Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alex81
28. nov 2011

@nurili dakujem 😵 😵 😵

timmka
28. nov 2011

@deinad posielam virusy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉 😵

demizon
28. nov 2011

@annamary27 naprd to dopadlo...Hcg nula...

jajka1980
28. nov 2011

@demizon ...je mi to veľmi ľúto..viem čo prežívaš ☹ ...ja som to tiež zažila v septembri a HCG som mala len 3,75, ☹ ..takže hlavu hore....život ide dalej...ja to skúsim tiež ešte raz asi vo ffebruári...Raz sa nám to podarí všetkým...

loriana
28. nov 2011

@jaja101 dakujem, ale vidim to biedne, krvacanie zosilnelo, vyzera to na bezny menzes, rano volam a podla mna nie je sanca, ze sa to udrzalo :(((

loriana
28. nov 2011

@marcela255 ja tiez stale krvacam, dokonca silnejsie, podla mna je to normalny menzes, rano som volala, zvysili mi davku utrogu, neverim, ze sa embryjko udrzalo, to nie je mozne! je mi to luto veru velmi, mam este jedno zmrazene, tak skusim, uvidime, som zvedava, co mi povedia rano, ked zavolam znova, ze krvacanie zosilnelo... :(((

linda81
29. nov 2011

@demizon Ahoj...ja viem ze je to tazko, ale dako sa musime pozbierat....prajem vela sil..

annamary27
29. nov 2011

@demizon to mi je ľúto ☹ ,držím palce do ďaľšieho boja

anjelik255
29. nov 2011

@annamary27 ahoj. chcem sa ta opytat.robila si si test?

annamary27
29. nov 2011

@anjelik255 ahoj,nie nerobila a asi ani nebudem.už som sa ich nakúpila milion a nič.radšej ho ocikám po vysoko pozitívnej krvi,aby som mala pamiatku 😀

anjelik255
29. nov 2011

@annamary27 vidis asi to urobim tak aj ja.To co som ja uz minula na testy,za tie peniazky by sa dalo nakupit tolko malých veciciek.....😀.Mám sice jeden test doma,ael pockam az co povie v utorok doktor

alibabaa
29. nov 2011

@jaruska74 a to je ako mozne? nerozumiem. nedali ti zamrazit, alebo sa prestali vyvijat? ☹ ☹

dadaba
29. nov 2011

ani ja uz nerobim testy!!!!!

loriana
29. nov 2011

Takze zajtra idem predcasne na krv, aby zistili, ci úplne strasnou nahodou nie som tehotna, haha, dostala som menzes po 4 dnoch od ET, takze som sa nestihla tesit ani na robenie TT, ktore malo byt az buduci pondelok, som z toho smutna, ale mam jedneho mrazacika, tak ho este vyskusam, nemam ale silu asi absolvovat znova injekcie, ak nahodou nevyjde ani mraziacik. NEVIETE NAHODOU, KOLKO ASI TRVA VYSLEDOK KRVNEHO TESTU NA TEHU, bude v ten den, alebo obden? Dakujem!

marcela255
29. nov 2011

@loriana držím palce, mna to čaká vo štvrtok 🙂

alibabaa
29. nov 2011

@loriana podla toho v ktorom centre.. v GF ba o 14,00 v ten den ked beru krv je aj vysledok...

deni73
29. nov 2011

@loriana Ahoj, v CAR v ten deň, u gynekológa nasledujúci deň zvykne byť. 🙂 Držím palce na ket.

loriana
29. nov 2011

@marcela255 aj ja ti držím palce, dakujem!

loriana
29. nov 2011

@alibabaa ja chodím do Iscare v MT, ale predpokladám, že v ten deň, ako čítam príspevky, ďakujem!

loriana
29. nov 2011

@deni73 ďakujem!!!

ela304
29. nov 2011

ahojte baby, dnes som som bola na KET. Davali mi dve embryá. Tento rok je to už tretí ET tak dúfam, že už bude úspešný. Takže cakám do 13.12. na krv a sono. 🙂 🙂 🙂

jaja101
29. nov 2011

baby prosim vas,zajtra idem 1x na krv a sono,chcem sa Vas opytat,ako robia prve sono?cez brusko?DAKUJEM za odpoved,chodim do MT helios

jaruska74
29. nov 2011

@alibabaa MALA SOM UZ POSLEDNE, UZ SA VSETKY MINULI :( idem teraz skusat otehotniet prirodzene, uz nechcme ist na odber......teraz isto nie, mozno o par rokov ked to inac nepojde

alibabaa
29. nov 2011

@jaruska74 ☹ tak tohoto sa najviac obavam, ze sa nam minu nasi snehuliacikovia a ja nebudem mat dost sil ist do dalsieho ivf... kolko krat si bola na ivf?

annamary27
29. nov 2011

@anjelik255 a ešte keby som k tomu pridala peniažky za kondómy,hajajaj,bola by z toho aj u mna parádna suma za tie roky 😀

84matulik
29. nov 2011

@ela304 držím päste🙂))) ja som tehu a čakáme dvojky🙂)))

anjelik255
29. nov 2011

@annamary27 no u mna vyhravaju tie testiky..z tťoho ako velmi som chcela mat babo uz mi bývalo rano aj zle,atd a vzdy som nakoniec dostala mnz...:-C

gaganka81
29. nov 2011

ahojte dievčence, som tu nová, dnes som bola na krv, HCG mám 17, zase sme sa niekde neposunuli, čakanie pokračuje do pondelka, mám obavu ako to skončí...

gaganka81
29. nov 2011

ktorá z vás bola na transfer 18.11.2011?

deinad
29. nov 2011

@linda81 ahoj, nie som po KET, od oktobra 2010 do augusta 2011 som absolvovala svoje 1.ivf - 1x ET, 4xKET a teraz si picham injekcie a chystam sa na 2.ivf - ET v polke decembra. Viem presne, o com pises, s tymi PN a dovolenkami, clovek chce aj zarobit a hlavne chce byt dobrym zamestnancom, aby si sef nemyslel, ze sme flakaci, ze ano...takze prave aj preto tiez rozmyslam, ze co idem robit a chcem tiez dovolenku medzi sviatkami, ibaze tak velmi tuzim, aby toto vyslo, ze naozaj sama neviem, co robit, prip. si vezmem par dni volna po ET a potom pojdem do prace...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre