Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

saska6867
20. jún 2016

@babik1 super spravicka, gratulujem velmi

babik1
20. jún 2016

Dakujem Vam🙂

isabellita
20. jún 2016

ahojte dievčatá, zajtra na 9:30 idem na transfer🙏 Neviete ako je to s tym, ze doktori neradi vkladaju 2emrijka? Lebo mne Drabek v Repromedice povedal, ze nie nie, dame 1, ze oni nie su za viacpocetne tehotnosti . Kto o tom rozhoduje, neviete? Lebo uz som myslela, ze dam rovno 2. Mam 34rokov.. Ci musim mat po 35te ci tesne pred 40, aby vlozili 2?

marykate82
20. jún 2016

@isabellita ahoj, v podstate rozhodujes o tom ty, ale oni radia.my sme v den transferu vypisovali akoby ziadost ci zmluvu na transfer a zmrazenie a pytali sa kolko vlozime a kolko zamrazime. my sme dali vlozit jedno, tento rok budem mat 34 rokov a uz som mala tu cest potesit sa z //, piatok mam krv 🙂

isabellita
20. jún 2016

@marykate82 dakujem za odpoved. ved ano , len sa pýtam ako to funguje. ak bude čo mraziť, tak dam vložit 1. a GRATULUJEM TI :* super

bianitka996
20. jún 2016

@isabellita ja som si dala v nedelu jedno vlozit a druhe zamrazit, tiez sme uvazovali vlozit obe, ale dr. Mi povedala ze ked sa to ma uchytit uchyti sa aj jedno, drzim palce

marykate82
20. jún 2016

@isabellita dakujem, zatial sa len tisko tesim. ono dr. hovoria ze je lepsie vlozit jedno, lebo ked vlozis dve a jedno sa neuchyti, rozkladne latky mozu zabit aj druhe embryjko, ale to je take diskutabilne, no uspesnost rastie poctom vkadov 1 embryjka a nie poctom vlozenych embryi na 1 vklad. @bianitka996 obom vam drzim palceky, verim ze vam to vyjde

1veverica
21. jún 2016

@babik1 gratulujem, tak tu uz je to podla mna uplne jasne 🙂

1veverica
21. jún 2016

@pegy4 ahoj, jasne ze ano

1veverica
21. jún 2016

@saska6867 ahojky, je to normalna doba, aj ja som bola prvy krat na sone 3tyzdne po poz.krvnych testoch 🙂

saska6867
21. jún 2016

@1veverica Dakujem, oki, som troska pokojnejsia, len ten cas teraz volako pomalinky ide 🙂 Na ultrazvuku vidia aj srdiecko, ci je embryjko jedno/dve? , nemam velmi predstavu co vsetko tam uvidia, to uz bude vlastne 8 tyzden. Potom si sa rovno objednala ku svojej gynekologicke? Pekne ranko prajem 🙂

1veverica
21. jún 2016

@saska6867 ahojik, tak ja osobne som bola dva krat na sono v centre, prvy krat tak ako pises to vychadalo cca ten 8t. to uz videla aj srdiecko, a potom zas tak 3tyzdne neskor, a az potom som sla ku mojej dr. ta mi uz vystavila aj tehu knizku. V centre mi povedala, aj ukazala ako bije srdiecko, a aj pocet plodov, ja som si dala vlozit dve, ale iba jedno sa ujalo 🙂 Hlavne sa neboj, vsetko bude tak ako ma byt, ved ako sa hovori tehotenstvo nie je choroba, iba stav, zit mozes normalne dalej 🙂

saska6867
21. jún 2016

@1veverica Dakujem velmi pekne za odpoved. Verim ze vsetko bude dobre. Drzim velke palce vsetkym

1veverica
21. jún 2016

@saska6867 dakujem podobne 🙂

boba245
21. jún 2016

@babik1 gratulujem 🙂 krasne ciarky 🙂

isabellita
21. jún 2016

No dievčatá a už mam po ET. Vložili 1 embrijko a ze ostalo 7🙈, tak mrazíme (neni to trochu moc?). Držte mi palce dievčatá, aby sa transfer podaril 🙏 Amen❤️

boba245
21. jún 2016

@hranoska
@mikema
ahojte dievcata. ako sa mate a co mate nove ? uz ste boli na ultrazvuk ? ja som bola vcera na druhy a cakalo ma riadne prekvapenie, ktore ale este neni 100%tne. aj dr. bola trochu prekvapena. ak si pamatate, tak my sme dali vlozit 2 embryjka. na prvom ultrazvuku mi v CAR dr. povedal, ze mame len jedno srdiecko, cize druhe embryjko nam odislo. no a vcera moja dr. ze tam vidi 2 srdiecka a su v jednom vaku, takze to embryjko ktore ostalo sa zrejme rozdelilo a vyzera to na jednovajecne dvojky 😀 ... aj mi ukazala na ultrazvuku ako tam nieco pulzovalo v dvoch bielych machulkach 🙂 co boli srdiecka. ale ako hovorim, este pockame na dalsi ultrazvuk ktory dvojky potvrdi v neskorsom tyzdni tehu 🙂

boba245
21. jún 2016

@isabellita jee, super a drzim pästiky aby sa podarilo 🙂

ssegra
21. jún 2016

@boba245 jeej to je super, gratulujem 🙂 mozem sa spytat kolko si mala HCG na 14den?

isabellita
21. jún 2016

@boba245 waaw aj taketo prekvapenia niekedy prinása život👍 Drzim ti palce aby vsetko bolo dobre a tak ako chces👍❤️❤️

babik1
21. jún 2016

Ahojte, moj dnesny vysledok krvi na 14 den je 1410🙂 uz len nech sa mimi udrzi🙂

1veverica
21. jún 2016

@babik1 velmi drzim palceky, je to super 🙂

hranoska
21. jún 2016

@boba245 wau!!! tak to je aky uzasny zazrak!!! ♥♥♥ krasne, zelam vam vela zdravicka..podla mna sa teda mozete tesit na dvoch drobcov 😉
co sa mna tyka, tak zatial mam za sebou len 1.utz, tam srdiecko bilo, ale embryjko malo len 4mm, co by znamenalo, ze je tak 5 dni pozadu..na dalsie idem 6.7., tak som zvedava, ci to dobehlo..

isabellita
21. jún 2016

fotoportrét
isabellita Dievčata, dnes som po IVF-kedze 3.IUI boli neuspesne. Po Spft stimulacii sa ziskalo 10vajicok, z toho 9sa oplodnilo a 8prezilo po predlzenej kultivacii (5dni). Vlozili mi dnes 1embrijko a 7mraziiime 🙈 Doktor povedal, ze toto pri Softe (aspon on) este nezazil emoticon)) tak uz len čakat 14dní a verit, ze ak vsetky parametre som mala tak pozitívne, ze bude pozitívny aj krvný test 🙏🙏❤️❤️ Amen❤️ A Dr.Drábek je úplne perfektný, kludny, mily, vsetko vyborne vysvetlí.

isabellita
21. jún 2016

Prepacte, komentar predtym mal byt do inej skupiny-IUI-informovala som kamošky snažilky👍

boba245
21. jún 2016

@ssegra dakujem 🙂 . ja som bola na krv az na 16ty den a HCG som mala 868

boba245
21. jún 2016

@isabellita dakujem krasne 🙂

boba245
21. jún 2016

@hranoska dakujem ti krasne 🙂. mne dr. v CARe tiez povedal, ze embyjko je mensie ako by v tomto tyzdni malo byt i ked to blizsie nespecifikoval a mna nenapadlo sa opytat kolko ma mm aa vidis, este sa aj šibal rozdvojilo 😀 ... ja uz vyjadrenia doktorov beriem trochu s rezervou, lebo ani oni nemozu vzdy vediet vsetko presne a priroda si pre nas moze prichystat rozne prekvapenia 🙂. verim, ze i u teba bude vsetko v poriadku a malicky bude pekne rast tak ako ma a bude z neho zdravy/zdrava ludska bytost 🙂

ssegra
21. jún 2016

@boba245 ja som mala na 14den 4183, tak som zvedava co najdu mne v brusku 🙂 mozno prave preto, ze sa rozdvojilo je mensie ako by malo byt, ktovie 🙂

hranoska
21. jún 2016

@boba245 tak dufam, ze ta nebudem nasledovat 😉 teda my sme vzdy chceli dvojicky, aj sme chceli dat vlozit dve, ale bolo by to strasne prekvapenie 🙂 ja verim, ze nase male vsetko dobehne a bude vsetko v poriadku. ja to tak citim, ze je vsetko ok, preto si nerobim ziadne stresy 😉 daj urcite vediet ako pokracujete ♥

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre