Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cuculik1
29. jún 2012

tak je to jasne , krv negativna, ani neviem co citim, ci smutok, sklamanie, hnev...neviem, je to mix

linka
29. jún 2012

@javi37 musis mu volat hned jak dostanes mrchu,zacnes hned v ten den brat estrimax a jak pojdes na sono na 10DC tak ti prida duphaston..

alex81
29. jún 2012

@cuculik1 ☹ vela sil do dalsieho snazilkovania 😵

hencidlo
29. jún 2012

@cora41 to platis nejak moc, ci? ja som si platila v CZ ako samoplatca cca 1000€ za IVF 😅 (ale ja som mala malo vajicok, ked ich je viac tak cena stupne, ale max do 1500€) no pevne verim, ze teraz sa ti to podari 😉

javi37
29. jún 2012

@cuculik1 Prvý deň je najhorší 😒 ...zbytočne Ti tu budeme dnes niečo hovoriť, ale v pondelok Ťa tu chceme vidieť s úsmevom a s novými silami do ďalšieho boja. Vieme, čím prechádzaš, posielame Ti aj náš mix.

javi37
29. jún 2012

@linka Dík, Tebe už schválili papiere, volala si?

cuculik1
29. jún 2012

@javi37 dakujem, ja som s tym uz aj ratala, ale ta konecna sprava cloveka dorazi... sa bojim ze sa manzelovi ten spg nikdy dostatocne nezlepsi, ved uz s tym bojujeme 2 roky....

ivka3901
29. jún 2012

ahojte baby no mám taký dojem,že z toho mojho údajného tehu nič nebude stále krvácam a mám aj bolesti a už nemám chuť si dávať ten utrogestan ☹

javi37
29. jún 2012

@ivka3901 Ivka, ešte raz nám to prosím zhrň do jedného príspevku...čo to vlastne s Tebou je? Testíky negatívne, ale z centra Ti volali, že sa im niečo zdá a teraz čakáš na čo?

jaja101
29. jún 2012

@mabumi viem,že ho berú baby aj preventívne,ak už mali za sebou pred tým potrat. kolegyňa ho brala celé tehotenstvo od prvého dňa,ale mala za sebou 3 neuspešné ET.to štvrté vyšlo. 🙂

javi37
29. jún 2012

@javi37 nezdá 🙂

jaja101
29. jún 2012

@ivka3901 ako ho užívaš?ak krvácaš,má sa utroš papať.....

ria191
29. jún 2012

@javi37 tá správa pre cuculik1 nemala chybu. Úplne si to vystihla. Moja reč. Chvíľku to bude neznesiteľné a ťažké, ale potom sa každá z nás z toho dna bezmocnosti a smútku odrazí a bojuje ďalej. Niektorá skôr, niektorá neskôr. Chce to len čas, aby to strašné sklamanie prebolelo. @cuculik1 veľa síl do ďalšieho boja 😉

ivka3901
29. jún 2012

@javi37 no tak ako si napísala testy z krvi ževraj negatívne a minulý týždeň,ked sme už išli poobede o 14 00 hod domov mi volala sestrička o 15 30,že sa im na výsledkoch niečo nezdá a že mám dalej brať utroš a mám prísť na budúci týždeň v pondelok na test ☹ ,ale mám taký pocit,že z toho nič nebude planý poplach,lebo krvácam a mám bolesti ☹

ria191
29. jún 2012

@javi37 nie podľa mňa @ivka3901 mala už od začiatku na teste ducha a predpokladám, že mala hraničné hcg preto čakajú čo sa bude diať ďalej.

ivka3901
29. jún 2012

@jaja101 no sestrička mi nič o tom,že ho mám papať nehovorila 😕

javi37
29. jún 2012

@ria191 Ja som napríklad v pondelok nepovedala za celý deň ani slovo, ani doma...iba sme si s manželom vedľa seba po práci ľahli a zaspali. Až na druhý deň som bola schopná sa o tom rozprávať.

ivka3901
29. jún 2012

@ria191 no práve ducha som mala aj v pondelok ešte v utorok tento týždeň a ako som si robila predvčerajšky tak tam už nebol ani ten duch tak si myslím,že z toho nič nebude ☹

javi37
29. jún 2012

@ivka3901 No je pravda, že bez hcg nič nezistíš...takže je to na Tebe, či vydržíš do pondelka alebo pôjdeš na pohotovosť si dať zobrať krv, nech vieš, na čom si.

ria191
29. jún 2012

@javi37 mňa tiež po neúspechu prepadne veľký smútok, ale u mňa to trvá aspoň 3 mesiace kým som schopná ako tak sa stým vyrovnať. Ale rozprávať o tom sa nedokážem už s nikým, kto si tým neprešiel lebo ľudia tomu nerozumejú a majú zbytočné a nezodpovedateľné otázky. Preto je super, že je tu modrý koník a môžme si tu pokecať a podporiť sa pretože každá vieme, čím prechádzame a to je na nezaplatenie 🙂 .

cuculik1
29. jún 2012

nechapen naco mi lekar kazal brat este utros do pondelka ... a potom si urobit este jeden test, dnes som 11d po 5 dET, cize 16 den po ET, krv uplne 0.00, uz sa chcem tych hormonov zbavit.... mesiac pauza a v auguste asi ket, cheme ist niekam na dovolenku, ale chcem ist s ludmi , nie len my dvaja s manzelom, lebo to by bolo depresivne ale ako naschval nikto nema volno ked my..... inac nemate tip na predlzeny vikend niekde na strednom or vychodnom slovensku, nejaka koliba?

ria191
29. jún 2012

@ivka3901 máš aj nejaké vyšetrenia z hematológie, lebo to vyzerá že sa aj uchytí, ale to hneď aj odíde, lebo hcg ti nestúpne dosť vysoko ,aby ti potvrdili tehotenstvo. Ty pekne choď do toho Brna k Štelclovi ja som sa už objednala on to nenechá len tak 🙂

javi37
29. jún 2012

@ria191 Vystihla si to do bodky 🙂, prvýkrát som všetko konzultovala s kamoškou, teraz už ani nevie, že som bola...tiež mi diskusia veľmi pomáha. A hlavne som sa tu dozvedela veľa informácií a radšej ani nechcem myslieť na to, kde by som teraz bola, keby som na koníka prišla skôr a čítala Vaše skúsenosti a rady s dávkovaním liekov 😒 .

javi37
29. jún 2012

@ria191 Inak ja si tiež pichám fraxiparine, zistili mi trombofíliu. Keď nám prišli výsledky z genetiky, bolo tam pár riadkov prázdnych, že opakovať odber krvi, nedali sa stanoviť výsledky, ale vtedy ma najviac zaujímal výsledok, že môžeme mať spolu deti a že mám Leidena...ostatnému som nevenovala pozornosť. Teraz, keď tak nad tým rozmýšľam, že niektoré výsledky tam neboli a embryo sa nevyvíjalo ďalej, dúfam, že to nie je práve kvôli tým nedozisteným údajom 😨 ?!

ivka3901
29. jún 2012

@ria191 no práve ja som už tehotná bola,ale to som mala vložené 6-8 bunkové embryjká a jedno sa uchytilo a aj som trošku krvácala,ale skor tak nahnedo ☹ nie ako teraz a do toho BRNA moj muž moc nechce ísť a chceme si dať pauzu tak možno na budúcu jar pojdeme nato chceme si od všetkého trošku oddychnúť a bojím sa sklamania zas ☹

ria191
29. jún 2012

@javi37 veru aj ja si dávkujem lieky podľa koníka keby ma počul môj MUDr. fíha neviem, čo by povedal, ale je mi to aj jedno. Medzi centrami sú markantné rozdiely tak si vždy vyberiem takú zlatú strednú cestu.

ria191
29. jún 2012

@ivka3901 rozumiem ti. Mám doma takého istého, ale väčšinou ho horko ťažko nakoniec presvedčím. Aj ja by som potrebovala dlhšiu pauzu, ale moja diagnóza ma tlačí takže čakať nemôžem.

ria191
29. jún 2012

@javi37 a nedá sa to dotiahnuť dokonca tie vyšetrenia ?.

javi37
29. jún 2012

@ria191 Jasne, že dá...musím ale stiahnuť papiere od Hermana. Neviete, či tam sestrička teraz bude? Skúsim zavolať jej, či by mi ich nevedela poslať prefotené.

mabumi
29. jún 2012

@leontinka27 ahoj no ako si dopadla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre