Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alison758
10. aug 2016

@blackrose zlatko aj ja som povodne chcela testovat neskor :D po minulej skusenosti :D moje este zosilniet nemohla kedze som testovala vcera vecer a dnes rano...musim si dat pokoj aspon jeden den :D no rano som sa skoro povracala.a chodim casto na wc

blackrose
10. aug 2016

@alison758 😀 😀 😀
no ja som bola uplne prekvapena, v noci som sa zobudila na prazdny zaludok, az ma bolel a od 6 do 9 hod som bola 4x na wcku! A to som skoro nevydrzala 40 minutovu cestu do prace!!! 😕
Ze by uz aj vracanie tak skoro?? 😕 fiiiiha, no len nech sa pekne drzi drobcek! 😵

blackrose
10. aug 2016

@alison758 a aku si mala ciarocku? Uplne slabulinkeho ducha alebo uz pekne viditelnu slabu ciarku?

denidi
10. aug 2016

@blackrose tak tu je ten dnešný😘
Neboj,zachvilu prídaš aj ty svoj krasny pozitivny testik...aj by som neboj sa,bude to dobre,ale sama viem,ako stresujem každé ráno,c i to tam stále bude a či silnie,lebo keď nájdeš pozitivny testik,to je estelen začiatok,ale teda siiilno verím,ze ten najšťastnejší začiatok💗

alison758
10. aug 2016

@blackrose myslim ze dost silnu a pekne ruzovu..ten dusik to bol 20 tkovy test bola som kupit 10tkove lady max.nevracala som iba kyselinu v hrdle som mala a napinalo ma.osobne si myslim ze vracanie sa u mna objavy lebo sa to bude stupnovat.ale je mi to uplne jedno

blackrose
10. aug 2016

@denidi krasny testik teda 🙂 😵 pekne ruzovucka ciarka... a ano, je to len zaciatok, ale treba sa uz od zaciatku tesit a nic zle si nepripustat! 🙂

@alison758 juj, no neprajem ti to, ale zase, po tolkych rokoch snazenia budes aj s radostou objimat tu misu 😀

alison758
10. aug 2016

@blackrose tomu ver moja. 😂😂😂😂

alison758
10. aug 2016

@denidi testujes kazdy den? Inak tasna ciarka 😘😘😘😘

denidi
10. aug 2016

@blackrose dakujem moja💋presne tak tešíme sa a verím,ze bude všetko v poriadku...a čakám aj tvoje dve// v najbližších snickoch😃

denidi
10. aug 2016

@alison758 už keď som začala,tak áno,kazdy deň,aj keď viem,ze silnie každý druhý deň,jednoducho mi to nedá,nepozriet sa,ci to tam stále je😃
Možno aj z toho dovodu,ze pred rokom som mala mmt a tá ciarka silnela,len potom bola stále rovnaká až slabnúť,tak asi vo mne ostal stále ten strach,aby sa to nezopakovalo
Ty testujes tiež každý deň?

alison758
10. aug 2016

@denidi ano 😁😁😁😁 chcela som si dat zajtra pokoj ale neviem ci to dokazem 😂 ja som zas mala biochemicke ciarka zaca zrazu slabnut tak tiez mam podobny strach.

lily311
10. aug 2016

Baby, čítam ako tu rozoberáte čiarky, ja som mala v utorok hcg 136 v pondelok večer som si urobila tehu test a bol pozitívny, ale odvtedy je tá čiarka stále rovnaká, možno aj trocha slabšia :((((( v piatok mám kontrolnú krv ale asi sa mám pripraviť na najhoršie....

alison758
10. aug 2016

@lily311 nevsimaj si nase hystercenie.ty si bola na krv 10 dpt?kedy ti kazali prist znova?v urcitom bode tehu sa uz test nemeni.

lily311
10. aug 2016

@alison758 Tentoraz som nie som ani po IUI ani ET, mám za sebou 2 negatívne IVFka, a tento mesiac sa nám podarilo otehotnieť prirodzene, cca 12 - 13 dpo (27DC) som išla na krv, bo deň predtým som si našla //. HCG včera 138, ale od pondelka do dnes je tá čiarka stále rovnaká, dnes dokonca asi aj trošku slabšia ako včera. Intenzita čiarky je cca má ako denini, možno trošku slabšia ale za tri dni sa nezmenila, v piatok mám kontrolný krv. test a už sa pripravujem na najhorie 😢

alison758
10. aug 2016

@lily311 aha ale tak na 13-13 den bolo hcg pekne..neviem ako by som ta povzbudila.je dolezite ako stupne ja som mala hcg na 19 dpo len 8 drzim palce aby bublinka bola tam kde ma

lily311
10. aug 2016

@alison758 ďakujem pekne, no zajtra asi už tehu test nezvládnem a počkám do krvy v piatok, sobotu máme ísť s mm na svadbu, no neviem, ako to tam zvládnem, bude tam celá rodina, no každopádne Vám dievčatá všetkým držím palčeky k úspešnému koncu 🙂

denidi
10. aug 2016

@lily311 dôležité je,ako vyskočí hcg v krvi,uplne ta v tomto chápeme,ake ešte nebuď nešťastná,pokým sa nič nedeje a nekrvacad,stale tomu drobcekovi ver...silno ti držím prsteky,aby bolo vsetko v poriadku

blackrose
10. aug 2016

@lily311 myslim na teba... v tomto asi nic nepomozeme, neporadime... ☹ jedine ti mozem drzat palce a mysliet na teba, aby to dobre dopadlo. Ber pozitivne, ze to bolo prirodzene a tak sa to proste musi podarit!

blackrose
10. aug 2016

@denidi @alison758 ja som nevydrzala a po robote som testla 😀 na 4 den po!! Truuuuba 😀 jasne ze test je biely :-P

alison758
10. aug 2016

@blackrose strasne skoro :D ale poznam to nutkanie :D ja by som tiez najradsej sla spravit dalsi test hned ale zakazala som si to :D

lily311
10. aug 2016

@denidi
@blackrose ďakujem dievčatá, dám vedieť ako som v piatok dopadla

blackrose
10. aug 2016

@alison758 😀 😀 som si povedala, ze skusim, aj ked mi bolo jasne, ze tam nic nebude 😉
Ale aspon uz nemam nutkanie 🙂

blackrose
10. aug 2016

@lily311 dam ti sem fotku mojich testov z pred 5 rokov. Od 11 dpo a velmi sa teda nemenili 😉

denidi
10. aug 2016

@blackrose aj ja som mala nutkanie testovat ešte skôr,to máme asi všetky😂 ale presne tak aspom si to nutkanie skrotila😂😂😂

blackrose
10. aug 2016

@lily311 dokonca ten posledny bol este slabsi, lebo iny test. Prve 3 boli 20 a posledny dokonca 10.

lily311
10. aug 2016

@blackrose No to teda hej, si ma celkom ukľudnila, ĎAKUJEM za fotky, zdá sa, že druhý z hora je najsilnejší a sú fakt dosť rovnaké. Dala si mi troška nádeje. Máš 4 ročné dieťaťko?, lebo aj ja som pred piatimi rokmi riešila tehu, vtedy tiež cez CAR a máme 4 ročného chlapčeka, len strašne si želám pre neho súrodenca

blackrose
10. aug 2016

@lily311 ano, pomaly uz bude mat 5 rokov, len vtedy sa nam este tesne pred navstevou car podarila prirodzene 🙂 a tiez toto vsetko robim hlavne kvoli nej 😉 drzim ti silno palce.

ajussik
10. aug 2016

Dievcata tie co uz ste po ivf tehu...ties mate kazdy den tie hlupe myslienky a strach ze potratite..ze ho stratite? Ja som total nanervy..vcera som mala ruzovkasty vytok a hned som dostala strach...dnes silne bolesti ..zase strach..poradte ako sa toho pocitu zbavit? Piatok mam prve sono a strasne sa bojim.

1veverica
11. aug 2016

@ajussik ahojky, joj moja nestrachuj sa tak, to sama si nieco privodis. Vies este kolko ta toho vsetkeho postretne. Ja som mala cca v 4mesiaci na papieri taku cervenu ciarku, nejako som to neriesila a pytala som sa v poradni, hned ma vysetrila ale vsetko bolo ok, ono to telo si musi fakt zvyknut na novy stav. Ty bud hlavne v klude, ked budes mat zle myslienky, tak vies ako to dopadne... Vsetko ber s nadhladom, a pytaj sa lekara, on je presne nato aby ti odpovedal na vsetky tvoje otazky, pripomienky. Ale usmev na tvar, a zle myslienky prec, hned bude den krajsi, uvidis 🙂

ajussik
11. aug 2016

@1veverica jooooj dakujem moja...posnazim sa i ked je to tazke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre