Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dafy
17. mar 2009

testovala som na desiaty den to bolo vcera

angel78
17. mar 2009

kym nemas ms, nekrvacas a mas priznaky tak stale ver. podla mna to vyzera dobre.. a aky test si mala? lebo kocky tu pisali, ze ten mamtest je velmi spolahlivy...

dafy
17. mar 2009

jeden som mala Woman secret na25 a druhy som mala Rapic clear citlivost 10

angel78
17. mar 2009

no ja stale rozmyslam ci testovat alebo nie, ale tiez sa bojim, ze mi ukaze len jednu ciarku ☹

dafy
17. mar 2009

ale tie priznaky zvyknu aj z liekov bt nie?

angel78
17. mar 2009

no nemyslim si ze by ti mohlo byt z nich zle. na ms ano aj prsia lebo su to hormony ale od zaludka podla mna nie.

dafy
17. mar 2009

tak radsej pockaj mna to tiez nutkalo a vidis teraz mam s toho depresie pockaj aspon na 12den.teraz mi volala sestra ze jej kolegyna tiez bola na IVF a urobila si test na 12den a mala len jednu ciarku.a z krvi na 14 den jej vyslo ze hej .tak ma to tak troska teraz ukludnilo.ale ten pocit na ms stale mam

angel78
17. mar 2009

no ja idem uz 12 den na krv. v Brne sa robia testy 12 den, takze mozno si ho urobim rano doma predtym ako mi vezmu krv 😒 fakt nevieeeeeem.. ja sa z toho zblaaznim.
ta kolegyna to je pozitivne, ja verim, ze ty si tehu, nemoze ti byt zle len tak z nicoho.... fakt!

dafy
17. mar 2009

to je super tak mas uz len 3dni stresu??bola som na zachode na kontrolu

dafy
17. mar 2009

tak potom nam to vychadza rovnako v piatok ides aj ty??

angel78
17. mar 2009

hej, hej, takze si napiseme.. som ozaj zvedavaaa.. a co na zachode, kontrola? 🙂 v pohodicke??

dafy
17. mar 2009

zatial v pohode nic sa tam neukazalo to je fakt na psychyku toto cakanie

dafy
17. mar 2009

angel a co vlastne znamena ET???

dafy
17. mar 2009

ja citam tie dievcata co pisu ale niektore skratky fakt neviem co znamenaju vobec

mayka
17. mar 2009

babulky pfuj pfuj pfuj vsetkym co ccu byt tehotne. 😉

dafy
17. mar 2009

ja sice v piatok budem v robote ale o takej tretej tu budem urcite takze napisem ako som dopadla ked dovtedy nepride ta mrcha.

angel78
17. mar 2009

dafy ET jeembryotransfer 🙂 , hej tych skratiek je tu riadne vela.ok, budem cakat. ja idem na ten test do Brna, takze tiez sa dotrepem domov az tak po obede, tak sem skocim..

mayka dakujeme, tesim sa z tvojho pozitivneho vysledku 🙂 ako sa citis? uz aj mas nejake tehotenske priznaky?? 😵

dafy
17. mar 2009

mayka to uz ma za sebou to dlhe cakanie uz teraz ostava si to tehotenstvo uzivat poriadne a tesit sa na drobceka

mayka
17. mar 2009

angel akurat som pisala pipinam z GF ze som bvola v BA a cestou spat mi bolo nevolno, nie na vracanie ale citila som zaludok a nechuti mi jest. Jem preto ze musim a to je pre mna dost neobvykla situacia. 😀 Udajne tie nevolnosti mozu zacat okolo druheho tyzdna po oplodneni. Pisali v casaku dieťa . Je to sposobene zvysovanim HCG alebo estrogenov.

dafy
17. mar 2009

mayka napis prosim maš aj ty take bolesti ako pred ms alebo len sem tam dakujem

mayka
17. mar 2009

dafy, sem tam ma pichne v podbrusku. A bolia ma prsicka.

bonsai
17. mar 2009

mayka..gratulujem..a tesším sa s tebou..len tak opatrne.. 😉

mayka
18. mar 2009

bonsai dakujem.
Prajem vam skore uspechy vsetkym. 😉

bonsai
18. mar 2009

ahoj mayka..normálne z Teba z Tvojich slov cítiť pozitívnu energiu... to je fajn..

majkabb
18. mar 2009

dobre rano kocky kuk do mojho albumu ,,nemozem stale uverit ,,stale sa klepem 😀 😀 😀

majkabb
18. mar 2009

Mayka to ako sa vlastne pocitaju tie tt to uz si v 5tt????????????????

mayka
18. mar 2009

majuska uzasne aj moje takto vyzeraju. kedy si mala vlastne et? Ja 7.3.
Inak ja uz mam asi priznaky tehu. Vcera mi tancoval zaludok a aj dnes tancuje. negrcam ale vobec nemam chut jest. A kruti sa mi cely svet.
Ale v noci som sa zlakla lebo som sa zobudila na hrozne krce a rezavu bolest v bruchu. Trvalo to asi 5 minut . Ale nekrvacam ani nespinim tak dufam ze je vsetko ok. 😒
Brusko ma pobileva inak stale ale to je v norme.

majkabb
18. mar 2009

ja som mala et 6.3 takze som o den skor mala si PK ,ja nie mne vlkladali jedno 6bunkove a druhe 5bunkove 😵 😵 😵

bonsai
18. mar 2009

majkabb..verím, že to vyšlo..aj keď je to trošíčka rozmazané..ale vidieť tam //..dievčatá, cítili ste počas čakania v podbrušku nejaké pichanie také ako keby ste prechladli.. ?...

majkabb
18. mar 2009

bonsai je to fotene len telefonom ,,tak vies kvalita 😀 😀 😀
ja mam bolestid 3dna po et mala som zacinajuci OHSS a tera ma sem tam pichne aj prsia ma sem tam zabolia ale hlavne co ma boli su krize 😲 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre