Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leontinka27
13. júl 2012

@lucia2505 to si ma teda potesila ze si ho ides dat teraz vybrat.mne sa teda nechce ist na dalsiu laparoskopiu.ja som ich tiez o to prosila ci by nemohli a ze nie.tak nech sa .........teraz sa zasa bojim ze pri druhom to bude zasa.lebo ja som sice na laparoskopii bola oba mi spriechodnili ale aj tak to dopadlo tak ako dopadlo.preco sa to tam vlastne zatulalo.ja tomu stale neviem pochopit.ved na ivf sa chodi prave preto ze su vajickovody nepriechodne.ja fakt pravda ze nepriechodny vajickovod vylucuje niejaku tekutinu co zabranuje uhniezdeniu embrya? ale ved sa uhniezdilo ale inde.

leontinka27
13. júl 2012

@javi37 tak dufam ze nabuduce to embryo dostane rozum a uhniezdi sa tam kde ma. ja dufam a verim ze sa nam to raz vsetkym podari a urcite si myslim ze sme silne a pre tie kinderky urobime vsetko.

kuspitka
13. júl 2012

ahojte.mám sa super zajtra ET nestíham sem ani nakuknúť,lebo malejm izbu a este upratujem

deinad
13. júl 2012

@makovicka53 ahoj, no ja som s maximalnymi davkami estrimaxu pred KET mala tusim 8mm a pre ET som ho nikdy nebrala lebo sme sa spoliehali na tie hormony, co som pichala. Pri kratkom protokole sa ide bez provery, cize hned od prveho DC sa picha dipehereline a od druheho DC sa prida max.davka menopuru.Ale kedze aj slabo krvacam, tak beriem estrimax, ale zatial sa to moc nezastavuje :( a zajtra rano idem na odber vajok, ja sa len modlim, aby sa s nimi nic do zajtra nestalo, kedze je toto ako menzes. Pri hysteroskopii ti vezmu kusok sliznice a maternica sa cisti len v pripade, ak to je potrebne, takze to nie je nic hrozne, trva to asi tak dlho ako odber vajok a kedze mi to robili v maji, tak stacia jedny predoperacne vysetrenia. Drz zajra palce, mam trochu obavy..ale musim verit, ze to dobre dopadne, drzim aj ja Tebe 🙂

kuspitka
13. júl 2012

tak dievcata zajtra o 8:00 transfer.dáme dve jedno slabsie a jedno silnejsie

cora41
13. júl 2012

@kuspitka zajtra sa drz🙂 kolko si teda ides dat vlozit? uz si rozhodnuta?

cora41
13. júl 2012

@kuspitka prave som pisala, ked aj Ty 🙂 tak na zajtra vsetko len to naj🙂 nech ti to teraz uz vyjde🙂 Ides potom poctivo lezkat?

kuspitka
13. júl 2012

@cora41 hej doma budem ležať a ani sa nepohnem a mám nariadenie utrogestan 2rano ,na obed a vecer...joj moja tesim sa ,ako mala dáme dve...mojho som ukecala,že ked su tie dve take pozadu,že nech jedno dame.super

cora41
13. júl 2012

ahojte baby 🙂 tak ja mam po 48 hodinach stale 6 vajicok, uvidime akej budu kvality, lebo ten moj doktor mi povedal, ze vsetky uz teraz preziju, no co sa tyka kvality, to budeme vidiet az v pondelok... ☹ potesil, ako vzdy..
dufam, ze dvaja bojovnickovia sa tam najdu a nesklamu maminku a tatinka 🙂 😀 😀

cora41
13. júl 2012

@kuspitka a ako dlho sa chystas lezat? kolko dni?

kuspitka
13. júl 2012

@cora41 neoj budu ok.chcem lezať do pondelka a potom uz pomali robit co treba

cora41
13. júl 2012

@kuspitka ja idem v pondelok o 10.00 rano a potom budem doma aj pondelok a aj utorok a v stredu pojdem do prace...takze aspon nieco 🙂

kuspitka
13. júl 2012

@cora41 ja chcem tiež tak ležať dva dni a potom kus davat doporiadku byt a veci

leontinka27
13. júl 2012

Baby neviete nieco bližšie o tom lepidielku na embrya?pomoze to aj proti mimomaternicovemu tehotenstvu? dakujem.

kuspitka
13. júl 2012

@leontinka27 mne lekar povedal,že oni to nerobia a nevidí v tom niečo extra..

leontinka27
13. júl 2012

@kuspitka no ved to ja sa len chytam kazdej slamky ale mne to doki v mojom centre ponukal a odmietla som tak teraz ma trapia vycitky ci by mi to pomohlo......

melisska
13. júl 2012

@kuspitka
@cora41 budem na vas silne mysliet 🙂

nelynka
13. júl 2012

ahojte 🙂

@cora41 no to je kraaasaaa...naozaj 😉 uz aj MM je kludnejsi vsak?

@leontinka27 ja som sa na to v CAR pytala a mne tiez doktor povedal, ze to je len reklamny tah a sanca ci sa chyti alebo nechyti je stale 50:50, ze su to len vyhodene peniazky..

makovicka53
13. júl 2012

@deinad ahojky ...jasne ze budem drzat palce...a hlavne nech je to v poriadku a co najkvalitnejsie vajka...potom daj vediet 😉 ....ja som strasne zvedava tiez na seba...no uvidime ...uz nech aj ja zacnem a nech mam po odbere 🙂 ...ja posledne ked som bola na kyrete tak ma museli cistit 2x ....doktor v CAR sa zhrozil... dufajme ze bude uz len dobre...tak sa zajtra drz... 🙂

deinad
13. júl 2012

@makovicka53 dakujem budem sa drzat ako najlepsie viem 🙂, no 2x cistit ziadna slava, ale bohuzial sa to stava :(, ani lekari nie su neomylni, ja som mala 2xMA takze viem a nechcem to uz zazit...zadari sa uvidis, hlavne no stres 🙂

cora41
13. júl 2012

@melisska dakujem za podporu 😉

cora41
13. júl 2012

@nelynka myslimyn ze obaja 🙂

kuspitka
14. júl 2012

AHojte.vložili sme dve embrIa mali 1,2známku

cora41
14. júl 2012

@kuspitka SUPER!!!, SKVELA SPRAVA A TERAZ CELY DEN ODDYCHUJ A NIC NEROB...UZI SI TO, VSETKO BUDE DOBRE 😀 😀 😀

kuspitka
14. júl 2012

@cora41 teraz objednávam papat a idem si lahnut

timona
14. júl 2012

vy naozaj verite, ze ET pomoze? veď rad- radom to tu nikomu nevychadza!!Je to dookola to iste, v CAR-e vytiahnu kopec penazi, vysledok ziadny, pokrcia plecami, ze šak skuste štastie nabuduce...

afrika
14. júl 2012

@timona fúha, aká negatívna energia.....

cora41
14. júl 2012

@timona niecomu verit musis a ak nevyskusas nic, same od seba Ti to mozno pride, mozno nie...Vela babam to pomohlo a aj ked to stoji vela penazi, ma zmysel sa nevzdavat a bojovat...Urcite to za to stoji a bez viery nebudes mat nikdy nic...Ak budes negativne naladena, nebude to rychlejsie 🙂 Zelam Ti vela stastia a hlavne pokoja, ktory nam vsetkych treba na dennej baze...Nepozeraj iba na tie zienky,ktorym to nevyslo, ale aj na tie, ktorym to vyslo! Percento neklame. Pekny vikend 🙂

timona
14. júl 2012

@afrika
@cora41 no tak ja vychadzam z tejto diskusie, vzdy kopec nadeji a nakonec len nezdar..a ja osobne mam rovnaku skusenost, ze na konci je pokazde neuspech. A do zdarneho konca to dotiahne ake percento z tejto diskusie? Podla mna su tu tak 2-3 baby. Keby si tie CAR-y vypytali peniaze az ked maju nejaky vysledok-myslim, tym pozitivny vysledok.

afrika
14. júl 2012

@timona bola som 2x na IVFa 3x na KET a z toho som bola tehotná 3x. a to som dosť problematický prípad. takže percento úspešnosti je tam dosť veľké. treba veriť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre