Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kukucka78
23. nov 2011

@marylinlu je i to velmi luto že sa takto trápyš ale bud silná a ver nesmieš sa vzdávať i ked viem že to nie je lahké a kašli na ludí nech si myslia čo chcu čo ťa po nich ved ty chceš babetko tak sa vschop a chod pekne zajtra na krv a daj vediet ako si dopadla a hlavne si to do rána nerozmysli.....moc ti držím palce

annamary27
24. nov 2011

@ursula5 ahoj,ja sa mám fajn 😉 ,necítim žiadne zmeny zatiaľ,šak ani nemám kedy,od včera som v robote,pomalinky počítame celé dni inventúru a asi tu pobudneme nejaký čas aj cez víkend,lebo je toho moc,ale všetko robím s mierou a ťažké veci dvíha kolegynka.

ursula5
24. nov 2011

@annamary27 tak asi je ešte zavčasu niečo cítiť, tak rob radšej dlhšie ale pomaličky 🙂 moc Ti držím palce 😉

ursula5
24. nov 2011

@marylinlu hore hlavu určite raz to príde 😉

84matulik
24. nov 2011

@dadaba jasné, že bude dobre!!!!🙂))))))))))) takú možnosť si nemôžeš ani len pripúšťať🙂))) A domka si??? Podme na inú tému🙂)))) trošku pokecáme.... 😉

dorotka_
24. nov 2011

ahojte baby, vsetkym, ktore cakaju na vysledok po transfere drzim palce a tie co su uz tehu blahozelam 🙂 , ja mam od pondelka MS a mam pocit akoby sa ani nechcela zastavit, ja co som mavala ledva dva dni aj to len taku akoze, som neni ani uz zvyknuta na takuto, takze nam to tentokrat nevyslo a pojdeme na dalsi pokus cim skor a verim, ze vyjde, co ine ostava 😉

moja72
24. nov 2011

@dorotka_ ahoj, to mi je ľúto že to nevišlo ☹ silnejší MS je v poriadku, to robia tie hormóny

alibabaa
24. nov 2011

@ursula5 drzim ti palceky.. dufam, ze vsetko prebieha podla tvojich planov 🙂

pici
24. nov 2011

@annamary27
@ursula5 babule kedy vieme vysledok?

ursula5
24. nov 2011

@pici
@alibabaa
@84matulik
@annamary27
@kukucka78
tak kočky ideme na to embryjko sa rozmrazilo v super kvalite, ešte nám tam ostane jedno..... jupííííííííííííí, takže o 11 tej držte palce a potom ďalších 14 dní 😀 😀 😀
všetkým kočkám čo čakajú na výsledky držím palce, a ostatným prajem hore hlavu a veľkú chuť do boja 😉
ja sa zas ozvem

84matulik
24. nov 2011

@ursula5 krása....držkám pästičky aj s mojimi dvoma fazulkami🙂)))) hih..... 😀 😀 😀 😀

84matulik
24. nov 2011

@pici ahoj, ako sa máš???? čo nové????

alibabaa
24. nov 2011

@ursula5 prebieha to uzasne. tak este raz tfuj, tfuj, tfuj 🙂

ursula5
24. nov 2011

@84matulik hlavne fazuľky majú isto rúčky do pästičiek 😀 😀 ďakujem idem vybavovať voľno 😉

84matulik
24. nov 2011

@ursula5 hih...ešte asi nie....ale za chvílku by ich už mali mať...hih...vybavuje pekne a hlavne bud domka kludná!!!!

pici
24. nov 2011

@84matulik ahoj draha ja nove v podstate nic... vysledky hemato buduci tyzden. 6 decembra stitna a genetika o tri mesiace.. cize ja teraz relaxujem...

kukucka78
24. nov 2011

@ursula5 moc držím palce nech sa mu u teba páči a pekne tam zostane celých 9mesiacov

84matulik
24. nov 2011

@pici ahojky, čiže teraz asi na ďalší ET nepôjdeš....že???? hmm...škoda☹((( my sme už v 10 tt....je to sranda, ako to letí...som stále domka a oddychujem a veľmi si to celé užívam....

jajka1980
24. nov 2011

@ursula5 ...Držím palce..nech to tento-krát vyjde...tfuj-tfuj...Hádam oznámiš pozitívny výsledoček...

ursula5
24. nov 2011

@jajka1980 všetko je vo hviezdach ale teším sa na to tak musím veriť 🙂

doldy
24. nov 2011

Ahojte, zostala som velmi smutná, som 9 den od ET a včera večer som trochu začala špiniť ale dnes rano to zatial prešlo. Tak neviem. Robila som si test na 9 den teda dnes rano a bol negativny. Takže zázraky sa deju ale v iných rodinach asi ☹ Velmi ma to mrzi, zamrazené nič nemáme a na další cyklus nemáme ☹ Asi koniec, ale tých 8 dni ked som tomu verila bolo nadherných, neodpustim si že som toho drobca neudržala ☹(

mirka321
24. nov 2011

@doldy zlatinko ahoj,
držkaj sa , ešte nemusí byť nič stratené
a už vôbec seba zato neobviňuj, že si ako to píšeš drobca neudržala...
nemôže zato ani jedna z nás...skrátka je to na prírode...
veľa síl a držkaj sa

alibabaa
24. nov 2011

@doldy to nebolo v tvojich silach ovplyvnit to. tam hore niekto na nas dohliada a asi nebol ten spravny cas... a ja si hovorim, ze ak malo byt postihnute,radsej nech sa ani neuchyti...
a este nejaku tu malu sancu tomu nechaj.kamaratka si tiez robila test a ... bol negativny. ... uz nechcela ist ani na krv, ze na to kasle, ze to bolo posledny krat co uz isla a .. ze sa musi zmierit ze si adoptuju dietatko.. muz ju nakoniec prehovoril na tu krv ist. a dobre urobil, lebo krv bola pozitivna a dnes maju doma asi 3 rocneho chlapceka...

moja72
24. nov 2011

@ursula5 držím palce nech sa fazuľky poriadne chytia a pustia sa až po 9 mesiacoch 😉

ursula5
24. nov 2011

@moja72 ďakujem ale ideme dávať len jednu 😀 druhú nechávame v zálohe 😉

moja72
24. nov 2011

@ursula5 😀 tak tá jedna sa musí držať o to pevnejšie 🙂

ursula5
24. nov 2011

@doldy a toto čo za myšlienky??? ale rýchlo sa preorientovať na pozitívne myslenie, 9 deň ešte nič nie je isté!!! a pokiaľ prešlo špinenie a nepokračuje nie je nič stratené, takže hore hlavu a ver si troška!!! už tu nechcem počuť nič takéto ešte máš čas na takéto reči keď budeš mať výsledky isté 😀 😀 😀 😀 takže hore hlavu

silvinnka
24. nov 2011

ahojte,vsetkym co ste mi drzali palce,velmi pekne dakujem ,konecne po tyzdni ,az dnes sme mali urobeny UTZ...jedno babatko pani dr.sice velmi potrapilo,ale nakoniec sa ukazalo v celej parade ,schovavalo sa za surodencom....Obom miminkam krasne biju srdiecka,takze ziaden KYRET (hnusne slovo) sa nekona...
Este si chvilku polezime v nemocnici a potom sup domov...Dnes zacinam 7+0 a aj mimi tomu zodpovedaju....
Este raz Vam vsetkym DAKUJEM

jaja101
24. nov 2011

@doldy ahoj moja,ja som osmy den dnes,spinim od vcera,dnes slabsie,volaj do centra,ja som volala a Dr doordinovat este jeden liek,a ze je to tak 50 na 50,tak nestracaj nadej a ver,ze bude dobre.....

moja72
24. nov 2011

@silvinnka super že sú babätká (a aj ty) v poriadku 😵 gratulujem k srdiečkam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre