Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
14. aug 2012

@kuspitka a tu bolest od spodu mas mozno aj z toho utrosu, co si davame...ci uz nedavas odspodu?

kuspitka
14. aug 2012

@bique ja ho jem si ho nedavam.mala som zapal.a ja jem len kyselinu listovu..

bique
14. aug 2012

@kuspitka tak chod na pohotovost alebo ked niekto zastupuje tvojho dokiho, nech kukne, preco ta to tak zospodu boli...lebo mna sice sem tam chyti krc alebo ma picha ale neboli ma to vskuse, fakt iba obcas...ale moze to byt aj tehu zmenami, ale pre pokoj duse zajdi...a nekazali ti prenatalne vitaminy, ked nic nemozes zjest a vracias?

kuspitka
14. aug 2012

@bique tak som po cisárskom aj preto a zas si nemozem dovolit lezat,ked uz mam malu

annamary27
14. aug 2012

@radina ale ja som vtedy dušíka nemala a hcg bolo síce pozitívne,ale nízke,tak možno v moči ho bolo málo,ale v krvi bolo 25.

annamary27
14. aug 2012

@bique dnes som zohnala ten Eucerin olej,v centre ho nemala lekáren,v dalšej mi ho chceli tiež len objednať,potom som ho zohnala v Nitre,ked sme boli za homeopatom.Ráno sa budem natierať s ním a večer niveou,prišla mi aj objednaná kniha 9mesiacov otázok a odpovedí,dobre hrubá,nebudem sa nudiť 😀 😀 😀 😀

radina
14. aug 2012

@annamary27 Ja som volala svojmu gyndosovi, tak ze mam prist po mrche na krv. Stale desne lejem, ze nestiham vlozky menit. 😖

annamary27
14. aug 2012

@radina 😖 😒

deinad
14. aug 2012

@radina urcite zavolaj a daj vediet moja, drz sa...

radina
14. aug 2012

@deinad ja som v pohodke, nic sa neda robit, chcem urobit vsetko preto, aby to nabuduce vyslo. Mam od zibi rady, co brat pred ivf. chcem ist aj k dr. co sa venuje ziv. stylu a vitaminom, nech mi nastavi vitaminy tak aby to nemalo opacny efekt. 🙂

katla
14. aug 2012

@radina A vies poradit aj mne prosim co robit, ake vitaminy atd? Dakujem

jajka1980
14. aug 2012

@bique Ahoj. Tak my sa snažíme už nejakú tú dobu.(13.rokov)..to je už veľa.
Moja gyndoška povedala, že je to cysta vo veľkosti 4,5.cm..Testovať som skúšala v sobotu na obed..a výsledok?? Ako vždy / 😖 😖 Tak čakám na mrchu. No mešká už asi kvôli tej cyste 9.deň-.Hoci by som bola veľmi ale veľmi šťastná, keby meškala nie kvôli cyste...No ak ju nedostanem do 2.týždňoch, mám sa jej ozvať a ona povie čo dalej..vraj test nemusel ešte nič znamenať..nie sú 100%.Tak mi to povedala.Keby mala pravdu..ach... 😔 😔
Myslela som si, že čakáš 2.miminka..tak prepáč.ale držte sa obaja až do úplného konca..
Prajem veľa zdravia tebe a bábätku a úspešný koniec.. 😵

jaja102
14. aug 2012

@kuspitka ahoj,mna bolelo odspodku ale fakt hrozne,ako na poriadny menzes hadam do 9tt.gynekolog povedal,ze to s tych hormonov nas bolieva viac,ako normalne tehulky.ved utros,duphaston....a povedal,ze mam brat magnezium,aspon 2x denne 500mg,a mne to kus pomohlo.aj maternica nam rastie,babo si robi pľac na 9mesačnú dovolenku,tak sa necudujme...zatial nam to prebieha stejne,nevolnosti,bolesti...pockaj,ti nasi drobci budu este aj povahovo podobni,uvidis 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
15. aug 2012

@jaja102 joj dufam,že nie..jeden diabol doma staci druhe by uz bola hroza.
dufam,ze je vsetko ok.uz sa bojim potom vsetkom nieje to jednoduche chcem ,aby mubolo dobre..

ria191
15. aug 2012

@kuspitka ahoj dúfam, že dneska ti je lepšie 🙂 .

kuspitka
15. aug 2012

@ria191 trošku mi je lepšie,stale mi je zle nehorazne..

ria191
15. aug 2012

@kuspitka tak niektoré tehuľky si to musia odtrpieť aj za ostatné (ktorým nebýva zle). Určite bude aj lepšie 🙂. Drž sa 🙂

kuspitka
15. aug 2012

@ria191 dakujem.uzž je to horsie,ked uz jedno dieta je.musim behat za nov a tak.uz sa neda len lezat a spat

ria191
15. aug 2012

@kuspitka to máš veru veľmi ťažké a náročné a asi ti nemá kto s malinkou pomôcť, že?

kuspitka
15. aug 2012

@ria191 nie moja.svokra pride ,kedy sa jej chce,ale pomoct to nie radsej ide druhemu synovi a my sme vedla.a moja mama je daleko ona by aj prisla ,ale ju nechcem otravovat stale nam pomaha teraz.
a ty co moja ,ako si na tom?

ria191
15. aug 2012

@kuspitka tak ja som v sobotu dostala potvorky ☹ , ale chystáme sa na 3. IVF, ale teraz už do Brna tak dúfam, že už konečne budeme úspešní 🙂 . Ja by som ti rada pomohla, viem ako sa asi cítiš. Takto zle bývalo aj mojej sestre, chúďa tiež si to odtrpela, ale našťastie nás je 5 takže pomoc je vždy po ruke 🙂 .

kuspitka
15. aug 2012

@ria191 tak to hej,ale co uz.
dufam,ze teraz uspesne to bude.papaj cilli mne to pmmohlo.ja som jedla kajenske korennie este mám tie tabletky.ak by si chcela viem ti ich posunut

susumusu
15. aug 2012

@bique dik za rady...budem sa nimi riadit. ;)
ja som si tiez kupila tie chilly pirule a uz ich beriem 4 den, tak uvidime ci zaberu...dohodla som sa s doktorom, ze tento mesiac urobime este hysteroskopiu pre istotu, a ak bude vsetko ok tak az potom pojdeme na KET.....snad to tentoraz vyjde.

bique
15. aug 2012

@susumusu urcite to vyjde🙂 ta hysteroskopia je dobra, pozru maternicu, vystelku, vidia pod kamerou veci, ktore sa ultrazvukom vidiet nedaju...drzim palce, urcite sa podari

michelitta
15. aug 2012

@bique Gabiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ty kokos kukajjjjjjjjjjj ja neverim

michelitta
15. aug 2012

Dnesk som si spravila ten maly co som mala doma,ze kaslem na to poobede idem na krv a vratila som sa do kupelky a neverila som!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jako je to slabe jak caj..ale cakam na krv mam mat poobede o 13 stej vysledky,priatel to este nevie,lebo vcera depka jak hovado,a som si dala uz len jeden utros a rano som si dala asi 4 ked som to videla 🙂) dufam,ze som neublizila..dneska je 13 den a doteraz bielo..len prosim pana boha aby to bola pravda a bola som tehotna..lebo nechapem ze doteraz testy nic..dufam ze hcg bude ok...boze ja som stastnaaa ja neviem co so sebou,teraz uz len cakat na krv..ja som to uz vzdala,ved som aj na diske bola,aj zahrat si volejbal pod siet a teraz toto 😀

ria191
15. aug 2012

@michelitta tak to je super 🙂 tíško blahoželám, nech je tu takýchto krásnych správ čo najviac 🙂

annastasia22
15. aug 2012

ahojte dnes som bola na 1 ultrazvuku a nic nebolo vidno asi je skoro na 4 tyzdne.......ale ma moj gyndos nas..l za mi nechce dat ani 1 hodinu vychadzku,ze mam lezal cele 3 mesiace doma v posteli...

annamary27
15. aug 2012

@michelitta držím palce,aby to aj krv potvrdila 😉
@annastasia22 na 4týždne je to skoro,my sme ledva v piatom videli nejakú dutinku,aj to nás dr.musel navigovať,aby sme vedeli kam kukať a o týžden na to už blikalo srdiečko.

foryou25
15. aug 2012

ahojte dnes hcg 27 000, v pondelok 19887, takze to vobc nestupa ako ma, este v pondelok posledny utz a ak nadalej nebide srdiecko tak kyret...:(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre