Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja102
25. júl 2012

@timmka ahoj timi,ved aj ja beriem aj duphaston...no dnes napr neboli,ale uz si na tu bolest zvykam....raz menej,raz viac,neviem,s cim to suvisi....ale dakujem za povzbudenie 🙂 🙂 🙂 pohladkaj brusko za mna 🙂

kuspitka
25. júl 2012

@nelynka potom napis.drzim velmi palce

timmka
25. júl 2012

@jaja102 pohladkam, moja ked beries aj duphaston napr. 3x1, tak utros si mozes znizit....ja som si znizila na 2x1, beriem to stale, dr, povedal, ze ma dobre skusenosti , ze do 16tt sa ma brat 😉 bude dobre....uvidis...raz budes citit, raz aj 3 dni budes mat klud 😉

cora41
25. júl 2012

@nelynka ja mam Dr. Hoppana na Jazere, ale ako som Ti vravela Dr. Benovsky je tiez super na Rastislavke

danuska111
25. júl 2012

@kuspitka no to hej, len nech sú zdravé, ja hovorím to isté

kuspitka
25. júl 2012

@timmka ja beriem 3x2 utrogestan a ascorutin 3x1
@danuska111 hej moja len nech su zdrave a ine ma nazaujima

danuska111
25. júl 2012

@kuspitka a ty si bola v ktorom centre, prosím ťa?

kuspitka
25. júl 2012

@danuska111 ja chodim do Iscare Martin

danuska111
25. júl 2012

@kuspitka som aj myslela, ja to mám bližšie do BA a zistili sme, že tam máme aj známu, tak ideme tam, dúfam, že fakt sa to podarí a budem sa aj ja môcť hrdiť, že som tehulka a ešte jedna vec, nevieš, dr. hneď vypisujú na rizikové?

kuspitka
25. júl 2012

@danuska111 tak,ked som ,ako ja krvacala tak hned mi povedal,ako bude biť srdiecko idem na rizikove,ja som Z rimavskej Soboty tak martin mam bližšia.v nitre mám rodicov

danuska111
25. júl 2012

@kuspitka aha, takže asi záleží aj od zdravotného stavu, lekára a aj práce, ktorú robíš, však?

bimbo37
25. júl 2012

@danuska111 ahoj, no ja nemám žiadne komplikácie, a bola som teraz u môjho gynekológa a hneď ma vypísal na pn. a to nemám ešte ani výstupné papiere z centra.

jankaknm
25. júl 2012

@kuspitka ahoj, aj ja chodim do MT do Iscare, veľmi sa začínam báť výsledku, dnes mi ustúpili bolesti brucha aj krížov, aj prsia už nebolia, presne ako 3 dni pred MS, také príznaky, a som podráždená, rozcitlivená a bolí ma hlava. Myslíš, že to môžu byť aj tehu príznaky, už neviem, dnes som radšej ani netestovala, lebo zatiaľ som mala negatívne testy, včera a predvčerom. Som 8 den od ET, po PK. V piatok chcem skočiť k môjmu gynekológovi, lebo už nevydržím do 1.8., kým pôjdem do MT. Držím ti stále päste.

kuspitka
25. júl 2012

@danuska111 kazdy lekár Je iný.ja som na pn kvoli dnp,lebo mi skončilo.

kuspitka
25. júl 2012

@jankaknm mňa bolela 4dni hlava a konečne neboli.moze byť aj ja som taká bola.možno sme sa tam aj stretli.

jankaknm
25. júl 2012

@kuspitka mna hlava bolieva, hlavne ked sa meni pocasie. Predtym ma uz asi tyzden nebolela, uz som si myslela, ze to je priznak, a nakoniec takto, az som si musela dat dnes rano tabletku. Este ma aj zaha prestala palit, co som tiez nemavala. A dnes take od zaludka na vracanie, ale to mavam aj pri migrene, tak neviem. Nechcem sa tolko pozorovat, nechcem stale na to mysliet, uz ani nelezim, normalne fungujem, upratujem, varim, atd. Ja si myslim, ze ty cakas dve, ked tak skoro ti vsetko zacalo.

jaja102
25. júl 2012

@timmka neviem,co teda robit...rozmyslala som,ze ho znizim po 10 tt na 2x1.volala som do centra,recept mi poslu...myslis,ze to moze aj ublizit,ked to budem brat dalej 2x2?v centre povedal,takto do 3m a potom tyzden znizovat a potom vysadit..ja uz zase neviem komu verit ☹ ci tomu v centre,ci tomu mojmu...

jaja102
25. júl 2012

@kuspitka jeeej tak my sme skoro susedy,ja som z LC. 🙂

jaja102
25. júl 2012

@nelynka no ako moja?uz mas vysledky?

kuspitka
25. júl 2012

@jaja102 ty si priamo z lc?tam mám svagrinu.kolkom si tt?

jaja102
25. júl 2012

@kuspitka priamo.som 7+2tt

danuska111
25. júl 2012

@kuspitka pýtam sa preto, že aj prácu nemám sedavú,milión schodov, samá behačka, síce aj kancelárska práce, ale ak sa neičo vo výrobe pototo, alebo je problém, tak musím letieť, dnp už nestihnem, lebo som bola v ochrannej do nejakého septembra, ale mám v ŽP pn, a to kvôli rizik. tehu, preto sa pýtam

kuspitka
25. júl 2012

@danuska111 choď na pn počas celého IVF ,aj ja som mala takú prácu.Je dobre ísť na pn.
@jaja102 Tak to máš super

danuska111
25. júl 2012

@kuspitka díky za radu, no uvidím čo povedia v centre, kedy to začne a potom to poriešim, ja od 1,8. nastupujem do práce po materskej, tak to bude také zvláštne, ale urobím všetko preto, aby sa to podarilo, tak ako to chceme

monika1202
25. júl 2012

@jaja102 ber to tak, ako ti povedali v centre. Oni vedia čo robia. Ja som brala utrogestan 3x2 tabletky do 12 tt. Potom som to postupne znižovala. Dnes som presne 14 tt a ešte večer si dávam 1 tabletku. Treba to znižovať postupne a nie vysadiť naraz.

kuspitka
25. júl 2012

@danuska111 Je lepšie byť na pn,ako pracovať a pracovať sa.

kikuskina
25. júl 2012

😉 tak super ze ti poslu recept tesim sa

kikuskina
25. júl 2012

@danuska111
ja som tiez doma uz od juna najprv et ten nevysiel a teraz ket tak cakame ci sa mraziacik uchyti 😉

danuska111
25. júl 2012

@kikuskina
@kuspitka ďakujem za rady baby, určite, keď k niečo príde, tak sa budem určite informovať čo a ako, lebo by ste už "popredu" predo mnou, tak každá rada je vzácna

cora41
25. júl 2012

ahojte baby, takze vysledok HCG je len 17 na 9 den po ET... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ uvidime v piatok, ci to bude rast alebo nie, ale myslim si, ze sme skoncili ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ toto je velmi malo, aby to prezilo a urcite nie su dve..vyzera, ze ani jedno poriadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre