Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leontinka27
14. jún 2012

@ria191 no mna malo vyst zmrazenie a rozmrazenie 400 eur plus 100 evri uskladnenie na rok a stimulacia ma vysla cca 200 evri nie celkom.

ria191
14. jún 2012

@leontinka27 to fakt? Počítam, že chodíš asi do Ferticentra lebo ja som len za lieky doplácala 200€ a IVF + ICSI 600€ a to som mala tiež iba 3 vajíčka ☹ ☹ ☹ a nie som samoplatca. Toto nepochopím prečo majú také rozdielne ceny ☹ ☹ ☹ biznis je biznis. Mne skôr išlo o to, že mnohým kočkám vyšiel zrovna KET a nikdy nie ET aj keď úspešnosť pri KET-ku je oveľa menšia

ivka3901
14. jún 2012

@ria191 ahoj já chodím do GYN.FIVU a tiež veľmi slabo reagujem na stimuláciu toto je moje 4 IVF mala som zas málo vajok len 3 a z tých 3 sa oplodnilo len jedno a to mám teraz v brušku bolo 6 bunkové takže som tak 50 na 50 percent a pre nás je toto posledný pokus povedali sme si,že toho všetkého máme dosť ☹

cora41
14. jún 2012

@javi37 ahoj, no mozno na 8 den by som uz urobila prvy testik...asi by mi to nedalo.. Ktory pokus je to pre Teba a kolko ste si dali vlozit?

cora41
14. jún 2012

@ivka3901 a mas nejake pocity?

ivka3901
14. jún 2012

@cora41 no mám ich veľa teda prsia aj pichanie v podbrušku aj vetríky mám aj tlaky mám chce sa mi skoro stále spať atd.a to som len 3 deň od ET 😒

jomini
14. jún 2012

@monita81 ahoj, prosim kam do brna si chodila a cca aka je cena? dakujem 🙂

timona
14. jún 2012

stalo sa niekomu ze by endometrium aj napriek uživaniu estrogenov ako priprava na KET nerastlo?co sa robi v takom pripade?

javi37
14. jún 2012

@cora41 To si nerobím možno preto, že to už je 3. pokus...teraz sme si dali vložiť dva embryjká.

cora41
14. jún 2012

@javi37 tak s dvomi je ovela vacsia sanca, tak mozno do tretice vsetko dobre🙂 🙂

monita81
14. jún 2012

@jomini Ahoj,do Reprofitu a pri piatich vajkách som platila 1100eur aj s liekmi ale na ich stránke máš aj cenník,ak by mali niečo pomenené. 😲

brita
14. jún 2012

@timona Ahoj, aku davku estrimaxu si brala a kolko ti teda narastla? Vacsinou ti doktor zvysi davku a to pomoze.

boska74
14. jún 2012

@cora41 nie, nie som tehulka, ale rada by som nou bola🙂 mam akurat pred ket. Prvy raz po et z cerstvych som mala skory potrat, tak tak....

alibabaa
14. jún 2012

zajtra rano na mna myslite. budu mi rozmrazovat moje snehuliaciky a podla toho sa bude robit KET... ale ja pevne verim, ze vsetko prebehne hladko a ket sa uskutocni...

jajka1980
14. jún 2012

@alibabaa Ahoj..držím ti moc moc palce,...a nech je to potom pozitívne. 😵
Daj potom vedieť.. 😉

ursula5
15. jún 2012

@alibabaa držím palce, aby sa snehuliačik rozmrazil krásne hneď na prvý šup 😉 príjemné čakanie na výsledok 🙂

ria191
15. jún 2012

@ivka3901 to verím, že máte toho dosť tá záťaž na psychiku je fakt obrovská, ale vyzerá to veľmi nádejne 🙂 🙂 🙂

cora41
15. jún 2012

@alibabaa myslim na Teba a drz sa a potom daj ryyychlo vediet 😀

javi37
15. jún 2012

@cora41 Dúfajme, tiež si to hovorím, ale veľmi sa bojím sklamania ☹ ...asi aj preto si ten test nerobím. V pondelok idem na krv.

javi37
15. jún 2012

@alibabaa Tiež držím palec, nech sa všetko vydarí.

javi37
15. jún 2012

@ivka3901 Jaj Ivka, to čakanie je strašné, čo? Ja také príznaky až nemám, akurát prsia mám ako slon 🙂 , ale to môže byť aj z tých liekov.

alex81
15. jún 2012

@alibabaa Drzim palce 🙂

leontinka27
15. jún 2012

@ria191 ano do ferti. a neplatila som ani za predlzenu kultivaciu a ani za ISCI SA neplati. ket to su ciste peniaze pre centrum. ktovie ako to naozaj je.

ria191
15. jún 2012

@leontinka27 uhm už som to počula, že vo Ferti sa neplatí ani ISCI a ani za PK inak vo všetkých ostatných centrách sa to považuje za nadštandard a poisťovňa im to že vraj neprepláca a musíme si to platiť sami. Už rozumiem, prečo máš taký postoj ku KET-ku to je jasné. Je divné, že má každé centrum také markantné rozdiely v cenách. Ale nad tým sa asi netreba ani zamýšľať.

leontinka27
15. jún 2012

@ria191 no je to fakt zaujimave.....ja som isla do ferti na odporučanie a prečitala som si vela diskusii.....a to som este nevedela že sa tam za toto neplati.....ale som rada že som si ho vybrala.nemam peniaze navyše.....no a ako je to s tymi poisťovňami ked vp ferti to preplaca.a positovňa ma rovnaky meter pre každe centrum. to znamena že to zaleži len na centre. ved aj ty mozes odsit a prest do ferti. a nikomu nemusis nic oznamovat

ivka3901
15. jún 2012

@javi37 to áno to je z toho utrogestanu,lebo ked sme išli na 3 pokus tak som ho tiež brala a nepodarilo sa ☹ a prsia mám tiež také naliate 😉

javi37
15. jún 2012

@ivka3901 No my teraz tiež 3. pokus...prvýkrát jedno embryjko - neúspešné, druhýkrát KET dva embryjká - neúspešné, teraz dva embryjká, v pondelok idem na krv...ale neviem, či vydržím netestovať. Aj keď aspoň dva dni si predĺžim, čo ak.

ivka3901
15. jún 2012

@javi37 tak v pondelok ideš na krv jáj ako ti závidím v dobrom,že to budeš mať za sebou 🙂 mňa láka si testnúť aspom deň pred krvičkou,lebo sa bojím sklamania do telefonu ☹ že zas negatívne

ivka3901
15. jún 2012

@javi37 ozaj a koľko ti vkladali a koľko bunkové?my to skúšame zato 4 krát,lebo už tehotná som bola,ale zamlknutý potrat v 9 týždni tak skúšame šťastie dalej 🙂

javi37
15. jún 2012

@ivka3901 No veď práve, tiež asi nevydržím...a v nedeľu by som za normálnych okolností mala dostať MS, tak som ako na tŕňoch a sledujem sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre