Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaja102
6. sep 2012

@mimi1111 ked si bola bez PK,je to pekny vysledok,uplne v pohode 😉 😉 .drzkaj sa mamina

mimi1111
6. sep 2012

@foryou25 dufam ze bude stupat dakujem cakas dvojicky?

mimi1111
6. sep 2012

@jaja102 dakujem uz som o moc kludnejsia az na to ze spinim ale to asi namiesto ms

foryou25
6. sep 2012

@mimi1111 neboj bude stupat, jj dvojky, ja spinim tiez teda teraz nie ale v utorok v noci a celu stredu, aj som bola na pohotovosti a vraj vsetko ok, to iste som mala aj 2 tyzdnami tiez take jednodnove spinenie, take cervenoruzove az hnede

mimi1111
6. sep 2012

@foryou25 no ja mam hnede a trva to dva dni tak uvidime pondelok 😒

jaja102
6. sep 2012

@mimi1111 ja som spinila tiez...kym nekrvacas,je to ok,ale radsej s tym chod.a na 14 den si daj znovu spravit hcg.drzkaj sa

mimi1111
6. sep 2012

@jaja102 sestricka to vie ze spinim pitala sa nato a beriem utrogestan a pondelok je 14den a idem zasa na krv

jaja102
6. sep 2012

@mimi1111 ked som zacala spinit,okamzite mi doordinovali duphaston,ten zabral a za den spinenie preslo.a duphaston beriem doteraz a nelutujem.tak to bolo pri prvom,aj pri druhom.a vela báb tu to pise.preto by to mal vediet aj dr,nie len sestricka. 😉

mimi1111
6. sep 2012

@jaja102 ale lekarka tam nebola a iba krv mi zobrali a poslali domov zajtra napisem lekarke mail uvidime

jaja102
6. sep 2012

@mimi1111 zavolaj jej,prinajhorsom ti daju duphaston v lekarni aj bez receptu,ked im slubis,ze im ho v pond.donesies.ak beries utros vaginalne a spinis,vela z toho lieciva moze ist spinenim von.(niekomu odporucaju vtedy urtos papat,aj mne pri prvom tak dr kazal,ked som spinila,ale bola to pecka,silne na zaludok) duphaston sa len papá.drzkaj sa a oddychuj.pa

timona
6. sep 2012

@foryou25
@bique mne vkladali blastocystu, to je asi uz predlzen kultivacia, takz test by uz mal byt pozitivny, ale dam na vas a este to tri dni s tymi tabletkami potiahnem..

bique
6. sep 2012

@timona mne tiez vkladali blastocystu na 6ty den po OPU a aku taku ciarku som mala az na 9ty den 😉 a su baby, ktorym test neukaze nic a krv je pozitivna a naopak...kym nemas vysledky z krvi, ja by som to neriskovala...prinajmensom tym nic nepokazis a urobis preto vsetko, co je v tvojich silach 😉 drzim palce 😉

kajka39
6. sep 2012

@mimi1111 -poznam jednu kocku z MK na 14den po ET mala HCG len 34 a dnes sa tesi z krasneho synceka, takze hlavu hore a trpezlivost. Uzivaj lieciky dalej. Vela stastia zelam!!!! 😉

sally2401
7. sep 2012

čaute baby, už som celkom na prášky toto čakanie po ET je strašné, som 11 deň po ET po PK a v pondelok sa mám testovat, môj 8 pokus takže mám strašné nervy, test som si popredu nerobila lebo vždy som to robila skôr než som mala a potom to nedopadlo dobre, takže len čakať, a čakať, v pondelok sa to rozhodne.

annamary27
7. sep 2012

@sally2401 vydrž 😉 ,držím palce,aby to bolo pozitívne,zaslúžiš si 😵

mimi1111
7. sep 2012

@jaja102 utrogestan teraz papam a lekarke som pisala ale este neodpisala uz tak moc nespinim len trochu uvidime co bude

mimi1111
7. sep 2012

@kajka39 dufam ze to zvladnem dakujem

bique
7. sep 2012

Ahojte🙂 dnes sme mali krasny zazitok🙂 bobik ma 50,7mm, sme 11+4 a zatial je vsetko ok🙂)) robilo to kotrmelce, kyvalo nam a srdiecko bilo ako zvon🙂 zelam vam to vsetkym, ktore po tom tuzite🙂

ivka3901
7. sep 2012

@sally2401 ahoj 8 pokus ako ste to zvládli?lebo my sme nedávno boli na 4 skoro úspešnom a moj muž už na 5 pokus nechce ísť,ale mňa to láka,lebo kolegyňa na 9 pokus je konečne tehotná 🙂 a chcela by som ísť do brna

sally2401
7. sep 2012

@ivka3901 práve že ma stále ťahá môj partner, ja som to už chcela vzdať po 6 raze minulý rok v septembri v Iscare keď sa nepodaril ani transfer, od februára chodím do Reprofitu Brno v máji bol 1 soft nepodaril sa a teraz ďalší. Ešte mám 1 mrazáčika a ak sa to teraz nepodarí tak som si povedala že už končím už nevládzem.

ivka3901
7. sep 2012

@sally2401 ahá tak to je super,že ťa ťahá moj už neznesie dalšie sklamanie,ale ked sa mojej kolegyne podarilo konečne tak ma to láka ešte viac,já mám tú smolu,že slabo reagujem na stimuláciu a mám zakaždým len na vklad KET som nemala ani raz ☹ a kedže sa nám už raz podarilo a teraz tento 4 pokus bol slabo pozitívny tak ma to láka ešte viacej a tiež chcem ísť do reprofitu do brna už sme tam raz na konzultácií boli a mala som z toho dobrý pocit len je to veľmi daleko a momentálne nemáme ani peniažky ☹ ale niečo našporíme a hádam toho mojho prehovorím a ako to zvládaš myslím tie kontorly a tak .... 😉

jajka1980
7. sep 2012

@bique Ahoj moja..krásna správička..držte sa obaja..a želám úspešné tohotenstvo do samého konca.. 😉

bique
7. sep 2012

@jajka1980 dakujeme krasne 🙂 ja vam zelam to iste, aby ste sa konecne dockali toho zazraku 😉 oplati sa bojovat 😅

annamary27
8. sep 2012

hojte,dnes ideme na mini tajnú svadbu,manžel bude svedkom,čakám do poslednej chvíle aké bude počasie,lebo mám len 2možnosti čo si obliecť,viac slávnostných vecí čo mám v skrini už nezapnem a to som pribrala len kilečko od začiatku stimulky. Nevieme ani kam nás vezmú po obrade na véču,len dúfame,že sa tam nebude fajčiť,lebo mm ma tam nevpustí,teraz ma chráni ako oko v hlave.Včera ,ked prišiel z práce,som ho čakala na dvore a niečo mi padlo za tričko,v tom momente ma to aj štiplo,tak som začala pišťať a snažila som sa vyzliecť,tak ku mne priskočil jak superman,našťastie to bola len nejaká mucha a po čajovníku ma to prešlo.manžel vtedy povedal,že chod prosím ťa do izby,zavri sa a nevychádzaj do pôrodu
Zajtra sa chystáme kamoške kolaudovať nový nábytok v byte,takže celkom fajný víkend pre nami.
Želám pekný víkend aj Vám.

sally2401
8. sep 2012

@ivka3901 ja som v reprofite spokojná o 100% lepší prístup než v Iscare, i keď sa to v máji nepodarilo. Kontroly sú v pohode, na sone som bola 2x a potom 2x odber a transfer, u mňa doprava nie je problém bývame 20 km od českých hraníc a do brna nám cesta trvá 2 hodiny a nechodíme po dialnici, a tak isto som mala cestu do BA a to ešte v BA zapchy niekedy aj pol hodinu.

jajka1980
8. sep 2012

@bique Dakujem. My bojujeme, no zatiaľ bez výsledku, ale nevzdávame sa..vy sa držte. 😉

zeina62
9. sep 2012

ahojte baby chcem sa opytat , v den ked mam ist na svadbu mam aj doobeda ET, myslite ze mozem ist na svadbu?a byt v klude, nic tym nepokazim?

sally2401
9. sep 2012

@zeina62 myslím že tým nič nepokazíš, ja som tak bola minulý rok v septembri, ráno na odber tam sa po narkóze chvíľu prespala a utekali sa domov nachystať a stíhali sme záver sobáša v kostele, a potom som fungovala do rána do piatej v pohode, a ráno o deviatej budíček telefónát z centra že sa nám nič neoplodnilo a preplakaná celá nedeľa. Tak nech ti to všetko dopadne oveľa lepšie než mne.

zeina62
9. sep 2012

@sally2401 to mi je luto ze ti to tak dopadlo, dufam ze sa vam to podari.co bol dovod ze vam to nevyslo? len ja ve den svadby by som mala ist na ET ako mat embrio uz v sebe, to som myslela ci tam neni riziko? toto bude uz moj 3 pokus ☹

cuculik1
9. sep 2012

@zeina62 to mame asi kazda individualne, ja som den po ET prelezala cely v posteli, take som mala bolesti, ani otocit na pposteli som sa nemohla...mna dokoca bolelo, ked si manzel lahol vedla mna a , ked sa on otocil a moj matrac sa pri tom pohol.... dalsie dva dni som este chodila pokrcena, co som sa nevedela ani vystriet, az postupne sa to zlepsovalo....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre