Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lily311
12. aug 2016

@1veverica ale hej, už sa mi to stalo druhý krát, takže viem, ako dopadnem, mám za sebou IUI, 2IVF a ani tuk, a 2 krát tento rok prirodzene tehu a vždy na 31 DC hcg klesá a mrcha príde, ale ešte počkám na krv a dám vedieť. manžel má zlú fragmentáciu dna spermií a embryjka sa nám zastavujú vo vývoji 😢

alison758
12. aug 2016

@lily311 jaaaj verim ze tam stale bublinka je.drzim palce

1veverica
12. aug 2016

@lily311 joj tak to mi je fakt velmi luto, ale ja osobne som fakt nemala ziadne priznaky, dokonca som v 7mesiaci, a grckala som iba 2x, ziadne vynimocne chut, nic take, takze toto by som urcite neriesila. Nevedela som ze uz mate tolko trapenia za sebou, ale aj tak drzim prsty, viem ake to je na psychiku 🙂

blackrose
12. aug 2016

@lily311 @maximiliana jaj dievcata, toto je fakt na psychiatriu 🙄

lily311
12. aug 2016

@blackrose My hovor, ja som sa dostala do stavu, že sa už nedokážem ani vyrevať, je to hrozné

leelloo
12. aug 2016

@lily311 och, to ma mrzi, mate toho za sebou dost. Moji kamarati mali podobny problem ako vy, nieco s dna spermii a aj ked sa im podarilo otehotniet, vzdy o babatko prisli. Potom im dal niekto kontakt na urologa, co im nasadil liecbu, zacali sa inak stravovat a nakoniec im to pomohlo a podarilo sa im otehotniet prirodzene. Ak by si chcela, mozem sa popytat ako sa volal ten urolog, vraj bol posledny, ktory tomu este veril, ked uz im nikto nedaval moc nadeje. Mozno by to stalo za skusku, aj ked ste toho urcite absolvovali uz dost.
Ale kazdopadne drzim palce, este to nemusim byt stratene a mozno sa tvoj pocit nepotvrdi.

lily311
12. aug 2016

Baby, tak volali z Iscare, že hcg zdvojnásobné, asi odpadnem, len ma bolí brucho na mrchu...a bazálna teplota dnes klesla na 36.9 a pritom sa posledných 8 dní držala na 37. Ja stále stresujem, som šťatná jak blcha, ale stále tomu nemôžem uveriť, a strašne sa bojím kvôli tej fragmentácii a mám aj endometiozu

denidi
12. aug 2016

@lily311 uzasneee,s ilno drzim prsteky,aby stále krásne rástlo😘jednorazovy pokles bt nič neznamená,mozno len bolo chladnejšie v izbe,zajtra zasa stupne,tak od teraz pekne pozitívne myslí a tes sa,bublinka je tam a hotovo,potichucky gratulujem😃

lily311
12. aug 2016

@denidi Ďakujem krásne

alison758
12. aug 2016

@lily311 ja mam pocity na mrchu uz od vkladu a palicu na teste ako hrom :D ja som ti vravela ze bublinka tam stale je 😘😘

lily311
12. aug 2016

@alison758 Spokojná budem až budem počuť byť srdiečko, ale musí to tá moja bublinka zvádnuť 🙂

denidi
12. aug 2016

@alison758 tak silniemeee,super moja😘

denidi
12. aug 2016

@alison758 silniemeee malo byť😂😂😂

denidi
12. aug 2016

@alison758 no vidíš,idem opraviť a mobil hodí to isté,aaach😂😂😂😂😂

leelloo
12. aug 2016

@lily311 jeeej, no vidis, aj vlastne pocity nas vedia niekedy oklamať 😉 Tak gratulujem a tesim sa 😀

alison758
12. aug 2016

@denidi foto vcera po obede 8 den po vklade.este stale sa bojim 😂😂 ale aj mam radost

lily311
12. aug 2016

Dakujem,ale do potvrdenia srdiecka to bude dlha doba,mam take zmiesane pocity aj sa tesim ale s rezervou

denidi
12. aug 2016

@alison758 kraaasna😘😘😘 viem presne aké máš pocity,take isté mam aj ja,ale verím,ze to zvládneme s bublinkami až do šťastného pôrodu zdravých bábätiek
Ja som dnes 11dpt a testik takýto,tesim sa,aj bojím stale,a le držíme si prsteky✊✊✊

macicka52
12. aug 2016

@denidi a @alison758 blahoželám a prajem krásne a bezproblémové tehuľkovanie 🙂 🙂

alison758
12. aug 2016

@denidi dakujem,no myslim ze aj ja budem mat 11 den taku 😉😉😉 ano je to zvlastny pocit 😂😂
@macicka52 dakujem 😘😘😘

denidi
12. aug 2016

@macicka52 dakujem ti krásne😘😘😘

ajussik
12. aug 2016

Ahojte..slubila som ze sa ozvem..nasa fazulka...dalsia kontrola o 2 tyzdne...bambulky pevne nervy cistu hlavu a ziadny stress..stoji to zato pockat...

blackrose
12. aug 2016

@lily311 uzasne spravy 🙂 tesim sa s tebou... teraz len pozitivne myslenie! Hladkaj si brusko a tes sa! 😀

@alison758 @denidi krasne testiky! Mna uz pomaly chyta debka ☹ od vcera uz necitim nic... citim sa uplne normalne. Ako kazdy mesiac. Stracam moju super vieru, ktorou som bola doteraz nabita! ☹

@ajussik jaj kasne 🙂 ako by to bolo vcera, ked som aj ja taku mala :-*

denidi
12. aug 2016

@ajussik nádherná fazulka😘😘😘
Radosť pozerať😉

alison758
12. aug 2016

@blackrose juj myslim na teba.drzim palce.nemusis mat priznaky 💙

denidi
12. aug 2016

@blackrose len to nie,nestracaj nádej,musis verit😇
Vôbec nemusíš nič cítiť,nie každá má príznaky,niektore ženy skutočne nič necítia a sú tehulky,hlavu hore💖

ajussik
12. aug 2016

Mam pocit ze tento rok je velmi plodny rok...len sa drzte a teste sa...dakujem

ajussik
12. aug 2016

@blackrose len nevesaj hlavu...moja kamaratka je v 4tom mesiaci a nema ziadne priznaky..

denidi
12. aug 2016

@ajussik kdesi som čítala,ze rok 2016 bude mimoriadne plodny,tak niečo na tom bude👍👍👍

macicka52
12. aug 2016

@blackrose Ahoj, ja som v 38tt a keby som nemala bruško tak ani neviem, že som tehotná. Takže hlavu hore a buď rada, že si z tých ktoré nemajú nevoľnosti🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre