Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

gelinka75
28. jún 2012

@leontinka27 mas aj bolesti? ja som mala mimomaternicove ale teda aj bolesti a HCG som mala naposledy okolo 627, potom ma operovali ☹

mabumi
28. jún 2012

@leontinka27 pozerala som ja tu tabulku a si v norme. dokonca skoro v hornej hranici 😉 😉 😉

javi37
28. jún 2012

@leontinka27 To Ti neviem povedať,či krváacala, len viem, že mi plakala do telefónu, keď jej to doktor povedal.

leontinka27
28. jún 2012

@mortiiss no ved toto on ze zajtra pridete vypiseme ziadanku do nemocnice....

leontinka27
28. jún 2012

@mabumi ach jaj kricala by som od jedu od strachu od vsetkeho

leontinka27
28. jún 2012

@gelinka75 nie bolesti ziadne ale ved som len 16 den od et

leontinka27
28. jún 2012

@gelinka75 koli to bol den ked si musela do nemocnice od et, nedalo sa to liekmi????

mabumi
28. jún 2012

@leontinka27 nemôzes ist aj k inemu dr?
chudatko, aj tieto stresy ti teda nepridavaju. urcite by som zasla k niekomu inemu. a to co najskôr.
viem, ze je to strasne tazke, ale skus sa ukludnit a mysliet pozitivne. ak krvacas a babo je tam kde ma byt, tak potrebujes predovsetkym POKOJ na lôzku 😒

leontinka27
28. jún 2012

@mabumi ved som volala svoju ze mam prist zajtra ale zajtra idem uz do blavy...no krvacam uz menej ale som na liekoch tak mozno preto......strasne mi bije srdce

gelinka75
28. jún 2012

@leontinka27 ja som nemala po ET ale prirodzene, zatial sa neplas, uz som tu citala tolkokrat, ze dr. ma podozrenie na mimomaternicove, ale krvacanie to hned neznamena, problem je, ze je to take malinke, ze to nevidi ani na sono, tak preto sa len domnieva

gelinka75
28. jún 2012

@leontinka27 pocuj ked lieky pomahaju tak je to dobre, mne dali vtedy duphaston a viac som zacala krvacat 😉

javi37
28. jún 2012

@leontinka27 No hlavne bábu takto vôbec nepomáhaš, takže hlavu a nohy hore a oddychuj. Nájdi si niečo, čo Ti zamestná myseľ...teraz Ti diskusia nepomôže vôbec, aj keď my sme tu s Tebou rady 🙂 .

leontinka27
28. jún 2012

baby dakujem som v praci.snazim sa byt v klude.zajtra sa uvidi.bude ako bude. chcem sa vyhnut aspon tej operacii ked uz by to bolo. idem off lebo cim viac citam tym som zmetenejsia.zajtra sa ozvem ako som dopadla

mabumi
28. jún 2012

@leontinka27 a nemôzes sa do CAR objednat na neskôr a najskôr ist ku svojej? alebo do BA chod az v pondelok. ak ti chce len "vypisat ziadanku" - tak skoro???? kvôli podozreniu? ja ked som naposledy bola na ET, tak som stretla babu, co lezala so mnou na izbe pri vklade - mala mimomaternicove a isla do nemocnice az ked som tam ja bola na konzultacii pred dalsim KET. cize cca po mesiaci. toto je prilis skoro aby ta posielal na zakrok este ani nema istotu ci to je alebo nie je OK 😉

ivka3901
28. jún 2012

baby,ked krvácam tak može byť aj z ET mimomaternicové aj ked krv som mala negatívnu?

melisska
28. jún 2012

@ivka3901 ak je krv neg. nie si tehu ani mimomaternice

ivka3901
28. jún 2012

@melisska no práveže ešte som nebola na krvičke mám ísť na budúci týždeň v pondelok,ale stále krvácam a na testíku už nemám ani ducha ☹

melisska
28. jún 2012

@ivka3901 ja som mala mmimo 4x, ver mi, HCG bolo vzdy pozitivne a rastlo len nie dlho 😔

melisska
28. jún 2012

@ivka3901 no ja som pri mimo nekrvacala, skor som mala ostre bolesti k tore presli a hnedy vytok, neboj to nemas

ivka3901
28. jún 2012

@melisska 🙂 dakujem troška si ma utešila a myslíš,žeby som mohla mať ešte v pondelok krvičku pozitívnu aj napriek tomu,že krvácam síce veľmi slabo ale ☹

melisska
28. jún 2012

@ivka3901 vsetko je mozne 😉

stastenka42
28. jún 2012

@leontinka27 ahoj,ja som mala nieco podobne,14 den hcg 866,stale spinenie,po troch dnoch hcg 1500 a nic v maternici,poslala ma dr. Do nemocnice s podozrením na mimomaternicove,lezala som tam 3dni a pomaly hcg klesalo. Nastastie to bolo biochemicke tehu,tak som isla domov. Potom sa mi spustila mrcha po vysadeni liekov.

jaja101
28. jún 2012

@mabumi duphaston,ked som zacala spinit,4 tbl naraz,narazová davka,to mi poradili v lekarni,teraz 3x po jednej kazdy den.beriem este utros 2x2 a estrimax 2mg 2x denne. vsetko v davkach,ako mi poradili v lekarni,kedze moj Dr. len povie liek,a gramaz a davkovanie akosi nepovie.duphaston som brala aj po ET,ked som zacala spinit.a tiez mi hned zabral.dnes HCG 25,to je celkom ok,lebo prvy tyzden ma byt od 5 do 50.

jaja101
28. jún 2012

@alex81
@ria191 dakujem 🙂 zatial este potichučky len...

jaja101
28. jún 2012

@leontinka27 to vraveli po ET v centre aj mne,ze bude asi mimomaternicove a nebolo.dolezite je,ci na sone nieco vidi,ci nie...

cora41
28. jún 2012

tak ahojte baby, uz som znova po kontrole pocas mrchy, vsetko je ok a aj ked je moja sanca otehotniet 20% - ako sa vyjadril doktor, aj tak sa zatial nevzdavam, aj ked neviem, kde naberieme tolke prasulky 😠 Nasadil mi decaceptol - 1 ampulku denne a a fostimon - 4 ampulky a idem na stimulku..Neviem, ci sa mam tesit alebo nie, no je to lepsie ako nic.. S tym, ze mi povedal, ze mozno to vyjde a mozno nie, lebo vek mi uz neodrata 😒 Hor sa teda do toho, moje druhe IVF a uvidime...

cora41
28. jún 2012

uz mi z toho sibe, nie decaceptol, ale decapeptyl 🙂

leontinka27
28. jún 2012

@jaja101 a prosim ta kolky den na sone ti nieco videli?

alex81
28. jún 2012

@cora41 Strasne moc drzim palce aj na nohach nech je to tentoraz uspesne 😵

cora41
28. jún 2012

@alex81 dakujem velmi pekne🙂 no, velmi sa nenadejam, mojich 20% nie je vela, no nikto nevie co ho caka, kedy motyka vystreli a kedy nebo pomoze 🙂 a ty si na tom ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre