Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
javi37
26. jún 2012

@cora41 Veru ostaň, ani sa nepohni 🙂. No lieky som včera vysadila, tak čakám MS ako časovanú bombu. Už ma znova aj pobolieva brucho.

javi37
26. jún 2012

@kuspitka Ahoj, biedne, s nervami v koncoch...v polke augusta KET.

kuspitka
26. jún 2012

@javi37 joj moja preco tak neskoro mas ket?a kde chodís do centra?

javi37
26. jún 2012

@kuspitka Lebo včera som volala Hermanovi a povedal, že v júli má nejaké konferencie, tak že až v polke augusta? Mám na neho tlačiť? Lepšie je kedy?

kuspitka
26. jún 2012

@javi37 nie ja sa len pýtam prečo.ja som rozmýšlala ,že tiež pojdem do KE ,ale potom sme zas išliu do MT..

javi37
26. jún 2012

@kuspitka My máme v MT jedno neúspešné ET a jedno neúspešné KET. Teraz v KE jedno úspešné ET, ale sa embryjko neudržalo ☹ .

kuspitka
26. jún 2012

@javi37 ja mne sa podarilo 2IVF a mala som 1IVF neuspešne a 5KET neuspešné..

leontinka27
26. jún 2012

tak baby vcera vecer to zo mna uz aj vypadlo,dnes uz neocakavam ziadny zazrak z krvi......budem sa snazit hned vybavit vsetko na dalsie ivf.vidím to tak na september....vsetkym tehulkam zelam krasne tehulkovanie a nam vsetkym vela síl do noveho boja a nevzdavat sa!!!!!!!!raz sa nam to podari....... 🙂

kuspitka
26. jún 2012

@leontinka27 moja neboj podari sa ....

leontinka27
26. jún 2012

@kuspitka raz urcite ano.............

kuspitka
26. jún 2012

@leontinka27 musí sa to raz podariť...
ja neviem co mám robit skoncilo mi DNP a musím ist na pn,ale som na rodicaku..

leontinka27
26. jún 2012

@kuspitka no super mozno ti poradia v teme DNP ale myslim ze sa to da.ked sa da ist na ocerku alebo ako to je

kuspitka
26. jún 2012

@leontinka27 uz som tam pisala...som uz z toho na nervy..

cuculik1
26. jún 2012

@kuspitka ja som pocas stimulky unavu necitila skor tak od 8 dna pichania trosku bolesti v podbrusku, ale myslim ze citit sa unavena je normalne

kuspitka
26. jún 2012

@cuculik1 joj moja mna hlava boli hrozne a som unavena strasne

cuculik1
26. jún 2012

@bettypo fotila ale je to slabo vidno....teraz po zaschnuti este menej....dnes budem mat aj krv vysledok ale je to podla testu slabsie ako v januari ked som mala tiez takeho ducha a vtedy som mala hcg z krvi hranicne pozitivne, 4,5....povedali ze pod 4 sa rata ako neg. Tak uvidime.....a do toho mi akurat dnes volali z prace, ze sa mam cim skor rozhodnut ci beriem ponuku na vyssom poste....znamenalo by to pre mna od septembra tri mesiace mimo domu....tak ja neviem, dnes je to poriadne zamotane.....

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kuspitka
26. jún 2012

@cuculik1 ja by som to zobrala,mozno zmena ti pomoze..

kuspitka
26. jún 2012

@bettypo tebe kolko vložili embrii?

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kuspitka
26. jún 2012

@bettypo mne 10tt jedno.
teraz si chcem dať zas 2..aj si po ET lezala?

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kuspitka
26. jún 2012

@bettypo aj ja som mala pri malej brucho,ako balon a podarilo sa mi to a mala som zaciatok OHSS a aj to pomohlo..chcem aj teraz lezat hore nohy.pri malej som lezala.
malu dám ku rodičom..

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cuculik1
26. jún 2012

@bettypo ano dnes 8 den po et po pk, ....neviem co robit, ak to zoberiem tak by vizia najblizsieho ket bola az v decembri....preboha ved to je daleko a ja mam uz za dva mesiace 33 r. Strasna dilema, keby som aspon nemusela byt na druhom konci republiky....fakt neviem, ta ponuka bola dnes poriadnym sokom....velky karierny postup ale neviem za aku dan....na druhej strane ak to odmietnem druha sanca namusi prist.....uvidime

kuspitka
26. jún 2012

@bettypo tak ja budem aspon kus a potom upratovat,ked mala nebude doma..
@cuculik1 podla mna je to skoro na test mne ukazalo na 10den ,aj ked som cakala dve

cuculik1
26. jún 2012

@kuspitka no ved uvidime, musim len cakat, tento tyzden som este pn...uz mam pri sebe zase novu knihu, dialkove od tv, laptop a takto mi ubieha den....a to si mala tiez PK? A aky silny test?

kuspitka
26. jún 2012

@cuculik1 mala som PK aj teraz asi budem mať.
test som si robila mama test a rapid.
teraz sa bojím viacej,ako pri malej.len nech mam aspon 2embria na vlozenie ine ma nezaujima.brala si aj nejake vitamíny?

cuculik1
26. jún 2012

@kuspitka ja akurat kys. Listovu ale take konske davky, macu a citala soma aj o l arginine ze je dobry na vajicka tak aj ten obcas....a vajicka som nakoniec vraj mala pekne ale ci pomohli vitaminy neviem.....a strasne vela som pila lebo v car mi povedali ze mam asi pco lebo som mala ten antimullerov hormon trosku vyssi, tak som pila aj 5 aj viac l denne...a v den odberu som mala trochu vody v bruchu ale ta do vkladu nastastie zmizla a k tomu aby som nezabudla som pocas stimulky jedla taky prasok, bielkoviny z obchodu pre sportovcov....teda zvyseny prisun bielkovin....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre