Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

soni1
22. jún 2012

@bella1303 aha, tak preto a v ktorom CAR ste boli?

bella1303
22. jún 2012

@soni1 boli sme v iscare v ba. Ty kam chodis?

alibabaa
22. jún 2012

@boska74 ahoj, den vkladu sa nepocita.. az ten dalsi sa rata.. ja som bola v piatok 🙂 dnes som 7den od vkladu. a tie prsia ta mozu fakt boliet z utrosu. aj mna bolia... ☹

soni1
22. jún 2012

@bella1303 my sme boli tiež v iscare v roku mi robili ET a v roku 2010 KET, ale neúspešne. Potom sme to nechali tak a začali sa snažiť prirodzene, ale doteraz sa nepodarilo. Tak ma gynekolog. opäť posiela do Iscare. My sme chodili k doc. Válkymu, ale teraz ho chcem zmeniť. Uvažujem nad Petrovou. Vy ku komu chodíte?

boska74
22. jún 2012

@alibabaa

Takze o dva dni skor🙂 som zvedava na statisticke udaje🙂

boska74
22. jún 2012

@alibabaa
myslela som tym, ze ja som bola v nedelu a ty o dva dni skor

bella1303
22. jún 2012

@soni1 ja chodim k lattakovej som s nou spokojna, je velmi mila

soni1
22. jún 2012

@bella1303 aj nad ňou som uvažovala, len som sa bála toho, že je ešte mladá a nemá toľko skúseností

bella1303
22. jún 2012

@soni1 to ma ani nenapadlo tak rozmyslat. Ja jej doverujem

karkana
22. jún 2012

@soni1 ja som nič nedoplácala za PK,

soni1
22. jún 2012

@bella1303 to je dobré, dôvera je podstatná, hlavne, aby to vyšlo, veď aj mladí musia začať a nadobúdať prax a skúsenosti. 🙂

soni1
22. jún 2012

@karkana Ďakujem a akú dlhú PK ste mali?

ivka3901
22. jún 2012

@alibabaa ahoj držím palce koľko bunkové ti vkladali?mala si aj PK?

makovicka53
23. jún 2012

@apple7 tak to je super a kedy ste spisovali ziadost?

karkana
23. jún 2012

so mnou čo bola na odbere z Prešova už dávnejšie, tak sa jej 18oplodnilo tri jej vložili a má dvojičky, a 15 má stále ešte zamrazených, a vyšlo jej to na tretí pokus,(ach,keby ja tak mala tých 15zamr.,,,,,, to by bolo 🙂 no ktovie čo s nimi ide teraz robiť

alibabaa
23. jún 2012

@ivka3901 vkladali mi blastocystu. .. a hej mala som PK. z 3 sa dalej vyvijalo iba 1 ... a zacinam mat depky... lebo mam taky pocit, ze ma cici bolia trosku menej ako trebars predvcerom... ☹
kedy ides na druhu krv? ja idem az 14den tak mi to vychadza 29.6. uz som teraz dokakana... a nedela az utorok bude den kedy zvycajne dorazi mrcha.. tak dufam, ze sa nezopakuje scenar z ET a nezacnem spinit.. inak budem vediet, co ma ten piatok caka..

jaja101
23. jún 2012

tak baby,aj napriek tomu,ze sliznica bola len 6,5mm mi to embryjko dali,este sa na mna oboril,ze to nieje dolezite,ze najdolezitejsia je psychika....no urcite....no snazim sa byt optimista,aspon kusok...pri prvom ET som vsak mala ine pocity,ako teraz pri tomto KET,dost ma to desi...musim zacat spinit,aby sa prijalo,ci nie???pri ET som spinila,aj sa prijalo,no nedopadlo to dobre.teraz ma zatial nic neboli,ani nic podobne...to cakanie je horor

boska74
23. jún 2012

@jaja101
Boze, ty si presnyyyyy moj pripad🙂 tiez som mala na kontrolu 6, 5 potom mi nechali davkovanie estrimaxu 2x1 na transfere mi nepovedali vysku sliznice, len ze je dostatocna🙂 a tiez mam uplne ine priznaky, resp. Uz aj nepriznaky. Predtym pocas et som spinila a tiez to nedopadlo dobre:potrat, teraz niiiiic🙂 drzim Ti velmi palce, predsa sme ketacky, no nie?

alibabaa
23. jún 2012

@boska74 @jaja101 ani mne nepovedali vysku sliznice... drzim palceky 🙂 a tiez skor nepriznaky ako priznaky...

boska74
23. jún 2012

@alibabaa

Hmh, asi to nebolo potrebne pre nich, ci?

alibabaa
23. jún 2012

@boska74 asi to nepokladaju za dolezite, lebo my sa do toho asi nerozumieme... a mozno je to lepsie, lebo ak by bola nizsia tak by sme zbytocne stresovali ako jaja101... takto nemam sancu rozmyslat nadtym ci je to dobre alebo zle...

boska74
23. jún 2012

@alibabaa

Presne, aj ja by som uz stresovala, ale to caknie je dlheeeee☹

alibabaa
23. jún 2012

@boska74 dlhe je este pekne slovo. nekonecne.. je vystiznejsie... 😖 😅 ale zvladneme. ine nam neostava... ty si teraz 6 den ze?

boska74
23. jún 2012

@alibabaa

Presne, aj ja by som uz stresovala, ale to caknie je dlheeeee☹

boska74
23. jún 2012

@alibabaa
Ja to pocitam od vkladu, ze 7 😉 ale vraj sa to pocita ob den a to som uz stihla ocikat 3 testy, jasne ze boli negativne. Asi mi je lepsie, ked viem, ze uz ich nemam.
Ty si prosim ta ktory den? A kolko si si dala vlozit? Dakujem

boska74
23. jún 2012

@alibabaa

Uz som sa docitala, ty vedies o dva dni🙂 ako Ti je?

kuspitka
23. jún 2012

kolko vám dievcata meskala mrcha ,ked ste brali lieky pocas IVF?

cuculik1
23. jún 2012

som sa prave dodeptala.... citala som nejaku americku stranku, kde bola statistika, na ktory den po ET na piaty den vysiel pozitivny teh. test. 50% bolo na 5 den, na 7 30%.... dofrasa, ja som dnes 5dpo 5dET a test snehobiely, .... frustrovana chcela som tam aspon naznak vidiet... a to som testovala 10.

annamary27
23. jún 2012

@kuspitka ahoj,mne meškala teraz 5 dní.

foryou25
23. jún 2012

@cuculik1 dostanes po riti, este je podla mna skoro, aj ked si mala PK, vydrz par dni este a budu tam palice, uvidis! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre