Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaruska74
22. nov 2011

@alibabaa ktory den si po KET?robila si si aj test?

jaruska74
22. nov 2011

@linda81 aj ja som dnes 10 den po KET, robila som si test a negativny vysiel :(

84matulik
22. nov 2011

@kukucka78 fúúúúúúú...tak to hej...ja čakám prvé....

84matulik
22. nov 2011

@alibabaa neboj budeš si dávať to detské šampanské...hih...a to zase nepi, lebo je to nechutne sladké a nezdravé...heh 😀 😀 😀

ma77
22. nov 2011

@jaruska74 nechcem ta sklamat ale ja som si tiež robila na 10den po ET test a bol negativny a krv tak isto a to som už vedela že bude aj krv negativna ☹ ☹ ☹ ☹

ma77
22. nov 2011

@timona ahoj tiež som pred pripravou na KET beriem estrimax 2krat denne a tiež v kuse špinim tak asi je to normalne 😉

jaruska74
22. nov 2011

@ma77 ja som sklamana aj smutna :((( bola som uz dva krat tehu a este NIKDY som nevidela pozitivny test. Ale nepamatam v ktory den po KET som si tie testy robila......vo stvrtok idem na krv pre istotu :(

ma77
22. nov 2011

@jaruska74 však jasne na krv musiš ist 😝 len ja som si robila test na 10den a bol negativny a potom do krvičky som už vedela že je koniec aj tak bolo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ja som bola 1krat na IVF a idem na KET 😒

jaruska74
22. nov 2011

@ma77 a kolko musis cakat na KET po neuspesnom IVF:?

ma77
22. nov 2011

@jaruska74 nemusela som čakat hned po Ivf som vysadila lieky dostala mrchu a volala som do CAR tak mi kazal nasadit estrimax a v piatok idem na kontrolu tak dufam že aj čoskoro na vklad 😒

alibabaa
22. nov 2011

@ma77 to znamena ze keby mi to teraz toto ET nevyslo, tak mozem ist hned nasledujuci cyklus na KET? nemusim mat mesiac prestavku??

ma77
22. nov 2011

@alibabaa Asi nie aspon u nas v CAR to tak je ja chodim do Ke mne povedal dr. že je dobre teraz ist kym je ešte telo naštartovane hormonmy 😀 😀 😀

linda81
22. nov 2011

@alibabaa ahoj....ja tiez predmrchovske stavy, rano lahke spinenie,bolesti a zas nic....tak uz nech je to tak alebo tak...ma porazi do zajtra asi....ale uz som to oplakala dostatocne...mame este 4 embryjka...tak niekedy na KET...ake asi budem mat este vacsi strach ako teraz...

linda81
22. nov 2011

@jaruska74 ahoj...to ma mrzi...ale 10 den...to mas este sancu...a jedno mimco doma 🙂 ...ja nemam mimi ziadne...ale chvalabohu skveleho manzela a labradoricu....inak by som sa asi zblaznila z tohto vsetkeho...

alibabaa
22. nov 2011

@linda81 a ktory den si po ET? este je sanca. zlatko hlavne nemysli negativne... ok? mam znamu, kt. mala teh. test biely ako sneh a bola tehotna.. tak hlavu hore .. a to spinenie mohlo byt kludne aj uhniezdovanie... 😉

linda81
22. nov 2011

@alibabaa som 13 den.......zajtra krv a bude to jasne...

alibabaa
22. nov 2011

@linda81 tak ti strasne drzim palceky aby bol test chybny ako aj ten prvy..

linda81
22. nov 2011

@alibabaa dakujem...ja tebe tiez drzim palce...ved preboha niekto musi byt uz v tych 30% uspesnych...

staga
22. nov 2011

@nurili z celeho srdiecka ti gratulujem

staga
22. nov 2011

@nurili z celeho srdiecka ti gratulujem
@jaja101 drzim palceky

silvinnka
22. nov 2011

ahojte,opat krvacame,teraz uz aj s krcmami,rano sono a uvidime,bude vsetko o.k alebo spravia mi hned kyret ☹
Bodaj by sa stal zazrak a vydrzalo to aspon jedno miminko....

katka1177
22. nov 2011

@silvinnka velmi Vam drzim palce.

jaja101
22. nov 2011

@moja72 dakujem za radu...sla som za znamou Dr.napichala ma(akupunktura) polavilo mi,tak som rada,ze som to zvladla bez tbl....no mam obavy,bo mavam migreny casto,co bude dalej..

silvinnka
22. nov 2011

@katka1177 si zlata,dakujem...

jaja101
22. nov 2011

@staga dakujem,budem ich potrebovat 😉

ursula5
23. nov 2011

@silvinnka moja tak to mi je ľúto držím palce nech to dobre dopadne, hore hlavu

ursula5
23. nov 2011

@alibabaa ak Ti nevyjde ET tak na ďalší cyklus môžeš ísť na KET ja tam idem v októbri 10teho som mala výsledky negatívne dostala som mrchu a pri ďalšej od novembra beriem lieky a idem zajtra na KET 🙂 tak ale ver že to vyjde 😉

marylinlu
23. nov 2011

ahojte dievčatá, chcem sa opýtať či máte skúsenosti s testami značky Rapiclear. Myslíte, že sú kvalitnééé?

alibabaa
23. nov 2011

@silvinnka drz sa ... drzim palceky strasne moc...

katka1177
23. nov 2011

@ursula5 Ursulka uz zajtra...... drzkaj sa .... a kedy zacnu rozmrazovat, dnes... ci uz zacali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre