Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cuculik1
23. jún 2012

@foryou25 to je to ked mam doma asi 100 testov.... takze dnes som minula uz tri.... boze ja viem chore....ale si hovorim keby boli dve tak by to tam dnes uz bolo...slak ma trafi.... od rana som sama doma, manzel cely den v praci tak to na mna akosi ide.... 😒 😒 ako ty, kedy zacinas stimulovat?

bettypo
23. jún 2012

@cuculik1 jaj, nečítaj americké stránky. Na ten 5. deň niekedy sú //, ale väčšinou sú to dvojičky

foryou25
23. jún 2012

@cuculik1 28.6 idem na krv+ultrazvuk a podla toho sa rozhodne kedy zacinam pichat 🙂

boska74
23. jún 2012

@cuculik1

Ja som tiez na 5 den po ket s vkladom jedna blastocysta po 5 pk testla 3 , teraz nemam ani jeden a som najspokojnejsia🙂 teraz vazne, je to skoro a este nieco mojej znamej neukazal test nic a cakala dvojicky🙂 vazne sama by som tomu neuverila

cuculik1
23. jún 2012

@boska74 dakujem, ja neviem kde chodim na tie info na tych forach, od rana som ich uz presla aspon 20 a veru mnoho z nich pisalo 5 dni po PK. tak este pockam, co ine ostava 😉

cuculik1
23. jún 2012

@boska74 nie si ty uz 6 den po? kedy si mala vklad? ja v pondelok

boska74
23. jún 2012

@cuculik1
Ja som mala v nedelu, mala som na vyber ci nedela, alebo pondelok , tak som si vybrala tichu nedelu🙂 a do ktoreho centra chodis? Cize som o den skor🙂 ale ty si asi po et, nie?

cuculik1
23. jún 2012

@boska74 ano, ja som po et, dve blastocysty AA, ale vedeli sme ze s manzelovym problemom mensia uspesnost implatacie....chodime do iscare martin.... kedy testujes?

boska74
23. jún 2012

@cuculik1

Uz som testovala, minula 3 testy, negativne🙂 ale to som testla pred 2 dnami🙂 a vcera

Uz nemam test a radsej az pred krvou
Minule som to vydrzala do krvi bez testu a bol pozitivny, tak teraz asi neuvidim ciarky☹

boska74
23. jún 2012

@cuculik1

No a ja mam blastocystu 1 B1 🙂 teraz som si dala len jednu, pre istotu

cuculik1
23. jún 2012

@boska74 ja ani neplanujem ist na krv, ked nebudem mat pozitivny test tak do 12 dna, mna testy nikdy nesklamali, pouzivam 10 a tie mi vzdy zachytili aj ked som mala vysledok z krvi naozaj tesne nad nulou.... nechcem brat zbytocne dlho hormony...., mate este nejake zmrazene?

jaja101
23. jún 2012

@boska74 no vidis...co uz s nami robia,nie je normalne...najhorsie je,ze som zdravotnik a presne viem,co a ako ma byt.a preto uz im vobec nedoverujem.pri ET som mala sliznicu 9 co bolo super,preto sa aj udrzalo ale zial zamlknuty potrat,ukonceny v 11 tyzdni kyretom ☹ .aj ja mam estrimax 2x1.a utroš 2x2.beries este nieco okrem toho?pri et som brala aj duphaston.ale estimax nie.kolky si den?drzim moc moc palce.pa

boska74
23. jún 2012

@kuspitka

Ahoj🙂 uz som to nasla, mala som dlhy protokol, menzes som mala dostat medzi 15-17januarom a dostala som 18 o ten den neskor a gonal som zacala pichat 19. Dufam, ze si uz dostala

boska74
23. jún 2012

@cuculik1
Ja som vtedy po et sa bala testnut a radsej som mohla

Tiez nechcem zbytocne brat hormony, mna ale objednali na krv az 3 jula ☹

boska74
23. jún 2012

@cuculik1

A mame este 8 zmrazenych🙂 vdaka bohu

jaja101
23. jún 2012

@alibabaa ale to by mali povedat...v cechach napr tvrdia,ze pri ket musi byt sliznica aspon 8-9mm.u nas je to 7.moj dr sam na diskusnom fore tvrdi,ze davaju len nad 7 a vidis,mne supne pri 6,5.ved mohol pockat do pondelka,ja som mu totizto v stredu volala,ze som bola na sone a sliznica neporastla a on ze aj tak to nechame na piatok.hnevam sa,ale hlavne sa hnevam sama na seba,ze som tak malo priebojna a neviem si dupnut a povedat nie,aj ked viem,ze by to tak bolo lepsie,bo do pondelka by este porastla... ☹

boska74
23. jún 2012

@jaja101

Ta sliznica, tiez ju nemam neaku velku, ked mi po et vysiel poz, test z krvi mala som 7 mm, spinila som a dali mi stale utros 2x2 ziadne zvysenie a ziadny duphaston skoncilo to skorym rannym potratom

Teraz pred ketom na kontrole som mala len 6,5 a ana vklade nieviem, pretoze ked som sa pytala nepovedali mi ciselne, len ze je postacujuca a lezala som 10 minut
Beriem utros 2x2 a estroferm 2x2
Vtedy som sa zamyslala preco mi nezvysili davky, alebo ten duphaston, pytala som sa ich, ale vraj len utros 2x2
Nepozdava sa mi ta sliznica, aj ked viem, ze minimaln pozadovana je 7 mm, ale cim je vyssia je to lepsie pre uhniezdenie, nie? A preco nam nedaju3x1 ako v inych centrach?

cuculik1
23. jún 2012

@boska74 tak este ze mate tolko mrazacikov, my mame vlastne tri nie dve... mali sme 5 blastocyst dve sme dali vlozit a tri nechali, ja som sa na krv ani neobjednavala, na krv pojdem iba ked sa to zvrtne na pozitivne, pekny den este

cuculik1
23. jún 2012

@boska74 ja mam inas utros tri krat denne dva.... dot , ci? a to som mala 10 mm sliznicu....

stastenka42
23. jún 2012

ahojte,ja chodím do Brna,tiež požadujú sliznicu minimálne 7mm, a utroš dávajú 4x2,plus prednison 5mg a anopyrín proti zrážanlivosti krvi...ked som to užívala aj som otehu,ale na Sk to nedavali a nikdy som nebola tehotná ☹ takže kludne si možte pridavať aj anopyrín 100mg 1 tbl denne a prednison 1tbl denne,

leontinka27
23. jún 2012

baby som tu znova.dlho som sa netesila s pozitiv. testu z krvi. zasa krvacam a viac ako vo stvrtok.piatok bol sice test z krvi pozitivny ale dnes je tej krvi dost. aj krize mo bolia.moja radost netrvala dlho.fnuk na dalsiu krv idem až v utorok.

leontinka27
23. jún 2012

@javi37 zasa krvacam uz som na nervy.ty si na tom ako?

stastenka42
23. jún 2012

@leontinka27 ahoj,nerob ešte uzávery...ja som to mala tiež,normálne na vložky,až do nejakého 8tt a všetko bolo ok,tak neboj,niektoré zeny majú aj akoby menzes 🙂

leontinka27
23. jún 2012

@stastenka42 bodaj by si mala pravdu.ja nemam ale ani ziadne priznaky okrem toho ze ma boli brucho ako na menzes a aj krize.no co budem muset pockat do utorka. a prosim ta co si uzivala?

javi37
23. jún 2012

@leontinka27 Mne Herman kazal dat si 4 duphastony naraz...vecer vo stvrtok sa mi tiez pustila taka tmavohneda krv, tak som si hned rano dala aj 2 utrogestany a vecer si davam tiez a bolesti prestali aj krvacanie.

cuculik1
23. jún 2012

@leontinka27 to mi je luto, cely ten kolotoc ivf je strasne frustrujuci, ale aspon vies ze vies otehotniet, uvidis, este nestracaj nadej

stastenka42
23. jún 2012

@leontinka27 ani ja som nemala žiadne príznaky,iba prsia a boleli ma kríže a stále sa mi chcelo spať a bolela ma hlava...ani raz som nevracala ,ani nič podobné.Brala som utrogestan 4x2,tak ho aj ty dalej ber,je to na udržanie tehu a plus to čo som písala vyššie,prednison na oslabenie imunity a anopyrín na riedenie krvi,vraj to tiež zabranuje potratom,davajú to v centre hned s utrošom a estrogeny 3x2mg.Lieky určite nevysadzuj až do krvičky,neboj ,ešte stále je šanca,lahni si a oddychuj,nenamáhaj bruško 🙂

leontinka27
23. jún 2012

@javi37 hej no fain a je ti lepsie?????ja mam krv upne cervenu aj take kusky som mala take tahave......dnes som si vymenila aj dve intimky.beriem utrogestan 3*2 a mam doma aj duphaston tak rozmyslam ci si ho dam.ja sa bojim toho ci uz nieje neskoro ked som mala to krvacanie s tym slizom alebo co to bolo.

leontinka27
23. jún 2012

@cuculik1 no mne tiez pretoze radost bola predcasna ale budem verit este do utorka.mozno to este zije.

leontinka27
23. jún 2012

@stastenka42 budem sa snazit odychovat.........si ma ukludnila ze si to mala rovnake ako to mam teraz ja.mam aj askorutin doma mam aj duphaston.utros beriem tak rozmyslam ze si to nasadim...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre