Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
12. apr 2012

@84matulik Vdaka..tak chcem skúsiť, či by mi vedela ona pomôcť..Za skúšku nič nedám...a nechcem isť hned zbytočne na 3.IVF...najprv zistíme, čo nám to tam špati..

zuzanka.h
12. apr 2012

@jajka1980 aj ja som na tým rozmýšľala, že koľko nás bolo a nič ☹

jajka1980
12. apr 2012

@zuzanka.h Ved to...cez sviatky nás tu bolo dosť čakateliek na verdikt..a ani jednej to nevyšlo..
(Ospravedlňujem sa, ak sa mýlim ) To je hroznéééé..všetky sme sa tešili..a verdikty? Katastrofálne...

vvia
12. apr 2012

@jajka1980 mne vyslo, teda dufam, vcerajsi odber - tehu, caka ma este jeden v pondelok

jajka1980
12. apr 2012

@vvia Tak gratulujem...aspoň jednej z nás...a to nás tu bolo dosť... 🙂
Držím palce na pondelok.. 😵

vvia
12. apr 2012

@jajka1980 Dakujem snad sa nesklamem a vam drzim veeeeelmi veeeelmi prsteky, nech sa to podari nabuduce. mas este mrazacikov? alebo nie?

kvetka111
12. apr 2012

@jajka1980 suhlasim s tebou jajka, ani nam sa nepodarilo a ani nic nam neostalo. 2 ivf uuuplne stratene....Dnesnym dnom vsetko vysadzujem, na isty cas tie hormon nechcem ani vidiet ani citit. a uvidime co dalej, bodla by daka fajn dovolenka a vyvetranie hlavy a duse. 😖

jajka1980
12. apr 2012

@vvia Vdaka za palce...no žiaľ mrazáčikov nemáme..Bola som 2.x na IVF..a stále sme mali len 3 vajíčko a po vklade nám nezostalo ani 1..Takže všetko musíme zasa absolvovať od znova..ale to trocha neskôr. Teraz si dávame pauzu..
Verím, že sa nesklameš a bude to dobre...držím moc palčeky.. 😉

jajka1980
12. apr 2012

@kvetka111 Takže sme na tom rovnako. No netreba sa vzdávať. Na istý čas sa treba úplne vyventilovať a potom sa pustiť znova do boja..Ja sa nevzdávam a budem bojovať, pokiaľ sa nám nesplní náš obrovský sen. Hoci to teraz bolí, po čase prebolí..Slzičky vyšli..no život ide dalej..Tak aj ty sa premôž, začni sa niečím zaoberať, zabudni na hormony a uvidíš, že po čase sa nám to podarí..len sa nesmieme do toho tlačiť..ono to príde .. 😉

vvia
12. apr 2012

@jajka1980 to mi je luto, snad do tretice vsetko dobre. a dakujeme za nas 🙂

jajka1980
12. apr 2012

@vvia Tak snád áno...do tretice všetko naj...a nieje zač.. 😉
No ty ma potom informuj, ako ste dopadli..no verím, že sa budeš veľmi tešiť...a prajem ti to z celého srdiečka.. 😵

deni73
12. apr 2012

@jajka1980 Aj ja som mala stále málo vajíčok, proste som zle reagovala na stimuláciu, prvýkrát 2, druhýkrát iba 1, a tretíkrát až 3 vajíčka, z toho mi vložili 2, jedno sa ujalo. Hlavne, aby si ich mala kvalitné. Vidíš, aj z mála sa možno podarí. Ináč, ja som chodila do Gyncare.... Držím palce do budúceho boja.

monika1202
12. apr 2012

@jajka1980 nezúfaj. Ja som bola na prvom IVF vo februári 2002 a to nám nevyšlo. A ako zázrakom som následne v máji otehotnela a vo februári 2003 sa nám narodila Ninka. Pred tým sme to skúšali 7 rokov a nič. Teraz ideme na druhé IVF, tak som zvedavá ako dopadne. Na druhom dieťatku pracujeme už 8 rokov a nedarí sa. ☹
Ver tomu, že sa to podarí.

klauduska33
12. apr 2012

Ahojte dievčence, čítala som vaše odpovede, aj ja som po 3 ivf, dvoch predtým neúspešných, som dnes 5 den po ET a to cakanie je hrozne snažím sa na to nemyslieť ale niekedy to nejde. Je tu niektorá ktorej sa to podarilo chcela by som vedieť ako zistím nejaké prvé príznaky toho že je to ok?

ria191
12. apr 2012

@klauduska33 na príznaky absolútne nepozeraj, lebo niektoré majú rovnaké a jedna je tehotná a druhá nie. Pokiaľ nešpiníš a nekrvácaš tak je všetko OK. Dokonca niektoré aj krvácajú a sú tehotné takže nikdy NEVIEŠ. Asi treba iba VERIŤ aj keď podľa mňa je to najťažšie. Tak veľa šťastia a pozitívne výsledky 🙂

klauduska33
12. apr 2012

Dakujem za povzbudenie, aj ty si po ET?

jajka1980
12. apr 2012

@deni73 ´Vdaka za palce..budú potrebné do tretieho boja...no ten budeme realizovať neskôr...a som rada, že tebe to vyšlo...Držím palce.. 🙂

jajka1980
12. apr 2012

@monika1202 To musel byť šok..ale krásny, že sa vám to podarilo..My sa snažíme už 12 rokov...a verím, že sa nám to podarí...ale teraz si dávame trocha pauzu, aby sa telo zregenerovalo od toľkých hormonov.
Je pravda, že nemusí mať žena veľa vajíčok, len nech sú kvalitné a nech sa chytia...ja som sa šetrila, prestala som fajčiť, ležala som, obmädzovala pc...a výsledok??? žiaľ negatívny..aj som si poplakala..no už je lepšie..a nebudem sa ľutovať...verím, že príde ten čas, kedy aj nám sa splní sen mať v brušku bublinku... 😵

deni73
12. apr 2012

@klauduska33 Nemusíš mať nijaké príznaky, ani ja som nemala, žiadne bolesti atď., len pozitívny test po 2 týždňoch. 🙂

klauduska33
12. apr 2012

@deni73
dakujem, mne sa zda že pri tých dvoch predchadzajúcich som mala bolesti ako na ms a teraz je to take slabsie, inak nič necítim.

alibabaa
12. apr 2012

@tamburetka ahoj, ako si dopadla?

vvia
12. apr 2012

@klauduska33 ja som mala priznaky ako na mrchu a stale sa bojim, v pondelok ma caka este jeden krvy test, vcera pozitivny. inac bola som presvedcena ze to nevyslo a hrozne sa mi stale grga. inac mi nic nie je, ani nebolo 😀

alibabaa
12. apr 2012

@vvia aj to grganie je priznak 😉 tak potisku gratulujem, nech nic neuriekneme 😉 opatruj sa a hlavne ziadne stresy

ria191
12. apr 2012

@klauduska33 nie ja som ešte len na začiatku zatiaľ iba Provera, ale ak mám pravdu povedať tak ten stres je pre mňa najhorší. Toto je moje 2. IVF a bojím sa, že sa budem príliš sledovať ale zabrániť sa tomu nedá. Asi to čakanie je najhoršie tak veľa síl a jasné že iba pozitívny výsledok 🙂

makovicka53
12. apr 2012

@momo32 cistu pravdu mas...len tych sil je malo 😒

bukvickaaa
12. apr 2012

@jajka1980 Správny pohľad na vec máš, treba nabrať trošku sily a šup šup do boja! Podarí sa!! 😉

klauduska33
12. apr 2012

@vvia
Tak držím palčeky nech to dopadne dobre, a robila si si aj doma tehotenský test? Ja som dnes 5 den tak je ešte skoro a možno to nechám na krv lebo potom budem len smutna.

klauduska33
12. apr 2012

@ria191
no maš pravdu to čakanie je hrozne, ale pevne verím že nečakáme zbytočne

bique
12. apr 2012

ahojte...tak ziadost do poistovne poslana, teraz uz iba cakat na schvalenie a potom cakat na mrchu a potom na vklad a potom na vysledok 😀 😀 😀 z toho cakania sa uz zcvoknem 😀 😉 😀 😀

jajka1980
12. apr 2012

@bukvickaaa 😉 Inak sa to ani nedá...treba k tomu takto pristupovať, inak by som sa asi zbláznila..navyše ma podporuje polovička a moja rodina.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre