Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lubanka
20. aug 2012

@ria191 verím Ti, že Ťa lekárové slová zasiahli... 😠 a viem, ako to dokáže človeka totálne rozhádzať 😠 😠 Keď som bola posledný krát tehu.... začala som sa príliž skoro otvárať.... primár robil čo mohol a ja tak isto, lebo stres robil to, že malý boli preľaknutí a necítila som pohyby, tak som sa snažila ukľudniť, skúšala som srandovať, hladkala bruško, rozprávala sa s nimi a odrazu sa maličký rozkopkali... potiahla som takto 3týždne. Potom mi jeden "lekár" povedal: " snažíme sa zachrániť niečo, čo sa aj tak zachrániť nedá"... zosypala som sa a o dva dni porodila.... netvrdím, že on je na vine, ale... psychika je hrozná mrcha, robí si s nami čo chce, ale ako vravíš, ženy sú ako skaly aj keby čo bolo ostaneme pevne stáť... 😉

cuculik1
20. aug 2012

Boze dievcata ja uz stresujem, som uplne bez priznakov, ziadne bolesti podbruska nic.....ja viem ze je skoro, ale to vysedavanie doma je zle....uz ma nebavi ani citat ani telka, von je tak krasne....

bique
20. aug 2012

ahojte....neviete mi prosim niekto poradit, ci niekde v KE nie je bazen vhodny na plavanie pre tehulky? milujem plavat, pomaha to na chrbatik a kedze som rizikova, ine tehu cvicenia nemozem, opytam sa dokiho este na to plavanie, ale myslim, ze to by mi mohol povolit....do bazena na kupalisku alebo na plavaren radsej nechcem ist pre riziko nejakej infekcie, ale mozno poradite nejaky bazen, kde je to pre tehulky a potom ich deticky bezpecne....musim nieco robit, lebo sa zosalim 😝 a zacinaju ma boliet krize a to som este iba na zaciatku... 😨

bique
20. aug 2012

@cuculik1 neboj, ja som nemala tiez absolutne ziadne az od 5tt som zacala byt hrozne spava 🙂

cuculik1
20. aug 2012

@bique dakujem snazim sa zabavit ako sa da.... manzel cele dni pracuje....takze to ide pomaly

cuculik1
20. aug 2012

@bique fiha to som nevedela ze su niekde aj bazeniky pre tehulky.....viem, ze akurat tak more je ok, ja sama by som sa v bazene bala, da sa tam chytit naozaj vselico....

bique
20. aug 2012

@cuculik1 ja som doma od januara, doki ma nechal uz ked sme isli na prvy KET, tak si vies predstavit ako mi hrabe....a viem, ze kamoska chodi s malym niekde do Barce, ale tam sa stale treba objednavat a zda sa mi, ze je tam maly bazen na plavanie, len taky, ze s dojciatkami 😉 este sa jej skusim opytat, ale aj tu zistujem, ci niekto nieco nevie....tam v Barci je obmedzena kapacita, velmi dobra kvalita vody a uplne cistucko...zda sa mi, ze 6 mamiciek naraz tam iba moze, preto sa aj objednava....tak pockam este na nejaku odpoved tu....chodim este na prechadzky so psom, ale inak len sedim doma, varim, spim a ziadna ina fyzicka aktivita...a strasne mi to chyba ☹ tak aspon to plavanie, ked sa bude dat...ak nie, no co, vydrzim pre drobceka vsetko, ale ked si to viem takto sprijemnit a utuzit aj svoje zdravie, tak preco nie 😉 🙂

deinad
20. aug 2012

@radina ahoj, no veru som sama zvedava, ale verim, ze to bude rozdiel a ze budem mat z toho dobry pocit, ved uz piatok to zistim, potom sa ozvem..ja uvidim ako mi to vyjde casovo aj podla prace, potom sa rozhodnem, ci oktober ci november 🙂, ten caj je dobry napad, tiez by som to mala skusit, aky to je?

deinad
20. aug 2012

@lubanka ahoj, presne, hovoris mi ako z duse...toto aj mne stale opakuju, len klud, ziadny stres, nemysliet na negativne, prip. idealne nemysliet na nic, ono si to clovek povie, ze je v pohode, lenze podvedomie aj tak pracuje a dokonca mam pocit, ze si "zije" svojim zivotom, a ze ho nedokazem nijako ovplyvnit. My, co sme si toho uz tak vela zazili sice vzdy vstaneme a ideme dalej, ale na tie smutky, neistoty a obavy nie a nie zabudnut uplne. Aj napriek vsetkemu verim, ze sa stastie usmeje na vsetky, ktore prekonavame prekazky a neprestaneme tuzit po babatku, ktoremu dame vsetku lasku sveta 🙂

radina
21. aug 2012

@deinad este mas narok na peniaze z poistovne? my podame ziadost v sept. takze najskor to vidim na december.
Dovtedy by sme mali mat aj vysledky z imunologie. ... alebo to nechame az na januar. lebo v decembri su pracovne stresy 😒 ja teraz pijem klasicky caj na precistenie pecene, je ich vela druhov, teda od roznych firiem, nazov neviem a zacala som pit aj alchemilku.

kuspitka
21. aug 2012

Ahojte.zajtra mám poradnu potom napisem,ako som dopadla

janula18
21. aug 2012

@kuspitka držím ti na zajtra palce nech všetko dobre dopadne

annamary27
21. aug 2012

@kuspitka určite dobre 😉 ,držím palce,aj my ideme zajtra večer o siedmej.

cuculik1
22. aug 2012

dievcata, 5 den po transfere dvoch 6 dnovych blastocyst a test s najvyssou citlivostou negativny.... uz mi aj slzicka vysla, neviem co dalej.... este mame jednu blasto zmrazenu ale rozmyslam, ze asi pojdem najskor na hysteroskopiu. má to vyznam? 😢 😢

pufa
22. aug 2012

@cuculik1 vydrz este prosim, nehadz flintu do zita. na piaty den malokomu vidno dve // aj pri blastocystach. sprav si test o nejake tri styri dni, dovtedy bud kludna, dobre? 🙂

cuculik1
22. aug 2012

@pufa co ja citam tak pr. i 6 dnovej blasto aj na 4 den ukaze....priznak ziadny, ked som bola tehu v minulosti tak ma vzdy aspon prsia boleli... rada by som vylepsila tuto statistiku , ale nevidim to ruzovo 😒

bique
22. aug 2012

@cuculik1 nebojkaj, mne po PK s jednym ukazalo ciarku az na 10ty den tak, aby ju aj bolo vidiet, dovtedy sme si ju iba "domyslali" ...je to strasne skoro, pockaj este aspon 2 dni...drzkam palciska 😉

cuculik1
22. aug 2012

dievcata drze palceky

jajus18
22. aug 2012

@cuculik1 takto som na tom bola aj ja,na 5.den nic tak som sa vyplakala,ze teda nepodarilo sa....potom som si do krvicky test nerobila a nakoniec to bolo pozitivne 😉 drzim palce

cuculik1
22. aug 2012

@jajus18 juj dakujem moc, uz m je trosku lepsie , zamestnala som sa domacimi pracami, som zvedava co ma caka zajtra rano, ja netestnut urcite nevydrzim 😉

jaja102
22. aug 2012

babenky tak som bola v pondelok u gyn,vsetko ok,sme 11+2,ale od vcera opät hrooozne bolesti vajecnikov,aj podbruska,a vystreluje to obcas az ku konecniku....je to v poriadku?keby som mala zapal,uz by to v pond.videl,nie?bolesti mavam,ale taketo silne uz davno nie.... 😒 😒 😒 😒

jajus18
22. aug 2012

@cuculik1 nemas zac 😉 ale netestuj kazdy den,zbytocne sa budes stresovat...

jajus18
22. aug 2012

@jaja102 ahoj.tak ja som 12+3a ja taketo bolesti mam od zaciatku,moj gynek.mi povedal ze je to normalne,takze im musime verit 😉

haannka
22. aug 2012

@kuspitka tak ako? čo nové na poradni? nepíšeš...

deinad
22. aug 2012

@radina ahoj, nie ja uz narok na preplatenie nemam, bohuzial :(. Alchemilku som pila vzdy 1 mesiac po MA, teraz nepijem ziadny zensky caj, mozno nejaky na precistenie si kupim. No ja mam stresy v praci veru tiez az do decembra, ale tak uvidim podla toho co mi povedia v Brne sa zariadim, sama som sa este nerozhodla..

cuculik1
23. aug 2012

snehobiely aj dnes ☹

kuspitka
23. aug 2012

Ahojte.poradňa dopadla dobre máme už 1,71 tak sa teším

jaja102
23. aug 2012

@jajus18 az tak ti to striela ku konecniku?lebo bolesti mavam aj ja,cca od 5tt,ale toto prvy krat.inak podla cyklu mam aj cas menstruacie.bola som vcera aj na pohotovosti,no vsetko ok,maly sa vrtel,moj gyn.povedal,ze ak neprejde,mam v piatok dojst.ale ak je to ok,tak neviem,ci pojdem...mam ho 60km daleko.... 😒

jajus18
23. aug 2012

@jaja102 tak az take nie,ale teda vajecniky a celkovo ma niekedy dost boli brucho,niekedy si myslim ze az velmi.mne moj dr.povedal ze je to tym,ze sa to tam vsetko roztahuje a pripravuje ne baby 😉 ja som mala po ivf aj dost zvecsene vajecniky takze aj z toho...no ked nebudes spokojna tak radsej chod pre pocit,ze si nic nezanedbala 😉

annamary27
23. aug 2012

@cuculik1 držíme 😉 ,ked testovať tak určite neskôr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre