Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

denda1301
1. apr 2010

maryah ešte na bruchu ležať môžeš,ale ked budeš mať bublinku tak NO nO NO ležať na brušku 😀 😀 😀

maryah
1. apr 2010

denda, to je zlaté od tvojho manžela, tiež ho to zobralo... hlavne, že ťa veeeeľmi ľúúúúúúúúúúúúbi 😵 😵 😵
rada spávam na bruchu, ale už teraz nemôžem, strašne ma bolia prsia, ešte viac ako pri stimulácii 😅 . hormóny, hormóny, stále len tie hormóny, keby aspoň pomohli 🙂 ...
dnes je krásne počasie, teplúčko, ťahá ma to von opekať špekáčik, mňaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

alll
1. apr 2010

Ahoj, som tu prvy krat a hned depka. Aka je sanca, ze ked mam krv 10 den po IVF negativ, ze bysa to mohlo zmenit? Mam prist na dalsiu krv na 14 den, tak nejaka sanca by mohla byt nie? Nechcem si robit zbytocne nadeje, ale mam brat stale lieky.
Ozaj a kolko pokusov preplati poistovna?
a posledna otazka ako sa to da prezit?

maryah
1. apr 2010

ahoj alll, neviem či bude na 14. deň po ET iný výsledok... na ten 10. deň by tam už malo niečo byť, neviem, ale keď sa niečo nezdá doktorovy tak neviem... poisťovňa prepláca 3 cykly IVF... ale len do 39. roku ženy...
ako to prežiť? prečítaj si pár odkazov dozadu od dendy1301 a uvidíš, že sa to dá, len mať nejaký ciel, plán do budúcnosti a mať pozitívne myslenie 🙂 ... a hlavne radosť zo života...
toto bolo tvoje prvé IVF? a kde chodíš?

alll
1. apr 2010

Prve. Chodim do GYN v BA. Mam 37.rokov. Vysledok som sa odzvedela dnes a odvtedy placem. Viem, ze to nie jekoniec sveta, viem ze nie som sama, viem ze sa to na prvy ani druhy krat nemusi podarit. Ale PRECO PRAVE JA?

maryah
1. apr 2010

je mi to ľúto ☹ , nikto nevie odpovedať na takú otazku. život nám dáva zabrať a musíme sa z toho dostať. mne to tiež nevyšlo, tiež som plakala, ale musela som sa pozbierať, nič iné mi nezostávalo... a idem ďalej 🙂

alll
1. apr 2010

Dakujem ti moc. Ja to nejak predycham - zajtra bude lepsie. Proste to asi tak malo byt.
Urcite to este aspon raz skusim.
Adopcii sa bojim, to u mna neprichadza do uvahy, ale drzim ostatnym palce.
Este raz dakujem ze ste a dufam ze raz sa stretneme na inej optimistickejsej stranke.

maryah
1. apr 2010

neboj all, čas zahojí všetky rany... určite to skús 🙂 . bojíš sa adopcii? prečo?

sonulienkas
1. apr 2010

čauteeeee 🙂
denda -je mi to veľmi ľúto ☹
☹ ☹

luko
1. apr 2010

maryah: na KET dufam dalsi cyklus, buducu stredu mam prvy termin tak uvidim...co mi povie dokyna 😉

herriett
1. apr 2010

ahojte kocky, velmi rada by som sa k Vam pridala. Ja som bola vcera prvy krat na transfer-tusim tu pouzivate skratku ET-videla som aj KET (netusim co to je) - naozaj som zaciatocnik 🙂 Chcem sa Vas opytat, je normalne, ze mam od vcera bolesti v podbrusku? Pobolievaju ma aj krize. Toto bolo moje prve IVF a vlozili mi dve embrya, na krv mam ist 12.4.

luko
1. apr 2010

henriett KET je vklad mrazenych embryii 😉 bolesti po IVF som mala aj ja troska v podbrusku par dni po transfere

sonulienkas
1. apr 2010

čau herriett -ET je embryotransfer ,
KET je kryoembryitransfer- transfer zmrazených embrií.

sonulienkas
1. apr 2010

maryah, kde si?

herriett
1. apr 2010

dakujem vam-ste zlate 🙂 takze ja som mala vcera ET. Moj drahy to preziva viac ako ja-ak to vyjde, tak sa tusim zblazni od radosti 🙂. Tak dufam, ze tie bolesti prejdu, lebo nie je ktovie ako prijemne. A ake su vase pocity po ET?

herriett
1. apr 2010

ozaj Luko, a ako si na tom teraz? Bolo vsetko v poriadku?

luko
1. apr 2010

nie...nevyslo to...dosla mi MS den pred odberom krvi...a aj test bol na 6ty a potom 9ty den neg., takze ideme na ET, mame 4 mrazacikov 😉
drzim ti palce...nech vam to vyjde 🙂

luko
1. apr 2010

oprava...na KET ideme samozrejme 🙂

herriett
1. apr 2010

dakujem. to mi je luto- tak ti drzim palce-silno 😉 My mame tusim 3 mrazacikov-bolo ich 5 a kedze dve vlozil, tak tri by mali ostat. My sa o babo pokusame uz 6 rokov. Ja uz sice dceru mam z predchadzajuceho manzelstva, ale este si trufam 🙂

maryah
1. apr 2010

ahojte 😵 😵 😵
sonu ahoj 😉, už som tu, ako sa mi máš?
luko, tak to ti držím palce... teraz čo beriem tie tabletky pred KET-om, tak ma strašne bolia prsia, ešte viac ako pred stimuláciou 😒
vitaj herriett 🙂 , taaaaak a teraz len čakať a čakať... držím ti palce 😉

denda1301
1. apr 2010

ahojte nové 🙂 sonulienkas to je život a ten býva aj krutý 😠 ALE TEBE TO VIDE (citim to v kostiach 😵
all ani mne to nevyšlo a to som po druhom IVF 😢 na 10 den krv 0bodov.No proste smola.Luko to mi je tiež luto,ty máš aspon MS,ale mne kazal doktor brat dalej lieky neviem sice na CO?????Stále mám špinenie a menzes nikde 😵 ˇasi ma vyčistia ☹ ☹ ☹
Maryah muža mám zlatého chudák dnes sa opil 😝 a je rozhodnutý že to do tej tretice skusime.No ale dáme si pauzu asi do jesene však by sa v robote zbláznili.A poistovna to prepláca do 38 veku,viem to,lebo ja mám 37 a doktor mi povedal,že aby som to stihla.Chcem sa opýtat keby som sla na ten treti a poistovna to schvali,mozem ist aj do Brna?Vraj tá klinika nemá chybu

maryah
1. apr 2010

ahoj denda, ani sa tvojmu mužovi nečudujem... ja by som sa asi opila s ním 🙂 a má pravdu, choďťe do toho, myslím do toho tretieho IVF... neviem na čo berieš tabletky aj ďalej 😒 ... aj nám ak by to nedajbože nevyšlo tak si dáme pauzu, tiež asi do jesene...
no to či môžete ísť po schválenej žiadosti do Brna neviem, ale skús napísať IP-čko jednej kočke (jej nick je bakosko)... ona je v tom Brne, skús sa jej spýtať na to 🙂 ide teraz na KET

denda1301
1. apr 2010

ok dik
aha ja mam fotku 😀 ale iba mojej fenky ina tam nesla.Aj to len z mužovho noteboku z mojho PC to vobec neide 😅
idem hajat som hore od od tretej nemohla som spat 😨
pa pa do zajtra.

maryah
1. apr 2010

krááááááááááááááásna fotka, ale nespĺňa kritéria tejto stránky 😀 😀 😀 ... asi ti ju zmažú 😒 ... nádherná fenka 🙂 dobrú noc denka a sladké sníčky... zajta sa tu stretneme 🙂

aleluli
1. apr 2010

Ahojte holky,
diky za mile privitani....Tak me zase dnes boli prsa a mam z toho radost...Nikdy me prsa nebolivaji a to ani pri ms...No....ale nechci nic zakriknout, takze tuk tuk tuk....Pristi tyden testovani...tak premyslim ze ten 10ty - 11ty den uz to asi nevydrzim......(ikdyz puvodne byl muj plan netestovat vubec a jit rovnou na krev 🙂 )
Drzim vam vsem mooc palecky

aaddeell
2. apr 2010

aaddeell 1 IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
z uuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas 2 IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.
herriett 1IVF, ET 31.3. (2), krv 12.4.

aaddeell
2. apr 2010

dobre ranko baby prosim vas ake mate priznaky?
mna dost boleli prsia ale uz ma tak moc nebolia aj ked ich mam dost zvacsene a sem tam ma boli brucho

maryah
2. apr 2010

dobré ránko adel, príznaky máš dobré, len tak ďalej... prsia bolievajú a aj bruško... sem-tam vie aj pichnúť v podbrušku... ale niektoré ženy nemajú vôbc príznaky.
aleluli, 10. deň po ET už asi aj môžeš testovať, ale môže to byť aj skoro, niekomu to ukáže na 5. deň po ET a niekomu omnoho neskôr, tak potom nebuď vystašená ak tam nebude žiadna čiarka 🙂

maryah
2. apr 2010

Ináč krásne Veľkonočné sviatky vám prajem... málo vody a bitky korbáčom 😅 ... už sa "teším" na tú mužskú "zábavku" 😀 😀 😀

herriett
2. apr 2010

ahojte, krasny den. Prajem prijemne sviatky plne pohody a malo vody 🙂 aade 😉 el-ja som bola na ET v stredu a mna dost pobolieva v podbrusku-je to taky pocit ako pred menses. Tak ja neviem-ci je to dobre alebo blbe. Kamosky, ktore boli tehotne (prirodzenou metodou) bolesti mali a bolo to ok. Pred mojim drahym sa to aj bojim hovorit, lebo je z toho nestastny a boji sa, ze je to blbe znamenie. Tak ma ukludnite trosku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre