Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nelly3
3. jún 2012

@alibabaa
no presne treba verit, aj ja som verila, nevadi asi to tak malo byt 😉 takze 1.IVF neuspesne a z toho 1.IVF 3 KET-neuspesne, tie posledne sa mi ako som pisala nerozmrazili, idem pozajtra do brna na konzultaciu skusit, sice mam este 2 pokusy hradene poistovnou na SK, ale tak som sa rozhodla ist vyskust stastie k susedom do Brna 🙂

alibabaa
3. jún 2012

@nelly3 drzim palceky a daj vediet ako si dopadla a co si sa dozvedela 😉

zuzana36
4. jún 2012

@bella1303 2x som bola

zuzana36
4. jún 2012

A pekne ranko zelam

gelinka75
4. jún 2012

baby merali vam pred opu tlak? bola som u internistu a mala som vyssi tlak, tak ma nastrasil, ze mozno mi kvoli tomu neurobia OPU, tlak mi merali aj v centre aj po punkcii a nikdy nebol vysoky 😖

sally2401
4. jún 2012

Tak a pozitívny výsledok z 1.6. už nie je pravda, včera robila test negatívny. Ešte urobím zajtra jeden a potvrdím ho a vysadím lieky.

bique
4. jún 2012

@bella1303 prvy den cyklu je ked zacnes uz aj spinit ked sa to este iba rozbieha a aj ked zacnes spinit o 22. vecer, tak si prvy den cyklu, nasledujuce rano zacina uz druhy den...ak dostanes v noci, jasne, ze prvy den si rano 😉 na 100% je to tak 😉 drzkam palce na KET

bique
4. jún 2012

@alibabaa prvy den cyklu je ked zacnes uz aj spinit ked sa to este iba rozbieha a aj ked zacnes spinit o 22. vecer, tak si prvy den cyklu, nasledujuce rano zacina uz druhy den...ak dostanes v noci, jasne, ze prvy den si rano 😀 na 100% je to tak 😉 drzkam palce na KET

bique
4. jún 2012

@alibabaa no u mna to bolo tak, ze vsetkych 14 sme mali zmrazenych po PK, pri prvom KET bolo na vklad po rozmrazeni vhodne jedno zo siedmych, pri druhom KET boli na vklad vhodne 2 zo siedmych ☹ ani jedno KET nebolo uspesne, hoci ET nam vysiel pri prvom IVF na prvykrat, sliznica bola ok, embryjka rozmrazene na KET, tie co vlozili, boli kvalitne 😨 😨 takze uspech je niekde hore, je to na vyssej moci....v piatok sme zacali druhy pokus IVF, dekac pichnuty, buduci strvtok kontrola a zahajujeme stymulku...ale viera a psychicka pohoda je najviac, takze iba verit v uspech a pozitivne mysliet 😉 drzkam palce.... aj vsetkym babam, ktore cakaju na svoje vytuzene babo 😅

bella1303
4. jún 2012

@bique dakujem 🙂

apple7
4. jún 2012

@sally2401 to je mi luto

karkana
4. jún 2012

@sally2401 a bola si aj na krvičke? 😒

jomini
4. jún 2012

@cikyta u nas sa podarili ket s embryjkami mrazenymi po pk?

sally2401
4. jún 2012

@karkana nie nebola, ešte sa rozhodujem či to potvrdím krvou. A mrcha stále nikde, ani náznak špinenia, som z toho už hotová.

alibabaa
4. jún 2012

@sally2401 niekedy test nie je pozitivny a krv ano. ja by som na tu krv urcite isla.

annamary27
4. jún 2012

@gelinka75 ahoj,tlak mi merALI len pri predoperačnom vyšetrení,vždy bol o.k.,ale pred OPU mi ho nikdy nemerali,až po nom.a kolko si mala,že je to veľa?MERAL TI HO VIACKRáT?

annamary27
4. jún 2012

@sally2401 ahoj,ja by som lieky nevysádzala ak nemáš z krvi potvrdený negat test.

martina2207
4. jún 2012

tak a mám to za sebou. Vložené jedno krásne 8 bunkové a jedno 3 bunkové. Už mi ostáva len dúfať a veriť že za to konečne podarí. Ten dnesný pohreb ma rozhádzal ale veľa ľudí mi vravelo že keď niekto odíde, pošle za seba iného tak dúfam že môj tatik to tak urobil v mojom prípade.

kuspitka
4. jún 2012

@martina2207 držím ti palce.ma ET čaká 15.7 už sa teším..

martina2207
4. jún 2012

@kuspitka ET alebo KET?

kuspitka
4. jún 2012

@martina2207 posledné IVF mám teraz.tak ma bude čakať ET

martina2207
4. jún 2012

@kuspitka tak držím palčeky

kuspitka
4. jún 2012

@martina2207 ďakujem,ale bojím sa v stredu beriem už proveru. ty si dnes bola na v klad?

martina2207
4. jún 2012

@kuspitka áno, bola. a poobede na pohrebe takže neviem či sa mám tešiť alebo plakať.

annamary27
4. jún 2012

@kuspitka ahoj,a ty už vieš takto dopredu dátum,že kedy ťa čaká Et?

jajus18
4. jún 2012

Ahojte baby,chcem sa vás spýtať či ste po treťom IVF nezmenili poisťovňu ,a tým pádom máte vlastne znovu 3 pokusy v novej poisťovni?neviete či je niečo také možné?ďakujem pekný večer všetkým

stastenka42
4. jún 2012

@jajus18 poistovne su navzajom prepojene a podla rodneho cisla im to vyskoci kolkokrat si absolvovala ivf schvalene poistovnou. To by sme boli vsetky take chytre 🙂 ale kedze to tak nefunguje musíme si to platit.

kuspitka
5. jún 2012

@martina2207 neboj moja podarí sa...
@annamary27 tak predbežne si to viem vypočítať..

cora41
5. jún 2012

@martina2207 si velmi statocna, drz sa a skus sa sustredit na to nove, co pride a s usmevom spominat na to stare, co urcite neodislo, ale dennodenne na Teba pozera z hora a tesi sa na vnuka...Hlavu hore, veeelmi drzim prsty 🙂

melisska
5. jún 2012

dievcata nemate prosim vas zvysny fostimon?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre