Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 uz beriem estrofen, a chodim na kontroly, este predne nevieme kedy.. A vy sa kedy chystate na dalsi pokus, nechcete vyskusat toho mrazacika, ktoreho mate?

leontinka27
25. jún 2012

@jomini my nemame nedala som si ho zamrazait.jedneho. ja dalsi o tri mesiace tak najskor musim podstupit zasa vysetrenia, potom podat ziadost na positovnu v centre maju cez leto dovolenku tak neviem kedy to bude...no nech ti to rychlo ubehne a nech uz mas mrazacika v brusku a nech sa mu dari az do konca

bique
25. jún 2012

@kuspitka 225 jednotiek a kolko mam este neviem, lebo iba v stredu idem na prvu kontrolu po 5tich davkach 😉

jomini
25. jún 2012

@leontinka27 dakujem, drzim palceky 🙂 jeden lekar povedal, ze ked sa ivf podari na prvy pokus, je to stastna nahoda 🙂 ..trosku ma to ukludnilo, po nasom prvom neuspechu, mozno aj Teba.

kuspitka
25. jún 2012

@bique to si uz kolko dni pichas? 5dni uz,ked si napisala 5davok

cora41
25. jún 2012

@leontinka27 je mi luto...neboj, nevzdavaj, uvidis, ze raz to vyjde!! MUSI!!

cora41
25. jún 2012

@javi37 ach moja, straaasne mi to je luto, hlavne po tom, cim si si presla...Hore hlavu moja, asi to tak malo byt, skusaj dalej a nevzdavaj...raz to dokazeme!!!

cora41
25. jún 2012

tak ahojte baby, takze oficialny vysledok z krvi je super negatrivny 😢 😢 😢 😢 Takze moje prve ET pred mesiacom a terajsie KET zlyhalo...uz nemam ani mrazacika, takze ma Herman zavolal na diskusiu co dalej 6. jula..Aj by som si dala pauzu 2 mesiace na leto a aj mi je to tak luto, ze by som najradsej isla do dalsieho cyklu..No to znamena dalsie hormony, stimulacia a uz mi z toho hrabe...Poradte!!! zufalost ☹ ☹ ☹

boska74
25. jún 2012

Ahojte, takze aj ja prispejem
Dnes , teda teraz som si urobila test aje uplne snehobiely......... Dnes mam 9 den po ket a teraz vydrzat do krvy 3 7?

ivka3901
25. jún 2012

ahojte baby dneska sme boli na druhej krvičke a je zas negatívna,ale to som čakala,ale stala sa taká vec,že mi volala asi po hodine sestrička z centra a povedala,že na budúci týždeň v pondelok mám prísť zas na krv,že sa im niečo nezdá 😕 no a já som už nahlásila,že idem do roboty 😒 čo myslíte?stalo sa vám to niektorej?

melisska
25. jún 2012

@ivka3901 mne sa stalo ze krv bola negativna a bola som tehu drzim silne palce

melisska
25. jún 2012

@boska74 ked si dnes 9 den po preco ides na krv az 3.7.? 😕

melisska
25. jún 2012

@cora41 bola som neraz v takej situacii ale asi lepsie je trosku oddych, srovnat si myslienky a svierou pokracivat-len moj nazor, aj ked my by sme si dali najradsej vkladat kazdy mesiac 😀

ivka3901
25. jún 2012

@melisska áno a krv bola bola negatívna koľký deň po et?a dobre dopadlo to tehotenstvo?a ako sa to potom riešilo dalej?

melisska
25. jún 2012

@ivka3901 potom som si robila testy asi 6 a isla som s nimi ku dr. ze sa museli pomylit.....9tt MA 😔

ivka3901
25. jún 2012

@cora41 to mi je lúto ☹ viem čo prežívaš pozri ako som já teraz dopadla 😕 normálne som už oznámila každému,že idem do roboty aj sme grilovaly a čo to popili aj som fajčila a včera sme boli na kúpalisku 😅

melisska
25. jún 2012

@ivka3901 15 den po et to bolo

ivka3901
25. jún 2012

@melisska ahá no uvidíme ako mi dopadneme v pondelok no já som už tehotná bola a tiež som potratila v 9 týždni MA a preto teraz beriem PREDNISON

ivka3901
25. jún 2012

@melisska ahá tak já som dneska 14 deň a spravila som si teraz a bol tam slabý duch tak si skúsim spraviť zajtra ráno 😕

boska74
25. jún 2012

@melisska pretoze objednavaju na 14 den vkladu 17 som mala transfer, 14 den je 30 , to je v sobotu a objednali ma na recepcii v utorok 3

melisska
25. jún 2012

@boska74 oki 😀

cora41
25. jún 2012

@melisska dakujem...ved tento mesiac ani nikde nejdem, lebo idem k doktorovi az o 10 dni ☹

melisska
25. jún 2012

@ivka3901 skusaj drzim paste 😉

melisska
25. jún 2012

@cora41 🤐 🤐 🤐

cuculik1
25. jún 2012

@cora41 asi pre telo bude lespie si trosku oddychnut, mozno ty sa cittis pripravena, rozumiem, to je nedockavost ale mozno telo je prehormonovane.... ci uz pojdes teraz, alebo o dva mesiace , myslim, ze nic nezmeskas....to je len moj nazor, my planujeme ket po mesacnej mozno aj dvoj pauze

cuculik1
25. jún 2012

@ivka3901 ja odpadnem, tak to su mi novinky, si musela byt poriadne v soku co? inac rada pocuvam ze grilovacka, kupko.... tak drzim palce a informuj o dalsom progrese

cuculik1
25. jún 2012

@boska74 deprimujuce...., ja uz vidim, ze kracam tou istou cestou, ja neviem tento mesiac to tu je akesi negativne..., mne manzel v domneni ze moje vsetky testy co mam doma dnes nakupil dalsie, samozrejme som ho nepotesila.....

cuculik1
25. jún 2012

otazka pre vsetky. snazila som sa teraz najst ceniky jednotlivych car, ale samozrejme som nic nenasla, iba iscare, ale ten pozname nakolko tam chodime.... takze kolko ste tie co mate skusenosti platili v jednotlivych car za ket? myslim zo vsetkych rozmrazenie, vkladanie a co ja viem co vsetko je k tomu potrebne....a kolko vas vyslo samotne mrazenie?

alibabaa
25. jún 2012

@cuculik1 zalezi od toho ktore mesto... ba gynfiv http://www.gyn-fiv.sk/financovanie/ cennik najdes dolu

cuculik1
25. jún 2012

dievcata a pri tom kete sa nejake lieky beru uz od prveho dna menstruacie? ci sa moze aj neskor? ja len ako to prebieha keby niekto chcel ist hned dalsi cyklus po neuspesnom et, ked neviem kedy dostanem? a tiez citam ze niektore idete po neuspesnom ET hned na KET. to je standard? tak sa odporuca ? nie je lepsie si oddychnut? ja viem mnoho otazok..... 😉 ale please ak viete dajte mi vediet, teraz uz neviem ci davat pauzu alebo nie? sme mysleli ze si oddychneme na dovci a potom.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre