Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katla
14. máj 2012

@moncibubu Ahoj Tak ja sa pridam a dovolim si Ti poblahozelat zatial tak s rezervou, ale verim, ze vsetko bude dobre.
Ja som dnes 10. den po KET a ja sa nejak bojim testnut. Na krv idem v piatok, ale asi v stvrtok si urobim test.
Ale zacinam sa citit nejak divne. Nemam vobec na nic chut a je mi tak tazko. Ale zas si nemyslim, ze by to bolo tym, ze som tehu, ved to moze byt aj liekmi, ale nervami 😒 Ale inak nemam priznaky ziadne, ale od 6-7 dna mam take nafuknute brucho a citila som tam taky tlak. Ale uz je lepsi, ale tiez ma sem tam pichne vo vajecnikoch. No uvidime.
Baby drzme si palce 🙂

moncibubu
14. máj 2012

@katla no priznaky mas take podobne ako ja, skus urcite testnut, nafuknuta sa citim aj ja, a mala si PK?Tiez ma nijak extra nic neboli, dokonca ani prsia a tie bezne citim, drkam aj tebe palce

katla
14. máj 2012

@moncibubu nie na tycho co mi vkladali teraz som PK nemala. Jedno bolo dvojbunkove a druhe stvro. Ale mam tam zamrazenych este 6ks a z toho 4 su PK, ale tie mi nechavaju az na neskor asi 🙂 Ty si mala kolko bunkove?

bique
14. máj 2012

@michelitta tak cau, hej? 😀 a uz pichas? ci este nie? pri injekciach by si mala byt v klude, pokial ja viem, lebo je to tam od nich nabombovane a vraj mozu foliky popraskat....no kazdy ma iny nazor 🙂 mozes normalne fungovat ale take ze tazke sporty, to nie nie nie...ani brusaky 🙂 ja uz mam plan, budem chodit so psom na viachodinove prechadzky, len nech mi pocasie praje 😀 ja mam dostat mrchu 31.5., pocas prvych troch dni mam dojst uz na prvu injekciu....a potom neviem po kolkych dnoch sa zacina pichat tych 10...ja budem mat urcite menopur a potom pregnyl...uplne to iste, co prvykrat, lebo ze vajok bolo dost a boli aj kvalitne, takze nie je co menit...uz sa tesim, ja som mala strasne brucho, bleee 😝 dost blbo som to znasala, tak uz sa psychicky pripravujem...no, ale dolezity je vysledok, ten bol prvykrat pozitivny, tak verim, ze bude aj teraz 😅 no a jasne, cakam na spravicky od teba 😉 🙂 drzim silno silno labkyyyy

reklamka
14. máj 2012

baby, aj vam so tak vlecieeeeeeeeeeeeee? 😀

reklamka
14. máj 2012

@katla - drzim palceky. 😵

bique
14. máj 2012

@michelitta tak ja som uz trosku mimo 😀 ty uz si po OPU dokonca a ja ti dam taku blbu otazku 😅 na zajtra drzim silno silno palce....tak ty uz budes vediet, ze pozitivny vysledok a ja budem este iba pichat 😝 tak sa drzkaj, ja idem na bicykel 😀

mango5
14. máj 2012

@stastenka42 dakujem velmi pekne za rady. To si aj dávam len to vinko som nevedela 🙂 ..teším sa, že sa tu vela vecí dozviem 🙂 ..akurát hladám aké čaje sú vhodné lebo mám dosť chladno v práci tak chcem viac čajov piť namiesto vody. Nech mi neprechladne malinké 🙂))

mango5
14. máj 2012

@reklamka kolký den si po ET? 🙂 ..ja len od soboty tak som zatial v pohode. Dúfam, že aj budem ;)

gelinka75
14. máj 2012

@mango5 baby a pijete aj kavu? ci to ste uplne vylucili..ja pijem jednu denne, vcera som skusala nedat si a bolela ma hlava skoro cely den 😠

reklamka
14. máj 2012

@mango5 - ja som bola v piatok. 😉

@gelinka75 - kavu som viac-menej prestala pit, nejako na nu ani nemam chut. 😕 ale myslim si, ze jedna denne je v pohode. 😉

michelitta
14. máj 2012

@moncibubu
@moncibubu nevies si predstavit ako ma to potesilo!!!raduj sa uz teraz!!dodava to vela pozitivnej energie,strasne ti blahozelam!!!nech si zdrava pocas celeho tehotenstva a nech si to cele uzijes,bude to krocik za krokom,ale silno ver ze je to cele v poriadku,som stastna za Teba!!!🙂🙂

michelitta
14. máj 2012

@bique moja drzkaj sa!!ja ma zajtra transfer,aj som si hovorila ze tu nebudem chodit,ale velmi mi to pomaha,lebo prezivate to iste!!ten bike ti zavidim 🙂)))

michelitta
14. máj 2012

@mango5 drz sa pekne,kedy mas ist na krvicku??ja neviem ci to nevydrzim do 10 dna..uz budem strasne zvedava🙂)))drzim palce!

michelitta
14. máj 2012

@katla ahoj ja tiez citim tlaky v bruchu,je to normalne?mam pocit ze mam zastavene vetry 😀 Ale toto som este nikdy nemala,tiez sa to strieda s pichanim vo vajcnikoch,ale tie tlaky su hrozne,skusala som aj na zemi byciklovat na uvolnenie ale nic :((

michelitta
14. máj 2012

a kocky neboleli vas po OPU prsia? mne idu roztrhat,nechame cim to je,ked odoberu vajcka som myslela,ze akoze ovulacia je uz odstranena,ci?:( nejako nechapem,nemozem sa ich ani dotknut :((

reklamka
14. máj 2012

@michelitta, @katla - ja mam presne to iste. dokonca aj rifle su mi uz tesne. 🙂 ten tlak je dost neprijemny. 😒

moncibubu
14. máj 2012

@katla mne vkladali blastocystu,tak pekne oddychuj a daj si to cervene vinko ja som ho pila v piatok, sobotu aj v nedelu,ale iba 1dcl,mala som oslavy a mozno to pomohlo, ktovie! 🙂

moncibubu
14. máj 2012

@michelitta ani nevies ako ma to povzbudilo, som velmi rada,ze ste tu a dakujem aj tebe,ale do krvi je este daleko, uz sa neviem dockat kedy bude pondelok 🙂

mango5
14. máj 2012

@reklamka Tiež si myslím, že jedna denne je v pohode. Ja som tiež trošku obmedzila, ráno si dám kávičku ale len také slabučké "kakavko" 🙂 ..ja pijem kávu so sušeným pohánkovým nápojom, je to ako sojové mlieko ale má trošku sladšiu chuť. Poobede sa mi ani nežiada a ak aj ano tak si dám bezkofeinovú..chuť zaženie ;)..inak vela vody pijem tak asi aj zato sa mi menej káva žiada.
Mala som riziko OHSS tak som si to hned všimla na sebe. Tlak sa mi upravil 🙂

gelinka75
14. máj 2012

@bique cauko vychadza nam to podobne, zacinam pichat 3.6. tak som rada, ze nebudem sama v tom 😉

mango5
14. máj 2012

@michelitta to môžeš mať vyššou hladinou hcg..mna začali teraz bolieť po transfere ale pohoda zatial. Skus sa radsej poradiť s dr. ;)

moncibubu
14. máj 2012

@michelitta no mna boleli po opu priserne ani dotknut a ked som si mala dat podprsenku dolu to bolo nieco strasne, ale to ti prejde,to mas z tych hormonov injekcie 🙂

mango5
14. máj 2012

@michelitta dakujem aj ja tebe držím palčeky 🙂 ..nebud taká netrpezlivá, vieš, že trpezlivosť ruže prináša ;)
Na krv idem presne o dva týždne v pondelok kedže som bola v sobotu na vklad. Ja si ešte pekne počkám ;)

michelitta
14. máj 2012

@mango5
@moncibubu do kelu,sproste hormony :(( a to su este viditelne priznaky,nehovoriac o tych skrytych..ach boze preco musime tak trpiet?
dufam,ze si neprivodim nieco ine,lebo ja som nikdy ani tabletky neuzivala a teraz naraz konske davky :((
tak diki kocky,drzte sa!! teraz mam zase dilemu vlozit dve,ja uz fakt neviem,ale ked nam embriolog rano povie ze kolko ich prezilo tak budem musiet sa v sekunde rozhodnut..asi si hodime mincou 🙂 😠
aha jasneee,cakaj moja,drzim palce!!/mango/ mnam Mango :D:D:D

mango5
14. máj 2012

@michelitta Prečo by sa musíš hned rozhodnúť kolko vložiť? Neviem do akého centra chodíš ale v iscare kde ja chodím to bolo až v den vkladu. Emryologovia mi akurát povedali kolko embryi prežilo a potom po odporučení dr. mi dali jedno. Pri vklade mi to ešte potvrdila druhá dr. nezávisle od môjho dr. tak som nešpekulovala. Mala som až 25 vajíčok a tam je riziko OHSS vysoké, mám aj trošku vody v bruchu takže to neni sranda.Zato aj pijem vela vody, to velmi pomáha. Takže ak si fit daj si dve, máš vyššiu pravdepodobnosť, že sa jedno ujme ;) ..max. budeš mať dve :D

katla
14. máj 2012

@reklamka
@michelitta Ja sedim v robote tak, ze mam rozopnute gate a to nenosim ani rifle lebo v tych by som neprezila asi. Tiez som najprv myslela, ze ma naduva a asi aj naduvalo, ale vobec to neprestava. A je to skor v podbrusku ako brucho. Ale ved uvidime do piatku. Mozno a dufam, ze to bude tehotenstvo, ale je mozne to to tie hormony z liekov. Mna prsia nebolia zatial vobec. Vcera som mala pocit, ze trochu, aj som sa zlakla, ze tak predmenzesovo budu, ale nie.
Baby a vy ste po IVF, KET, alebo ako? Drzim palce.

michelitta
14. máj 2012

@mango5 FIHA 25 vajicok? a vsetky sa Ti oplodnili?tiez to bude u nas az v den v kladu,ale chcem byt uz rozhodnuta dopredu,mi mame zatial 4 embryjka na PK,tak to nie je vela,ale mozno o to budu silnejsie..ved to ze das si dve aspon jedno sa ujme,ale zas v brne nam povedali,ze pokial sa dve vlozia blizko seba(co doktor neovplyvni) tak je tam ta tendecia sa vzajomne absorboat :( a ako vies ze mas vodu v brusku?lebo ja mam brucho jak balon,plus tie tlaky v nom 🙂
ja som sa pytala doktora aj na tu vodu,a sa ma spytal ci to mam z konika? 😀 vraj je to blbost,tak neviem,vodu ano,ale normalne..nie sa prepijat,tiez to nie je dobre na oblicky,tak ja uz fakt nevim co..a ked som si vyratala ze pri 4 litroch vody denne,tak to vychadza ze kazdu hodinu pit 4 deci,zacinajuc rano o 8smej a to si ani nespomeniem na to tolko 🙂))

katla
14. máj 2012

@moncibubu Hej aj ma napadlo si vcera dat, ale zas som pocula, ze uz pad mg alkoholu moze uskodit. Ja si davam denne jeden grep.

michelitta
14. máj 2012

@katla ja mam za sebou ET/2KS/ KET/2KS/ a zajtra bude 2.Ivf a ET/?ks/ 🙂 🙂 ale prezivam to s Vami 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre