Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martina2207
3. jún 2012

@alibabaa hej, dobre si pamätáš. ja mám sliznicu ideálnu, aj embryika schopné tak som zvedavá. Keď mi dneska volali tak mi embryologička povedala že mi možno vložia všetky 3. to ako sa rozhodneme. 🙂

alibabaa
3. jún 2012

@martina2207 uff vsetky 3? s tym by som asi nesuhlasila.. ale to je vase rozhodnutie. je tu v jednej teme baba,.. caka dvojicky. bola na kontrole povedali, ze caka 3. a 4 zanika.. a to vkladali iba 2.. tak som rozhodnuta pre 2 urcite nie 3.. co ked budem jedna z miliona.. to nikdy nevies co sa moze stat...
budem drzat zajtra palceky. keby to bol 17 dc aj u mna tak by to bolo den pred nasim 5 vyrocim svadby 🙂 🙂 a ak 18dc, tak na nase vyrocie.
tak ako je to teda s tou mrchou? aj ked ju dostanem vecer, tak sa to pocita? tiez som ju dostala po 18:00 a prve tabletky som si davala o 21:00 ...

brita
3. jún 2012

@martina2207 Ahoj, ja vychadzam iba z toho, aku mam skusenost. 🙂 Ja som presla 9. IVF-kami a dvoma centrami a vzdy mi aj tam aj tam doktor hovoril, ze ak nedostanem menzes rano, ale na obed a neskor, ze prvy den menzes sa v takom pripade sa rata od nasledujuceho dna. To povedali doktori z CAR, nie je to z mojej hlavy. 😉 No a ja som to vzdy aj tak dodrziavala, lebo malokedy som dostala menzes rano.

zuzana36
3. jún 2012

@bella1303 ja som dostala ms poobede 5.5., ale lieky som si mala dat az na druhy den. vraj musi byt plny-cely den, no ale vidis, niekto povie inac. men ako prvy den teda ratali az 6.5. a aj som od toho dna brala estrimax

zuzana36
3. jún 2012

@brita aj men to tak vraveli v car

zuzana36
3. jún 2012

@alibabaa neviem Ti povedat, je to individualne

martina2207
3. jún 2012

@brita
@zuzana36 kadý to má inak. nechápem ale dobre. nám neostáva nič iné len robiť čo nám kážu. 🙂

martina2207
3. jún 2012

@alibabaa no chválabohu je v naších možnostiach mať aj viac detí takže tak. ale aj tak si dám asi iba dve. 🙂 Moje nervy by viacej ako dvojíčky nezvládli.
a čo sa týka liekov. urobila som to isté ako ty a rátala som teda aj ten deň keď som dostala mrchu. kam chodíš?

alibabaa
3. jún 2012

@martina2207 do gynfivu v ba. tak to potom dobre ratam. tak som zacala aj ja .. dnes som teda 5dc a v piatok idem na sono. radsej skor ako neskor .. nech potom nedostanem sok, ze uz aj idem na KET 😀

bella1303
3. jún 2012

@zuzana36 aj som si myslela, ze az na druhy den. Hadam to tak bude;) kolko krat si bola na kontrole pred trannsferom?

martina2207
3. jún 2012

@alibabaa tam chodím aj ja.

jomini
3. jún 2012

@martina2207
@alibabaa Ahojte baby, mam taku otazocku, idem na ked, po neuspesnom et mi sestricka povedala, ze sa mam objednat na konzultacia, no termin mi dali tak, ze vychadza na treti den cyklu, berie sa od zaciatku cyklu estrofen alebo ako ste postupovali? dakujem.

martina2207
3. jún 2012

@jomini tak to potlač a radšej si zaplať objednanie lebo lieky sa berú od prvého dňa a to už nestíhaš. potom až ďalší cyklus by si začala brať estrofem.

jomini
3. jún 2012

@martina2207 estrofen mam doma, len neviem kolko mam brat, dostala som ho pri odbere, lebo sliznica bola iba 9mm, kolko ma byt na vklad? po odbere som brala 2x2..

martina2207
3. jún 2012

@jomini to ti neviem povedať. ja som mala naordinované 3x2

martina2207
3. jún 2012

je tu niekto čerstvo po KET?

jomini
3. jún 2012

@martina2207 vyskusam tam zavolat.. nemoze sa ist na ked pri prirodzenom cykle, bez liekov?..totiz normalne mavam krasnu sliznicu a pri stimulke a et bolo nizsia´, mozno pod vplyvom vsetkych tych liekov a injekcii. Vy ste mali tieto embrya po pk mrazene?

martina2207
3. jún 2012

@jomini jéj, ja neviem či boli všetky na PK. zajtra tam určite zavolaj a tlač na nich.

jomini
3. jún 2012

@martina2207 dakujem info a drzim palceky velmiii silnooo 🙂
zajtra tam zavolam.

alibabaa
3. jún 2012

@jomini ja mam tiez 3x2... ale ani jedna sme v GF nesli hned po neuspesnom ET na KET. jeden cyklus bola pauza... 😕

martina2207
3. jún 2012

@jomini ďakujem. budem to potrebovať. zajtra ma čaká veľmi ťažký deň. radostný aj smutný

martina2207
3. jún 2012

@alibabaa ale môže sa. 🙂

jomini
3. jún 2012

@martina2207 citala som vyssie ☹ urcite to bude tazke.. hovori sa, ze ked ktosi odide, posle za seba dalsieho anjela.. este raz silnoo drzim palceky

martina2207
3. jún 2012

@jomini to mi dneska povedala aj mamina. ďakujem. 😢

alibabaa
3. jún 2012

@martina2207 ano to viem, ja len ze som sa este nestretla s takou babou z GF ..

jomini
3. jún 2012

@alibabaa ja som mala pauzu, et bol v aprili..len po tom sklamani som sa nehrnula do objednavania, aj som zvazovala, ze na ked nepojdmeme, lebo mame iba dve embryjka a su po pk, co zevraj znizuje sancu..

alibabaa
3. jún 2012

@jomini aj ja mam po pk 3 embryjka.. to som tiez uz pocula ze je nizsia sanca.. ale neupinam sa na to.. co sa ma stat sa stane a stalo by sa aj bez PK.
a ked tam zavolas, za to nic nedas. 😉

cikyta
3. jún 2012

Pk znižuje šancu ? 😕 Dovolím si tvrdiť opak... 😉 (aj ked...možno pravda je niekde uprostred)

nelly3
3. jún 2012

@jomini
ja som mala posledne 3 zmrazene po PK a ani jedno sa na KET-ko nerozmrazilo a aj den predtym ma upozornovala embryologicka, ze oni sa tazsie rozmrazuju, nemusia to prezit a aj tak sa stalo 😔 jedna baba tu pisala, ze jej museli rozmrazit 7 ks po PK a az jedno z nich to prezilo. takze taka moja skusenost.

alibabaa
3. jún 2012

@nelly3 tiez som taky prispevok citala. asi viem ktoru babu myslis. ale vsetko bude ok a rozmrazia sa .. treba verit, i ked su aj opacne skusenosti..
a ty ako teraz pokracujes? ci si si dala pauzu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre