Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

radina
1. aug 2012

@timmka Divne je , ze mna od ET prestali boliet prsia , aj bazalka mi klesla :(

timmka
1. aug 2012

@radina mna psia nebolili vobec, az cca na 11 den som ich zacala citit, s bazalkou ti neporadim 😒 , ja som ju nemerala 😒 , ktory den si???

deinad
1. aug 2012

@kikuskina ano aj to je mozne, ze sa este len uhniezduje, mne vysli testy na 11 a 13 den negativne, tak ma to dost deprimovalo a tak som sa postupne pripravila na vysledky krvi...a na 14den mi krv vysla pozitvina, aj ked hcg nizke, ale predsa. Ak chces kludne testni, ale ja uz testovat nebudem, lebo ma to zbytocne stresuje. Ja mam cyklus tak od 24 do 34, takze tiez som teraz niekde uprostred, ze by som mala dostat a to ma od piatku bolia oba vajecniky a mala som aj krce. Dneska je to lepsie...tak sa neboj, mrcha urcite nedojde ;).

deinad
1. aug 2012

@myrodina ahoj, citala som ze vytok je priznak tehotenstva (teda pokial nie je sprevadzany nejakymi tazkostami), neboj sa, pekne oddychuj uzivaj si s malym v brusku a mysli pozitivne 😉

kikuskina
1. aug 2012

@deinad

akurat som volala do heliku,mam zacat uzivat aj duphaston 2X1,takze muzicek musi letiet do centra lebo ja ho doma nemam.no test som urobila visiel negativny,to som nemala robit zacnem sa zbytocnee stresovat.no ale musim sa nejako ukludnit.

deinad
1. aug 2012

@radina na zaciatku ma prsia boleli dost, potom na par dni prestali a teraz zase zacali 🙂.
Ale z toho si nic nerob, lebo to nemusi vobec nic znamenat. Mne doktorka povedala, ze nema vobec nic na internete citat, lebo ze to zbytocne stresuje a kazdy organizmus je iny. Ved si predstav, ze niektore kocky ani nevedia prve tri mesiace, ze su tehotne, maju normalne menzes, chodia cvicit, alebo po baroch 😀 to len my, co sme si uz vela vytrpeli a vysuskusali to berieme velmi vazne. je to pochopitelne, tiez som tak na tom, ale stale si pripominam, bud v klude..vsetko bude ako ma byt 🙂

deinad
1. aug 2012

@kikuskina ved to je presne to, co som Ti pisala moja, vidis ako som dopadla ja, ber si priklad...a hlavne sa snaz vsemozne ukludnit. A tiez duphaston pre istotu, pomoze neboj sa dopredu. po Ket je to este skoro, daj mu dostatok casu na uhniezdenie, to moje bolo zrejme tiez lenive, lebo mam taky pocit ze sa zacalo zahryzavat az teraz par dni....

radina
1. aug 2012

@timmka ja som dnes len dva dni po ET. mna boleli prsia ako som zacala so stimulkou az do dna ET, a potom zahadne nic, aj mi splasli.

lubanka
1. aug 2012

@kikuskina najlepšie by bolo, keby že sa vrátim a všetky ktoré chcú otehotnieť napíšu, že sú v tom, všetky, ktoré majú nejaké zdr., rodinné, či iné problémy, napíšu, že už je chvála Bohu po nich a tie ktoré majú rodiť napíšu, že už sú po... detičky zdravé, mamičky ešte zdravšie... a čerešňa na torte bude, keď aj ja napíšem, že pri mori bolo tááák fajne, že sme odišli dvaja a pricestovali traja 😵 ale to asi sotva.... v tom čase očakávam "červenú zástavu" 😝 😝

radina
1. aug 2012

@deinad Tak ani nehovor, clovek cita a potom sa moc sleduje. 🙂 ... dnes som sa dozvedela, ze tie nase dalsie 4 embryjka neprezili, tak preto mam aj obavy o tie dve vlozene.

kikuskina
1. aug 2012

@deinad
no uz nejdem stresovat,ved som ti pisala o tych testoch ja im jednoducho neverim,krvicka ukaze vsetko a verim ze vsetko bude v poriadku,musime bojovat obaja a bojovnik je silny a ja ho nechcem nikam pustit

kikuskina
1. aug 2012

@lubanka

clovek nikdy nevie co sa stane a mozno sa vratite traja alebo aj styria 😉

myrodina
1. aug 2012

@deinad... dakujem pekne ....velmi si ma potesila......)

deinad
1. aug 2012

@kikuskina presne tak sa mi to paci, spravna rec 🙂

deinad
1. aug 2012

@myrodina to som rada 🙂

deinad
1. aug 2012

@radina tak to ma mrzi, ale neboj, doktori urcite vybrali tych naj bojovnikov 🙂 s ktorymi to dobojujete celych 9 mesiacov

radina
1. aug 2012

@deinad ved uvidi sa 🙂 uz som si tu nasla na MK temu o bazalke po ET, tak idem citat, ake maju baby skusenosti.

timmka
1. aug 2012

@radina no vsak pri uhniezdeni bazalka klesne a teraz by mala stupnut 😉

cora41
1. aug 2012

ahojte baby, tak dnes odchadzam na dovolenku na tyzden a pol do Chorvatska, vsetky starosti zahadzujem za hlavu, ziadne hormony a ani ratania 🙂 Mrska mi prisla po tom mojom nevydarenom IVF vcera, takze super!! ( aj ked som mala slusne bolesti, ale uz je dobre), tak sa velmi tesim...
Kupila som si gel na spermijky 🙂 tak budeme s manzelinom skusat naturalne ako sa patri a kde sa len bude dat 🙂 🙂 a na konci augusta pojdem este na KET - aj ked minule pri rozmrazovani to teda bola bieda☹..
Ak nevyjde, tak ideme do BRNA na nase tretie IVF, dak sa budeme modlit, nech nas nebo vypocuje znova a tentoraz nech je s nami tych dalsich 9 mesiacov🙂 Vsetky sa tu drzte a ked sa vratim, dajte mi same dobre spravy🙂 AHOJTE 🙂 🙂

radina
1. aug 2012

@timmka ved uvidim, kupila som si novy teplomer, a zajtra zacnem pravidelne merat, nech viem ,co ma caka 🙂

bique
1. aug 2012

@lubanka peknu dovolenku, naber vela novych sil 😉 a uzite si to 😀

deinad
1. aug 2012

@cora41 uzi si krasnu dovcu, presne ako pises, so vsetkym co k tomu patri 🙂

kikuskina
1. aug 2012

baby ja sa asi fakt stresujem rano som spinila trosilinku volala do heliku,manzelik bol pre duphaston a nic ziadne spinenie,stresujem sa tu a myslim zbytocne.bojovnik pracuje ako treba a ja zbytocne stresujem.tak ja uvidim v pondelok na krvicke ako to dopadlo necham tomu uz volny priebeh. 😉 moja nadej umiera posledna

deinad
1. aug 2012

@kikuskina konecne spravna rec 😉 ziadne hluposti, jasne ze bojuje..

annamary27
2. aug 2012

Ahojte,HCG v pondelok 27046 a včera sme u mojej gyn videli s mm aj akciu srdiečka emoticon.Tešíme .-)))) Ešte musím volať kvôli hematologii,vyskočil mi fibrinogén a budem brať globulky na kvasinky,takže utrogestan dávam zhora.

alex81
2. aug 2012

@annamary27 naaaaaaaadherneeeee, drzim moooc palce 😵 😵 😵

nelly3
2. aug 2012

@annamary27
uzasne a bude jedno ci dve bejby?po uzivani budes moc ospala, ja som si ho raz v praci dala zhora utros a taky utlm, ze dovi 🙂 ale ked si domka tak sa to da prezit 😉

melisska
2. aug 2012

dievcata nemate nahodou zvysny menopur, fostimon? velmi by ste mi pomohli, dakujem

radina
2. aug 2012

@deinad ahoj, no ako to s tebou vyzera? dobre citam? ze hcg je cez 100 , to je supeeer. ! 🙂)

deinad
2. aug 2012

@radina ahoj, ano hcg som mala v utorok 101, ale je to dolna hranica, tak neviem neviem, zacala som uz trochu spinit, tak dufam, ze sa nerozbehne mrcha...a ty sa mas ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre