Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cora41
8. jún 2012

@alibabaa tak ja som dnes 12 DC a idem v utorok, to znamena 16DC a mam 7 snehuliacikov po 5 PK...\
A ty? Takto ja pojdem na 16 den a ty tusim na 17 den, nie? a tesiiim sa, ze mas vsetko super 🙂

cora41
8. jún 2012

@alibabaa a ake lieky beries? Ja som dodnes mala iba 3x1 estrimax a od dnes mam 2x2 estrimax a plus duphaston 3x1...Kolko si budes vkladat? Ja som normalne dostala novu silu 🙂

alibabaa
8. jún 2012

@cora41 ja som dnes 10 dc. hej, pojdem 17dc 🙂 dufala som ze tak po vikende az.. ale ked v piatok tak v piatok je ten velky den D a cez vikend budem pekne odpocivat ... i ked tak som aj planovala ze budem pekne doma odpocivat 🙂 ja som tu silu nabrala tiez az tieto posledne dni..
ja som brala od 1dc estrofem 3x2 a od utorka - ked ty mas ket - mam nasadit utrogestan 3x2.. jooooooooooooj uz aby bol piatok 🙂

cora41
8. jún 2012

@alibabaa neboj mojko, teraz to zvladneme 🙂 Kolky krat ides? A kolko si das vlozit?

vvia
8. jún 2012

@martina2207 ty netestujes? ci kasles na to?

alibabaa
8. jún 2012

@cora41 idem 1x na KET. a chcem vlozit 2 a ako si sa rozhodla ty? ci este stale vahas ci jedno alebo dve?

cora41
8. jún 2012

@alibabaa no u mna je to jeden den tak a druhy onak... 😀 Totiz to ja som uz stara babizna a kazdy dalsi mesiac znamena pre mna vacsie riziko..Takze cim skor, tym lepsie...Vlastne, ak sa mi toto KET podari, tak budem rodit este ako 42rocna - pana fera v🙂 a ked az o dalsi mesiac, tak uz 43 rocna 🙂 A asi dame tentoraz vlozit dve pre vacsiu pravdepodobnost...uz ked ich teda dve rozmrazi, nech sa ani jedno "nevyhodi" lebo to by mi bolo smutno...predsa len su to nasi 7 mali trpaslici 🙂 A do ktoreho KET chodis? A mas vybrate mena, ak budu dve? 🙂 tusim mi hrabe, ale tesim sa 🙂

gaganka81
8. jún 2012

@lucitas tak prežila som, dalo sa, nebolo to také bolestivé ale dosť nepríjemné. Vajcovody sú prechodne - to mi lekár len v rýchlosti povedal, v stredu idem na ďalšiu konzultáciu, neviem čo ma čaká...???
Môžem sa spýtať, či máš dieťa?

alibabaa
8. jún 2012

@cora41 nehrabe, aj ja sa tesim. ale nesmiem sa tesit, ked sa na nieco tesim tak to vacsinou nevyjde.. tak si hovorim ze sa musim krotit.
ak by to teraz vyslo, tak budem rodit par dni pre 43 narodeninami mm 🙂
na mena je este skoro, ale chlapcenske ma vybrate mm uz neviem odkedy davno. to bude jakub a ked baba, tak vyberam ja a ja stale neviem. raz to raz ono.. a keby dve a este z jedneho pohlavia.. ty brdo. budeme mat aspon cim zamestnavat mysle 😀

martina2207
8. jún 2012

@vvia myslíš že už by mohlo niečo ukázať?

vvia
8. jún 2012

@martina2207 kolki si den po ET uz? no a este ti takto poviem, ja nie som dobra vzorka, lebo mne dlho nic neukazovali testy :D ale baby tu mali ciarkovnice. kolko bunkove ti davali?

martina2207
8. jún 2012

@vvia zlatko, v pondelok som mala KET. Dávali jednu 8 bunkovú a jednu 6 bunkovú. Ozaj, zajtra by som chcela ísť k mame na byt do Petržalky ku Draždiaku. Do nedele. Testneme? Nieje to ešte skoro?

martina2207
8. jún 2012

@vvia no ja viem že ty si vôbec není dobrý príklad 😀

vvia
8. jún 2012

@martina2207 tak sa potom ozvi ja byvam tiez tu nedaleko. hm. mne tiez davali 8 a 6bunkove a ukazalo mi az 10den ci 11 hm... no.. myslim,ze ked ti ukaze tak najskor v nedelu, to je este fakt skoro. 😒

martina2207
8. jún 2012

@vvia som ti hovorila. a ja VIEM kde bývaš. 😝

cora41
8. jún 2012

@alibabaa tak ty oslavujes niekedy vo Februari? Lebo ja v marci 🙂

alibabaa
8. jún 2012

@cora41 no podla kalkulaciek to je zaciatok marca.. tak uvidiime co povedia ultrazvuky 😉 😉 😉 😉

alibabaa
8. jún 2012

@cora41 no ale nepredbiehajme. mam este respekt pred osudom... 😅

cora41
8. jún 2012

@alibabaa ja som skor myslela, kedy oslavujes narodky🙂 Pred osudom mam respekt aj ja, len som chcela vediet, ci niekto je na takej iste vlne ako ja, ktory ma 42 a ma mozno sviatok v marci 🙂

alibabaa
8. jún 2012

@cora41 jaaaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mm 13.3 a ty?

cora41
8. jún 2012

@alibabaa ja 25.3.:-)

vvia
8. jún 2012

@martina2207 tak pockaj tak do nedele pondelka a skus 🙂

martina2207
8. jún 2012

@vvia no dneska ma začali pobolievať kríže trochu

vvia
8. jún 2012

@martina2207 ja som mala celkovo pocit ako na MS aj som bola presvedcena ze ju dostanem 😀 takze moze byt dobre znamenie

martina2207
8. jún 2012

@vvia na to sa nespolieham už. zatial nemám okrem tých krížov vôbec žiadne príznaky.

timmka
9. jún 2012

@cora41 ahoj moja, daj si vlozit dve, herman vklada automaticky, ani sa nepyta, len papier podpises.... a ci mas lezat??? ja by som prve dni urcite lezala a odpocivala, pri pvom kete som isla hned do roboty a robila vsetko a nevyslo a teraz som tyzden lezala a vyslo to....neviem ci mi to pomohlo, ale skusit mozes.... aj ja som bola v utorok na vklad, on asi vacsinu robi vklady v utorky, nech bude stastny a nech ti to vyjde 😉 😉 😉 drzim velmi palceky, budem ta sledovat ci ti to vyslo alebo nie, ale ja verim ze ano, vsak si HERMANKA 😉

cora41
9. jún 2012

@timmka dakujem 🙂 A Ty si na tom ako? V ktorom si tyzdni? a cakas jedno babulinko alebo nebodaj dve? 😀

kuspitka
9. jún 2012

ja som pri malej lezala 3dni a potom som riadne fungovala a teraz to bude tiež tak..

cora41
10. jún 2012

dakujem za info, myslim, ze urcite ten den pojdem domov a nepohnem sa do rana, no potom musim ist do prace, lebo som este v skusobnej dobe a nemozem ostat doma na PN...Ale kedze mam sedavu pracu a bez totalneho stresu, malo by to byt OK...

depa
10. jún 2012

@timmka ty chodiš tiež k hermimu ja tiež mam ešte mraziačikov ale mam už strach najprv to aj vyšlo ale som potratila potom zase nič a mam už druhu darkynu tu som bola už na druhom prenose a chcem ist ešte v lete ale sa bojim tebe sa to na kolky raz podarilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre