeeeeeeeem to je super vela štastíčka 😉

dicinka1
16. mar 2009

baby,zabudla som vam napisat,ze ja som stale mala // po limite az...nikdy nie do limitu..lebo hcg bolo nizke..a ked sa to tam nazberalo,tak sa tam, ukazalo... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre