Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
26. jún 2012

@cuculik1 ja uz macu nemam kupenu..
uz len kyselinu papam...

cuculik1
26. jún 2012

@kuspitka a este sme obaja s manzelom chodili aj pred stimulkou aj pocas na akupunkturu....vraj sme obaja "chladni" tak nam prehrievali telo a napichavali rozne body....inac u tej akupunkturistky otehotnelo vela zien ale nie len primarne tie ktore tam chodili s neplodnostou, proste vseobecne to telu nejako pomaha, ja inac na tieto veci moc neverim ale topiaci sa aj slamky chyta....

kuspitka
26. jún 2012

@cuculik1 tak ja uz nestiham nic skusat

bique
26. jún 2012

@kuspitka ale ty mas gonal a ja menopur 😉

kuspitka
26. jún 2012

@bique asi je to rovnake to iste

annamary27
26. jún 2012

@kuspitka ano,ked môžem,vždy si pospím aj cez den.

bique
26. jún 2012

@kuspitka to neviem, ale ja mam dost vysoku davku...vsak uvidime, pri prvom ivf som reagovala dobre, mala vela vajok, kvalitnych, 16 nam prezilo aj pk, tak doki povedal, ze dame presne taku istu stymulku ako prvykrat...takze asi to je vsetko ok

cuculik1
26. jún 2012

Takze hcg z krvi hodnota 1, co je povazovane za negativne.....

bique
26. jún 2012

@cuculik1 to mi je luto, tak som verila a myslela na teba ☹ ja som mala 2x po KET presne taku istu hodnotu, ale test mi neukazal vobec nic 😖 hlavu hore, trosku oddych a bojujeme dalej...raz sa to urcite podari 🤐

kuspitka
26. jún 2012

@bique ja sa bojím toho ,že nebude nic..

hencidlo
26. jún 2012

@cuculik1 to je mi luto viem co prezivas, citim s tebou ☹ ale musime verit, ze sa to podari aj nam 😉

kuspitka
26. jún 2012

@annamary27 joj len mne sa neda velmi spat cez den..

annamary27
26. jún 2012

@kuspitka mne sa dá,kým nemám bábo ako ty 😉 a od včera som na PN,takže spím kedy viem,musím vyležať chorobu čo ma teraz chytila,nech mám v pohode OPu aj ET.

kuspitka
26. jún 2012

@annamary27 kedy mas ET?

annamary27
26. jún 2012

to ešte nevieme,ale najksor 5.7,ak štvrtková kontrola dopadne tak že končím s injekciami a mali by sme aj PK.

cuculik1
26. jún 2012

Dievcata kedze dnes 8dpo et 5 dnoveho embr. Teda 13 den od opu mam hodnotu hcg1, myslite ze mozem vysadit utros?

cuculik1
26. jún 2012

tak som si volalal do car, povedali mi ze este stale moze byt skoro na detektovanie hcg aj v krvi.... no neviem, al etaktiez mi doktor povedal, ze vraj pret KET je dobre podsupit hysteroskopiu ci ako sa to vola? mate taketo skusenosti? je to naozaj potrebne? predpokladam, ze si za to car uctuje prachy.....na co to vlastne je?

ivka3901
26. jún 2012

@cuculik1 no zatiaľ nič nové len toľko,že som si robila testíky a je tam aspom duch,ale baby mi píšu,že mi može pomaly stúpať hcg,ale toto je náš 4 IVFa v živote sme neboli v takejto situácií 😒

cuculik1
26. jún 2012

@ivka3901 no vidis... ja mam teraz nieco podobne.... na teste duch krv hodnota 1

cuculik1
26. jún 2012

@cuculik1 a beres este lieky?

leontinka27
26. jún 2012

tak baby aby toho este nebolo dost sice mam krasne hcg 301 ale stale krvacam a vcera zo mna vypadla krvna zrazenia taka velka a mozno to bude mimomaternicove tehotenstvo.nadhera.este idem na hcg vo stvrtok.

ivka3901
26. jún 2012

@cuculik1 no hysteroskopiu mi nerobili,lebo sme nikdy nemala KET,ale je to prečistenie maternice nič zlé podľa mňa 🙂 aj já som chcela a uvažovala,že by som išla,ale nakoniec mi to dr. v centre nenavrhla 😒

cuculik1
26. jún 2012

@leontinka27 boze, to strasne, chcem uz konecne pocut o jednom uspesnom normalne prebiehajucom tehu.....

ivka3901
26. jún 2012

@cuculik1 no vidíš aspom máme ducha 🙂 a pozri jak som já dopadla tak nevešaj hlavu 🙂 a utroš mám nakázané brať dalej

cuculik1
26. jún 2012

@ivka3901 precistenie? doktor hovoril nieco o tom, ze sa odoberie vzorka a zisti sa, ci je to ok? ja neviem ci to zase nie je o biznise.... je to potrebne aj ked som v minulosti tahala tehu do 8tt, nie je to len pre tie co sa im vobec nedokaze uchytit? ja mam inac sliznicu vzdy peknu okolo 10mm, pri iui som mala myslim 9mm

cuculik1
26. jún 2012

@ivka3901 a teraz si ktory den od odberu?

leontinka27
26. jún 2012

@cuculik1 no ja uz ani neviem co si mam mysliet....zrazenina ako svet priznaky ziadne hcg vysoke.ale keby bolo mimimaternicove mala by som boleti nie?podla mna sa zacne znizovat hcg asi len teraz lebo len vecer to zo mna vypadlo

cuculik1
26. jún 2012

@ivka3901 samozrejme zase som studovala a vycitala som ze po prenose blastocysty by tehotenstvo ktore je vitalne malo mat nameratelne hodnoty v krvi uz 7 den po ET, ja som mala v minulosti na 12 den po ovulaci hodnotu 45 a to mi vtedy iny doktor povedal ze je dost malo a tak to ja dopadlo, dnes 13 den od opu a hodnota 1, som maximalne realisticka, manzel mi to vycita, lebo dnes videl krdel bocianov.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leontinka27
26. jún 2012

@ivka3901 a tebe sa aky zazrak stal ?zeby to bolo tehu?bola si na krv?preco si si myslela ze to nevyslo?

cuculik1
26. jún 2012

@leontinka27 napisem skusenost kamaratky, nedavno bola operovana , mimomaternicove, nechcem strasit, ale proste tym si presla.... do 7 tt vsetko ok, bez bolesti, na kontrole bola v 5TT potom uz, v 7TT zacala silno krvacat, velke bolesti, praskol jej vajickovod, dnes je po operacii doma.... a na ultrazvuku si nebola? sice do hodnoty 1000 nie je vraj nic vidno....mne to pri prvom tehu tiez hrozilo , nic nevideli ale o dva dni to uz tam bolo... ale ked teraz krvacas isto to mimo nebude, len ti ta hodnota asi pomaly klesa....a ktovie, mozno to krpec vsetko ustoji.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre