Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

boska74
27. jún 2012

@majka2309

Majka ahoj🙂 ajnsi mala teraz neake priznaky- pocity po ket na tehotnost?

majka2309
27. jún 2012

@kuspitka ...jej ano naozaj ...mesacny rozdiel len🙂

majka2309
27. jún 2012

@boska74 ...vobec ziadne priznaky...takze sa ani necitim ako tehotna....skor mam take blbe pocity ako na kramy,takze mam strach

kuspitka
27. jún 2012

@majka2309 teraz som si vsimla.

boska74
27. jún 2012

@majka2309
Nemaj strach, vraj to tak byva🙂 a ved ty uz mas jedno babo, tak asi uz vies, ako to bezi🙂

javi37
28. jún 2012

@cora41 Cori, už si dostala MS? Ja stále nič 😒 , najradšej by som to už mala za sebou.

cora41
28. jún 2012

@javi37 ahoj moja, ano, dnes v noci - respektive rano...takze idem volat Hermimu, co dalej, lebo sa mi kazal ozvat..Uz sa tesim na jeho prijemny nicim nezainteresovany hlas..☹ Kedy si vysadila lieky?

javi37
28. jún 2012

@cora41 V pondelok ráno som si ešte dala duphaston aj estrimax. Nech to máš rýchlo za sebou, mňa to tiež čaká ☹.

cora41
28. jún 2012

@javi37 ja tiez v pondelok rano rovnako ako ty...Uz som mu volala, idem za nim dnes o druhej, takze uvidime, co mi povie...a este nemas ani priznaky na prichod MS?

javi37
28. jún 2012

@cora41 Sem-tam ma pobolieva brucho, ale takisto ako po celý čas od ET...joj, iba sa mi to takto predlžuje ☹ . Poobede budem na Teba myslieť 🙂 . Inak, máš to ďaleko do KE?

cora41
28. jún 2012

@javi37 ku Hermanovi 7 min autom🙂 som priamo z KE a ty? neboj, myslim, ze do konca tyzdna ju mas urcite..

javi37
28. jún 2012

@cora41 Joj, to máš super...ja hodinku a pol autom 😒 .

cora41
28. jún 2012

@javi37 ved uvidime, co mi povie a ci moje super storocne telo bude v poriadku...Na buduci tyzden ide manzelino k andrologovi, takze sa trochu obavam, ze ak mu da nejake lieky ( vraj ma nejaky zapal), tak nebudeme moct ist na dalsie IVF hned, ale az ked to doberie...tak vlastne uvidim...este ze som v praci a tak rychlo mi to ubehne..ty si este doma? kedy sa chystas do prace? alebo ostanes na PN do druheho pokusu?

javi37
28. jún 2012

@cora41 Ale nie cori, ja som v práci, ani som nebola PN, zobrala som si len 2 dni dovolenku po ET. Držím palce manželovi, neboj dopadne to dobre a hlavne letné mesiace vždy tak skoro ubehnú. Potom vyzisti, že kedy to tam vlastne Herman nebude 😉 , nech sa mi do telefónu nevyhovára 🙂 .

cora41
28. jún 2012

@javi37 vsetko zistim a dam vediet!!🙂 pa zatial do obeda

jaja101
28. jún 2012

ahojte babenky,tak včera 5 deň po KET,špinenie,volala som do centra,to čo som predpokladala:začať jesť aj duphaston,naštastie som si ho kupila,pre istotu už v pondelok,tak šup a teraz len čakať....dnes už nešpiním.ale včera som si urobila test a tam slabá čiarka.tak už len dúfať.kamoška ma prehovara na krv,robi v nemocnici,že prvý týždeň už je Hcg od 5 do 50,tak uvidim,možno zajtra skočím.

mabumi
28. jún 2012

@jaja101 ahoj a gratulujem 😉
a co este ine jes okrem duphasotnu a v akych davkach? predpokladam ze utrogestan. a duphastonu jes kolko?

alex81
28. jún 2012

@jaja101 Drzim palceky ... 😉

ria191
28. jún 2012

@jaja101 aj ja gratulujem 🙂 🙂 🙂

leontinka27
28. jún 2012

Baby som uplne nestastna. dnes som bola zasa na hcg mam 457,8 to som 16 den po et. stale krvacam.i ked uz menej lebo mam lieky ale lekar si mysli ze mam mimomaternicove ☹

mortiiss
28. jún 2012

@leontinka27 kočka, ja Ta tu sledujem uz par dni, ale prosim Ta, co sa nervujes? Ved Ty si tehotna 🙂 Take stupanie HCG je uplne standartne tehotenstvo. Krvacanie nevadi...nie si sama, co mas menzes pocas tehu...lekar nech Ti spravi sono...mimomaternicove ma nizsie stupanie HCG, nie?

mabumi
28. jún 2012

@leontinka27 a na sone nic nevidiet? aku mas sliznicu? ci ti sono ani nerobili?

javi37
28. jún 2012

@leontinka27 Od rána tu čakám, že sa objavíš...som na Teba myslela. K tomuto sa veľmi vyjadriť neviem, ale viem, že moju kamošku tiež doktor strašil týždeň, že má mimomaternicové tehotenstvo a nakoniec bolo všetko v poriadku. Takže držím palce. Aj keď si myslím, že tá hodnota je v norme, ako Ti to vychádza, naposledy a ktorého si mala koľko?

leontinka27
28. jún 2012

@mortiiss bodaj by si mala pravdu sono som mala v pondelok nic tam nebolo.zajtra idem do centra.doki si mysli ze mam mimomaternicove koli tomu krvacaniu.tiez by mohol povedat ze uvidime. ved to ze neviem ake ma byt stupanie.

leontinka27
28. jún 2012

@mabumi na sone som bola este v pondelok.....

leontinka27
28. jún 2012

@javi37 no v utorok 26 som mala 307 a dnes 457,8...ach nech to nieje mimo. neviete ak by bolo tak by sa to dalo aj liekmi ked je to na zaciatku......

mabumi
28. jún 2012

@leontinka27 tie hodnoty hcg si najdes lahko na nete ake su normy. zajtra ides aj na sono? mozno tam uz bude nejaka dutinka, alebo aspon vysoka sliznica. ak ti nepovie, tak sa na to opytaj. niekedy lekari viac vystresuju ako pomôzu 😠
drzim palce 😉

leontinka27
28. jún 2012

@javi37 a kamoska aj krvacala???

leontinka27
28. jún 2012

@mabumi dakujem uz som na nervy ale zajtra budem vediet na com som.....

mortiiss
28. jún 2012

@leontinka27 Jaaj, neznasam to tiez, ked lekari hned vytahuju najciernejsie scenare bez toho, aby sa ubezpecili o prave.
Drzim palce, moc, moc, moc ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre